Joanna

Ár:   620 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Lelőhely:   DM, kisebb (pl. 100 forintos) üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szucslia, Módosítva: 2020. augusztus 17.

Lelőhely:   DM, kisebb (pl. 100 forintos) üzletek
Kategória:   Hajfestékek

A modern színekből álló hajfesték-család, mely a természet csodálatos mély színeit biztosítja hosszú időn keresztül. Tejfehérjével és őszibarack kivonattal gazdagított.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

pupaj

2022. április 27.

Borzalmas!
Hamu szürke hajra lett kenve egy "fekete áfonya"
Az ígért szín helyett lila lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 27.

Borzalmas!
Hamu szürke hajra lett kenve egy "fekete áfonya"
Az ígért szín helyett lila lett.

Makocska

2021. december 4.

A mogyoróbarna árnyalatot vettem meg, mindegy minden alapon. (hátha befogja az ősz szálakat. Egyáltalán van olyan barna festék, ami megteszi???)
20 perc után elkezdtem szédülni, megfájdult a fejem (soha nem jártam még egyik festékkel se így), ezért lemostam. A hajam csomóba összeállt, kétszeri balzsamozás után tudtam szétszedni, de már akkor éreztem, hogy ez valami borzalom. Kb mint a halottnak a csók. Semmit nem ér. Nálam ez a termék nagyon tiltólistás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 4.

pirospipacsocska

2021. május 9.

Anyukámnak vettük meg a 235 fekete áfonya színt.Mivel neki már teljesen ősz a haja,sajnos ez a festék csak kb.1 hétig tudta elfedni valamennyire az ősz szálakat.Tehát hiába kedvező az ára,ez nem tartós hajfesték,csak egy színező!Annak,akinek nincs még ősz haja,jó megoldás lehet.Anyukám inkább marad a Palette-nél,az legalább jól fed.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 9.

Bakania

2021. március 2.

Én a 215-ös ,,galambszürke" színt használtam. Ezt mindenképpen csak (egy bizonyos árnyalatig) előszőkített hajon érdemes használni, mégpedig azért, mert ha festetlen hajra csak úgy rákened, akkor olyan hatása lesz,mint egy szőkítőpornak (sárga, narancssárga hajszínt varázsol, 9%-os oxival adják a festéket) azonban nagyon szép színt ad,nagyon jól hamvasít, (hamvasító készítményekkel szerintem szebb eredménye lesz) ár érték arányban szerintem rendben van. (Aki ezt választja, az hajfestés után egy pakolást biggyesszen a hajára, abból baj nem lehet :D )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 2.

bleauwsy

2020. október 2.

Hatástalan volt számomra, teljes idő alatt fent hagytam de nem történt színváltozás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. október 2.

Kitsyke

2020. október 2.

barna / 241 / színben vettem meg. Gagyibb márka, nem ajánlom egész hajra mert azt vettem észre ez jobban roncsolja mint a Palette, aki csak hajtőre használja annak remek megoldás ez a festék. Ősz hajszálakról gyorsabban kopik a festék.Villanyfényben ilyen rezes beütése/csillogása van, de nem zavar.Nálam kb 1 hónap mire lekopik, 3 naponta mosok hajat. Árához képest OK, hajtőre OK. Hajam nem szárította, de minőségibb festékkel jobb a hajam állapota.

Update:
Kipróbáltam a tej csokit is, hajtőre. Elégedett vagyok vele. Viszont sose tudom lemosni a fejbőrről normálisan a festéket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 2.

Update:

Destinyh

2020. június 6.

Miért nem tanulok a hibámból?:) Mindig hajt a kíváncsiság, és a jól megszokott bevált dolgok helyett kipróbálok valami újat. Nos, ez többféleképpen sülhet el, lehet jó, lehet olyan semmilyen, ám de lehet szörnyű. Találjátok ki velem melyik esett meg.:)
Soha a büdös életben nem produkált ilyet nálam egy festék sem!! Csokoládé árnyalatot választottam, mert hasonló az eredeti hajszínemhez a képen lévő illusztráció, meg úgy alapjáraton ilyen csokis színeket szoktam használni. A hajam töve ilyen undorító rezesbarnára szívta?! a festék, utána átmegy ilyen vörösesbarnára, kész katasztrófa. Jó bevallom, furcsálltam hogy egy barna árnyalathoz 6%-os oxit adnak, de gondoltam nem lehet baj. Egyébként pont ezt a rezes kiszívott ocsmány színt akartam elkerülni, mert ha kiszívja a nap, pont ilyen... A hatóidőt is jól betartottam. A barna festékeknél általában sötétebb szokott lenni mint az ember várja, nem pedig világos!! Úgy hogy valahogy hozhatom helyre a színt....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 6.

Frufru3

2020. január 22.

Több színt is kipróbáltam már belőle,a 238 szép mélybarna,nem emlékszem,H bevörösödött volna,az tuti zavart volna.
A 235 kép alapján kékesfeketének gondoltam régen,de sötét lila,mint a Palette.
A 234 szilvakék keverő színekkel lett olyan,mint a képen.
A 230 lédús málnát soha ki nem próbáltam volna,ha nem látom neten egy blogban,H rózsaszínes piros színe van,ezt keverve intenzív lilával értem el a leglilább színt//ez most nagy titok//. Viszont ebben 9-es oxi van,ha féltjük a hajunkat,ki kell cserélni 6-osra vagy higítani.
Nyáron kicsit hamar kiszívta a nap,de ez szerintem minden vöröses színre igaz,talán tartósabb a szín ha 1:1 arányban használjuk a festéket és oxit. Nem tudom,H drágább márkák mennyire kopnak.
Szerintem 500 Ft-ért jó kis festék ez,nagy a színválaszték.
Nem tökéletes,csak ezért 4*.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 22.

A 235 kép alapján kékesfeketének gondoltam régen,de sötét lila,mint a Palette.
A 234 szilvakék keverő színekkel lett olyan,mint a képen.
Szerintem 500 Ft-ért jó kis festék ez,nagy a színválaszték.
Nem tökéletes,csak ezért 4*.

palmiii

2019. május 16.

Lédús málnát próbáltam, szőkített hajon. Nagyon szép színe lett, viszont hamar kikopott.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 16.

katonka

2018. július 25.

Másodjára használom de még mindig nem tudom szeretem e...festés után gyönyörű ( vörös) de pár mosás utána durván fakul és mintha a tövekről is gyorsabban lekopna...Vagy valami csoda folytán marha gyorsan kezdett nőni a hajam :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 25.

Antioxidánsok: Sodium Metabisulfite, Thioglycolic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol, Milk Protein

Tejfehérje. A különböző fehérjéket a kozmetikumokban elsősorban emollient és vízmegkötő, hidratáló tulajdonságaik miatt használják. Az utóbbi idők kutatásai arra is mutatnak, hogy a tejfehérje hatásos anit-aging összetevő lehet, mely segít a károsodott, idősödő bőr megújulásában, a bőr fehérjéjinek (kollagán, elasztin) egészséges állapotban tartásában. Más kutatások pedig arra utalnak, hogy a tejfehérje hatásos lehet gyulladás csökkentésre, pattanások kezelésére a benne lévő lactoferrin révén.

Hajfestékekben gyakran használt hajszínező összetevő.