Joanna

Ár:   699 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   DM, kisebb (pl. 100 forintos) üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: somodiedo, Módosítva: 2012. december 2.

Lelőhely:   DM, kisebb (pl. 100 forintos) üzletek
Kategória:   Egyéb

Szőrtelenítő csíkok az arc érzékeny területeinek szőrtelenítéséhez. Hatékonyan távolítja el a vékonyabb szőrszálakat is. A szalagok aloe verát tartalmaznak, mely nyugtatja és hidratálja a bőrt. A csomagban található olaj eltávolítja a szőrtelenítő maradványokat és nyugtatja a bőrt.

pomme

2019. április 21.

Utoljára talán 8-10 éve próbálkoztam hasonló gyantacsíkkal, akkor sikeresen letéptem az összes bőrt a "bajuszom" helyén, úgyhogy olyan ronda voltam, hogy valószínűleg egy huszárbajusszal is jobban néztem volna ki, mint a sebekkel és a varas-húzódó bőrömmel, ami sminkkel még szembetűnőbb volt. :(( szóval elment a kedvem az ilyesmitől egy jó időre. Nem tudom, miért próbáltam ki, de ez valami fantasztikus! Kicsit fogkrémszerű a gyantája, nem akart melegedni a kezem alatt az istennek sem, de így is tökéletesen működött. Nem tépi le a fél fejem, kiszedi az erősebb szálakat és a pihéket is. Oké, egy kis ideig piros lesz a terület, de gondolom mindenki tudja, hogy ezt nem randi előtt fél órával kell bevetni, különben úgy fogunk kinézni, mint egy 4 éves, aki málnaszörpöt ivott és orrtól szájig halványpiros színű lett a színezéktől. Az olaja pikk-pakk leszedi a fentmaradt ragacsokat, az illata meg isteni, egy az egyben Hubba-Bubba sárgadinnye :)) Én azonnal lemosom az olajat antibakteriális szappannal, szóval nem tudom, hogy aki fenthagyja, annak hogy viselkedik, de így tök jó. Nem csíp, nem irritál. A kipattogás meg szerintem nem feltétlenül a gyanta hibája. Én akkor tapasztaltam ilyet, amikor hámosítóval kentem be egyből a gyantázott felületet, vagy nekiálltam simogatni, mert olyan finom puha :D és valszeg összebaciztam. Ja, már nagyon sokszor használtam, de egy csík az ugye dupla (remélem értitek :D), de ha nem akartok elhasználni kettőt, akkor simán félbe lehet hajtani, aztán ha kell, újramelengetni, tök jó lesz úgy is. Így én mindig csak egy (vagy egy fél, nézőpont kérdése) csíkot használok el a pakkból. 12 csík van, szóval kb másfél évre elég lesz...vagy kettő.
Közben kikerestem, 1.71 euróba került az online máltai lengyel boltban. :D Imádom ezeket a lányokat/fiúkat, mert itt nincsenek drogériák, sem parfümériák, de ők az összes szuper lengyel márkát (Makeup Revolution, meg a többi lengyel smink és kence imádatom tárgyát) potom pénzért árulják és házhoz hozzák. Nem értem, hogy hogy éri meg nekik, mert kb a Rossmannos árak alatt vannak úgy 10-20%-kal, hogy nincs itt se bolt, se raktár, mindent kocsival hoznak, de azt 3-5 napon belül. Nem tudom, mi lenne velem nélkülük :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 21.

NagyBrigitta

2018. május 22.

Többször próbáltam eddig újabb esélyeket adni ennek a terméknek ami teszi a dolgát ugyan viszont a rá következő napokban
a szám környékén pattanásos leszek tőle, amik elég nehezen akarnak elmúlni.
Sajnálom, hogy a mostani állapotomról nem tudok képet ide csatolni, hogy milyen lett.. részemről kuka ez a cucc!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 22.

a szám környékén pattanásos leszek tőle, amik elég nehezen akarnak elmúlni.

Nicy011

2017. július 16.

