Joanna

Ár:   710 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   DM, kisebb (pl. 100 forintos) üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nyiffcinca, Módosítva: 2013. augusztus 14.

Lelőhely:   DM, kisebb (pl. 100 forintos) üzletek
Kategória:   Hajápolók

Száraz, töredezett hajra, Parabén mentes

Marokkó folyékony aranyának nevezett argán olajjal lett gazdagítva. A felhasznált argán olaj az Ecokert által hitelesített, minősített ökológiai gazdaságból származik.

Kiszerelés: 50 g

ladyfalcon

2020. május 6.

Amilyen olcsó, olyan jó és sokáig elég. Vizes hajra szoktam használni, szárazon még nem próbáltam, de úgy látom a kommentelők közül sokan arra esküsznek. Állandó kellék a fürdőszobában!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 6.

narita

2019. február 10.

Nagyon szeretem ezt a hajvégápolót. Hajszárítás után szoktam belőle a hajvégekre tenni. Amióta használom kevésbé törik a hajvégem. Az euro familyben szoktam venni,de sajnos nem mindig van belőle készleten.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 10.

pici24

2018. december 30.

Mind száraz, mind vizes hajon alkalmaztam már. Puhává varázsolja a hajat. Az illata nekem egy kicsit sok, tömény, de ettől függetlenül teszi a dolgát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 30.

beresregina95930

2018. augusztus 27.

Az első argán olajas hajvégápolóm volt, jelenleg az imperity crystal szérumát használom...
Bennem nagyobb nyomot hagyott ez a termék és most, hogy megláttam be is fogok szerezni belőle. Finom illata van, könnyen beszívódik, nem hagy zsíros hatást a hajon, nem marad olajos a kezed használat után és ami a legfontosabb: táplálja a hajat!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 27.

Melszi

2018. augusztus 27.

Idáig szuper! Jó az illata, gyorsan beszívódik, nincs tőle zsíros érzet. Nedves és száraz hajon is használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 27.

eszigeti

2018. június 9.

Nagyon szárazak a hajvégeim és a fodrászom ajánlotta az argán olajat. Beszaladtam egy kínaiba és pont szembe jött velem ez a termék 600 forintért, na mondom te jössz velem. Otthon a kövi hajmosáskor kipróbáltam nedves hajon, kifésülni se tudtam a hajamat tőle, nem lett puhább sem a hajam, szóval semmi nem történt. Az illata legalább jó, az állaga olyan mint egy kézkrémnek, ennek ellenére nem ragacsos, de ha túl sokat teszek a hajam (csak a végeire) nagyon hamar zsíros lesz a hajam lelapul és nehézzé valik tőle. Még szerencse, hogy ilyen olcsó volt, egyébként teljes pénzkidobás.....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 9.

plsr

2018. február 27.

Az "Argán olaj" felirat miatt vettem meg, és az ára is kedvező volt. Többször kipróbáltam száraz és nedves hajra is, de semmi hatása a rettenetes állapotban lévő hajvégeimre. Sajnos. Azért elhasználom. Illata finom mandulaszerű, állaga jó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 27.

doriarany

2018. január 23.

Nagyon nehez beszerezni, de aranyat er!:) Szepen beleszivodik a hajba es meglepoen jol taplal. Eddig a legjobb hajpakolas amit talaltam, mindenkepp ujravevos:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 23.

Catn0va

2016. augusztus 20.

Nem volt egyszerű, de végre sikerült szerezni! (Végső lelőhelye: Euro Family. Rengeteg boltban kerestük a Párommal, nem volt sehol sem kapható felénk.) Sőt, több Joanna terméket is megvásároltam, többek közt a keratin spray és a hipoallergén testápoló termékeiket. :) Tegnap este kipróbáltam, már nagyon kíváncsi voltam rá. Első benyomásaim: az állagát megfelelőnek találtam, az illata nagyon finom, és ami a legfontosabb, könnyen beszívódott a hajamba, nem hagyott zsíros érzetet maga után. Nagyon tetszik! :) Igaz, még mindig az Isana hajvégápolója vezet, de ez erősen a második helyezett. :) Árban is korrekt szerintem.

Elégedett vagyok vele!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 20.

Elégedett vagyok vele!

tothgreta1991

2016. május 17.

Még nem használtam hasonló készítményt, de mivel rendszeresen vasalom a hajam, az extra roncsolódás miatt vettem ezt a krémet. Az illata nagyon jó, az állagát is eltalálták - könnyen, gyorsan beszívódik. Használat után érezhetően puhább a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 17.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Dimethiconol
Vitaminok: Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Színezék. Lilás piros.