Joanna

Ár:   620 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Lelőhely:   DM, kisebb (pl. 100 forintos) üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szucslia, Módosítva: 2020. augusztus 17.

Lelőhely:   DM, kisebb (pl. 100 forintos) üzletek
Kategória:   Hajfestékek

A modern színekből álló hajfesték-család, mely a természet csodálatos mély színeit biztosítja hosszú időn keresztül. Tejfehérjével és őszibarack kivonattal gazdagított.

bleauwsy

2020. október 2.

Hatástalan volt számomra, teljes idő alatt fent hagytam de nem történt színváltozás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. október 2.

Kitsyke

2020. október 2.

barna / 241 / színben vettem meg. Gagyibb márka, nem ajánlom egész hajra mert azt vettem észre ez jobban roncsolja mint a Palette, aki csak hajtőre használja annak remek megoldás ez a festék. Ősz hajszálakról gyorsabban kopik a festék.Villanyfényben ilyen rezes beütése/csillogása van, de nem zavar.Nálam kb 1 hónap mire lekopik, 3 naponta mosok hajat. Árához képest OK, hajtőre OK. Hajam nem szárította, de minőségibb festékkel jobb a hajam állapota.

Update:
Kipróbáltam a tej csokit is, hajtőre. Elégedett vagyok vele. Viszont sose tudom lemosni a fejbőrről normálisan a festéket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 2.

Update:

Destinyh

2020. június 6.

Miért nem tanulok a hibámból?:) Mindig hajt a kíváncsiság, és a jól megszokott bevált dolgok helyett kipróbálok valami újat. Nos, ez többféleképpen sülhet el, lehet jó, lehet olyan semmilyen, ám de lehet szörnyű. Találjátok ki velem melyik esett meg.:)
Soha a büdös életben nem produkált ilyet nálam egy festék sem!! Csokoládé árnyalatot választottam, mert hasonló az eredeti hajszínemhez a képen lévő illusztráció, meg úgy alapjáraton ilyen csokis színeket szoktam használni. A hajam töve ilyen undorító rezesbarnára szívta?! a festék, utána átmegy ilyen vörösesbarnára, kész katasztrófa. Jó bevallom, furcsálltam hogy egy barna árnyalathoz 6%-os oxit adnak, de gondoltam nem lehet baj. Egyébként pont ezt a rezes kiszívott ocsmány színt akartam elkerülni, mert ha kiszívja a nap, pont ilyen... A hatóidőt is jól betartottam. A barna festékeknél általában sötétebb szokott lenni mint az ember várja, nem pedig világos!! Úgy hogy valahogy hozhatom helyre a színt....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 6.

Frufru3

2020. január 22.

Több színt is kipróbáltam már belőle,a 238 szép mélybarna,nem emlékszem,H bevörösödött volna,az tuti zavart volna.
A 235 kép alapján kékesfeketének gondoltam régen,de sötét lila,mint a Palette.
A 234 szilvakék keverő színekkel lett olyan,mint a képen.
A 230 lédús málnát soha ki nem próbáltam volna,ha nem látom neten egy blogban,H rózsaszínes piros színe van,ezt keverve intenzív lilával értem el a leglilább színt//ez most nagy titok//. Viszont ebben 9-es oxi van,ha féltjük a hajunkat,ki kell cserélni 6-osra vagy higítani.
Nyáron kicsit hamar kiszívta a nap,de ez szerintem minden vöröses színre igaz,talán tartósabb a szín ha 1:1 arányban használjuk a festéket és oxit. Nem tudom,H drágább márkák mennyire kopnak.
Szerintem 500 Ft-ért jó kis festék ez,nagy a színválaszték.
Nem tökéletes,csak ezért 4*.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 22.

A 235 kép alapján kékesfeketének gondoltam régen,de sötét lila,mint a Palette.
A 234 szilvakék keverő színekkel lett olyan,mint a képen.
Szerintem 500 Ft-ért jó kis festék ez,nagy a színválaszték.
Nem tökéletes,csak ezért 4*.

palmiii

2019. május 16.

Lédús málnát próbáltam, szőkített hajon. Nagyon szép színe lett, viszont hamar kikopott.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 16.

katonka

2018. július 25.

Másodjára használom de még mindig nem tudom szeretem e...festés után gyönyörű ( vörös) de pár mosás utána durván fakul és mintha a tövekről is gyorsabban lekopna...Vagy valami csoda folytán marha gyorsan kezdett nőni a hajam :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 25.

Málni

2018. április 30.

Lédús málnát vettem, nagyon jó a színe, viszont 1 hajmosás után lepattant a szőke tincseimről :( Azt veszem észre, mostanában a legtöbb hajfesték nagyon kevés ideig marad a hajon, feketét használtam ebből régebben, de már az sem tartott több mosás után...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 30.

pokmalac

2017. november 3.

435ft az eurosboltban. Mezszoke.szep termeszetes szinem lett.nem csíp.szepen befogta a hajam.jo az illata.ujravevős

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 3.

SisyD

2017. október 20.

Mindig visszatérek erre a termékre. Ár-érték aránya kedvező, kellékesnél 500-550Ft körül jutok hozzá, 214-es árnyalatot szoktam választani, ritkábban a 213-ast.
Ezüst hajszínem van (gesztenyebarnából világosított), mindig ezzel tudom a legszebb színeredményt elérni a legkevesebb károsodás nélkül. Nekem nem szárítja a hajam. Eddig mindig sárga maradt kicsit a hajtövem a szőkítés után, de most rájöttem, hogy ha Fanola No Yellow samponjával megmosom a hajtövem leszívása után, az sokat segít, majd azután festem a Naturia hajfestékkel.
Mivel megint újítottak rajta, most már könnyebb összekeverni a festéket az oxijával is.
A No Yellow samponnal teljesen tartós az élénk ezüst szín, imádom! :)

Update: Kipróbáltam a 210-es Natural Blonde árnyalatot is (előszőkített alapon). Elsőre túl világosnak tűnt, de valahogyan pár nap alatt (nem mostam meg) besötétedett és gyönyörű természetes színhatást kaptam! Azóta megmostam és tartja a színét.

240 Sweet Cappuchino előszőkített alapon szép szürkés-beige árnyalatot adott, a hajtőszőkítés után maradt sárgaságot teljesen eltüntette.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 20.

A No Yellow samponnal teljesen tartós az élénk ezüst szín, imádom! :)

tothbernadett

2017. október 3.

A tejcsokoládé árnyalatot használom. Kicsit tartottam attól, hogy sokkal sötétebb és vörösebb lesz az eredmény a dobozon szereplő képhez képest, de nem így lett. Nagyon hasonló színt kaptam. Az is meglepő volt, hogy a használati utasítás szerint vizes hajra kell kenni, így egy doboz is elég belőle. Kicsit hamar kopik. Nem baj, így legalább ki tudok próbálni más színeket is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 3.

Antioxidánsok: Sodium Metabisulfite, Thioglycolic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol, Milk Protein

Tejfehérje. A különböző fehérjéket a kozmetikumokban elsősorban emollient és vízmegkötő, hidratáló tulajdonságaik miatt használják. Az utóbbi idők kutatásai arra is mutatnak, hogy a tejfehérje hatásos anit-aging összetevő lehet, mely segít a károsodott, idősödő bőr megújulásában, a bőr fehérjéjinek (kollagán, elasztin) egészséges állapotban tartásában. Más kutatások pedig arra utalnak, hogy a tejfehérje hatásos lehet gyulladás csökkentésre, pattanások kezelésére a benne lévő lactoferrin révén.

Hajfestékekben gyakran használt hajszínező összetevő.