Nagyon érzékeny a bőröm, és korábban tapasztaltam, hogy a kozmetikusnál cukorgyantázása után is olykor hámsérülésem keletkezett, így nem mertem házi gyantázásra adni a fejem. Az előttem szólók véleménye alapján mertem megvásárolni a termék zöld dobozos változatát, amely érzékeny bőrűeknek készült.
Nagyon gyorsan nő a szemöldököm, ezért sűrűn kell szednem. A csíkból le kellett vágnom méretre (de akár téphető is), mivel nem az egész szemöldökömet szerettem volna szőrteleníteni. Többszöri használat után, olyan mintha szétfolyna a gyantacsíkon lévő anyag a bőrön. Nem tépi ki a szőrt. Rágógumiszerűen ott marad a bőrön. Lehet kicsit elfogult vagyok, de mindezt el lehet viselni az eredmény miatt és, hogy semmilyen irritációt és hámsérülést nem okozott a termék a használat utáni kis kipirosodáson kívül, ami a gyantázás velejárója. A nyugtató olaj is teszi a dolgát, nem irritál, kellemes az illata. Kipróbáltam hajvégekre is és szemkörnyékre is. Jó eredményeket produkált. Egy kínai boltban vásároltam 600 Ft-ért.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 16.

lovecreams

2017. július 7.

Én az Eurofamilyben vettem, elég olcsón. Ez a termék maga a tökély! A szemöldökömre és a 'bajszomra' használtam, fantasztikusan eltávolít minden szőrszálat, még az erősebbeket is. Az olaja istenkirály..leszedi a gyantamaradványokat, nyugtatja a bőrt és halványítja a pöttyöket..imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 7.

birdy70

2017. július 4.

Nagyon kényelmes a használata és szépen leszedi a szőrszálakat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 4.

Nagyon kényelmes a használata és szépen leszedi a szőrszálakat.

Tymy181

2017. február 18.

Az itteni KM vélemények alapján esett erre a választásom, és nem bántam meg! Nem pirosodik ki a bőröm tőle, hatékonyan kiszedi a nem kívánt szőrszálakat, az olaj kiszerelése praktikus, nincs az a veszély mint az olajos kendőknél, hogy kiszáradnak, az ára is megfelelő. Egyszóval tökéletes :) Mindenkinek ajánlom, érzékeny bőrre is tökéletes. A gond csak annyi vele, hogy nagyon nehéz rátalálni, én egy nagyon pici, eldugott helyen található Goods Marketben akadtam rá és 599 Ft volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 18.

hiphoppergirl93

2016. július 7.

Nagyon jó! A dm-ből a baleas volt a kedvencem,de talán ez is van olyan jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 7.

Nagyon jó! A dm-ből a baleas volt a kedvencem,de talán ez is van olyan jó.

Boombapple

2016. július 2.

Nekem az édes mandula olajos van meg. Bajuszkára tökéletes, ráadásul nagyon jó a gyanta illata. Máshol nem lehet használni, mert ahhoz túl gyenge, de a bajuszhoz pedig nagyon erős. Meglepődtem, amikor nem tépte le a bőrömet a szám fölül (mert az Xepiles gyantacsík ezt tette) és csak a kis pihéket tépte le. Ez egy csodaszer, mert még soha nem volt olyan gyantacsíkom, ami tényleg azt csinálja, amit kell. Az olaj mellé pedig tökéletes. Először leszedtem vele a gyantamaradványokat egy vattával, majd az ujjbegyemre csöpögtettem belőle és bekentem vele a szám fölött. Kicsit bizsereg a bőr, de nekem ez tökéletes úgy, ahogy van :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 2.

ViktoriaVrd

2016. május 22.

A bajuszomra használom, nekem kell mellé az ebayes csavargatós csoda, de ha lenne türelmem elpepecselni ezzel, lehet, hogy arra nem is lenne szükség. Az olajat nem használom, én mandulaolajat használok helyette, de kipróbálom majd a hajvégeimre, ahogy itt olvasom. Ja, én a sensitive változatot használom, és elég érzékeny, ekcémás, száraz, rosaceás bőröm van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 22.

Fancsaaa04

2016. február 14.

Nekem a sensitive változata vált be. Az zöld gyantás, arra 5*-ot adok. A narancssárga sima gyanta csík sajnos számomra használhatatlan. Bár mostanában sehol sem látom a márkát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 14.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.