Joanna

Ár:   450 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Lelőhely:   DM, kisebb (pl. 100 forintos) üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szucslia, Módosítva: 2011. december 19.

Lelőhely:   DM, kisebb (pl. 100 forintos) üzletek
Kategória:   Hajfestékek

A Naturia Color olyan új, modern színekből álló hajfesték-család, mely a természet csodálatos mély színeit biztosítja hosszú időn keresztül. Tejfehérjével és őszibarack kivonattal gazdagított.

palmiii

2019. május 16.

Lédús málnát próbáltam, szőkített hajon. Nagyon szép színe lett, viszont hamar kikopott.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 16.

katonka

2018. július 25.

Másodjára használom de még mindig nem tudom szeretem e...festés után gyönyörű ( vörös) de pár mosás utána durván fakul és mintha a tövekről is gyorsabban lekopna...Vagy valami csoda folytán marha gyorsan kezdett nőni a hajam :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 25.

Málni

2018. április 30.

Lédús málnát vettem, nagyon jó a színe, viszont 1 hajmosás után lepattant a szőke tincseimről :( Azt veszem észre, mostanában a legtöbb hajfesték nagyon kevés ideig marad a hajon, feketét használtam ebből régebben, de már az sem tartott több mosás után...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 30.

pokmalac

2017. november 3.

435ft az eurosboltban. Mezszoke.szep termeszetes szinem lett.nem csíp.szepen befogta a hajam.jo az illata.ujravevős

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 3.

SisyD

2017. október 20.

Mindig visszatérek erre a termékre. Ár-érték aránya kedvező, kellékesnél 500-550Ft körül jutok hozzá, 214-es árnyalatot szoktam választani, ritkábban a 213-ast.
Ezüst hajszínem van (gesztenyebarnából világosított), mindig ezzel tudom a legszebb színeredményt elérni a legkevesebb károsodás nélkül. Nekem nem szárítja a hajam. Eddig mindig sárga maradt kicsit a hajtövem a szőkítés után, de most rájöttem, hogy ha Fanola No Yellow samponjával megmosom a hajtövem leszívása után, az sokat segít, majd azután festem a Naturia hajfestékkel.
Mivel megint újítottak rajta, most már könnyebb összekeverni a festéket az oxijával is.
A No Yellow samponnal teljesen tartós az élénk ezüst szín, imádom! :)

Update: Kipróbáltam a 210-es Natural Blonde árnyalatot is (előszőkített alapon). Elsőre túl világosnak tűnt, de valahogyan pár nap alatt (nem mostam meg) besötétedett és gyönyörű természetes színhatást kaptam! Azóta megmostam és tartja a színét.

240 Sweet Cappuchino előszőkített alapon szép szürkés-beige árnyalatot adott, a hajtőszőkítés után maradt sárgaságot teljesen eltüntette.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 20.

A No Yellow samponnal teljesen tartós az élénk ezüst szín, imádom! :)

tothbernadett

2017. október 3.

A tejcsokoládé árnyalatot használom. Kicsit tartottam attól, hogy sokkal sötétebb és vörösebb lesz az eredmény a dobozon szereplő képhez képest, de nem így lett. Nagyon hasonló színt kaptam. Az is meglepő volt, hogy a használati utasítás szerint vizes hajra kell kenni, így egy doboz is elég belőle. Kicsit hamar kopik. Nem baj, így legalább ki tudok próbálni más színeket is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 3.

Boombapple

2017. július 23.

Emlékszem én egy Lédús málna nevű festékkel festettem be a hajamat. Abban nem csak barackos kivonat volt, hanem málna magocskák is és málnás illatú volt a hajfesték. Egyébként inkább mondanám színezőnek, mintsem hajfestéknek, mert nagyon gyorsan ledobta a hajam a színét. Amúgy nagyon puha és fényes lesz tőle a haj. Én szerettem, és ki szeretném próbálni a galambszürkét vagy az ezüstöt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 23.

Helene

2017. január 3.

Több hajszínt kipróbáltam már és mindegyik szépen befogta az ősz hajszálakat. Szép mély színei vannak és tartós hajfesték. Próbáltam már a Mélyvörös árnyalatút, Szilvakék padlizsánt, és most jelenleg Vadgesztenye színű a hajam. Valószínűleg ha ezt a hajszínt megunom akkor végérvényesen befestem Jegeskávéra és olyan marad örökre. Az ára nagyon kedvező és őszintén vannak ennél rosszabb összetevői drágább, márkásabb hajfestékek is. Én inkább ennél maradok, hacsak nem találok valami olcsó és természetesebbet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 3.

Catn0va

2016. október 26.

A fekete áfonya (235) színárnyalatot használom és nagyon szeretem, szép és mély, de mégis feltűnő lila színt kaptam, pont amilyenre vágytam. (Megy a kedvenc lila színű hátitáskámhoz. :) ) A színét eleinte ereszti, de már majdnem egy hónapja festett és még mindig intenzív a hajszínem.
Ami számomra kicsit negatívum, hogy nehezebben beszerezhető, ha veszek, akkor az összeset meg szoktam venni a Joannás polcról. (Már ahol árulják.) Viszont nem szívesen cserélném le más lila hajfestékre, nagyon megszerettem, számomra ez az eszményi lila szín.

Update: Nagyon szeretem ezt a hajfestéket, a szerelem ezzel a lila festékkel változatlan. Viszont szeretnék vegán, cruelty-free lila hajfestéket találni. Még nem volt időm utánanézni a neten, de ha valaki tud ilyen termékről, megköszönném, ha megírná.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 26.

vadcseresznyefamag

2016. október 14.

Megvettem mert nem volt Aroma Color a boltban.

Nem kellett volna.

1. Kevés a beltartalom, 2 doboz alig elég a hosszú hajra.

2. Nincs hozzá se balzsam, se felvivő flakon.

3. Nincs hatása,ami van az ártalom.

Capuccino árnyalatot vettem, ugyanilyen az eredeti hajam a lenövéseknél, amúgy a világos vörös előző festést akartam eltávolítani és újra világosbarna lenni.
40 percet hagytam hatni az intenzív hatásért ahogy írták.

Eredmény: semmi barna szín, ugyanúgy látszik a lenövés és némileg megélénkítette azt a vöröst amit el akartam tüntetni. :)))) legalább nem lett rosszabb ha optimistán nézem, vagy de:

egy csomónyi hajam maradt a kezemben..

Sok festési tapasztalattal azt állítom ez a festék nemcsak alkalmatlan arra amit hirdet a dobozon, de kifejezetten ártalmas is.

Ennyi pénzért jobbat? Igen az Aroma Color olcsóbb is és messze felülmúlja ezt a förmedvényt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 14.

Megvettem mert nem volt Aroma Color a boltban.

Nem kellett volna.

1. Kevés a beltartalom, 2 doboz alig elég a hosszú hajra.

2. Nincs hozzá se balzsam, se felvivő flakon.

3. Nincs hatása,ami van az ártalom.

40 percet hagytam hatni az intenzív hatásért ahogy írták.

egy csomónyi hajam maradt a kezemben..

Antioxidánsok: Sodium Metabisulfite, Thioglycolic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol, Milk Protein

Tejfehérje. A különböző fehérjéket a kozmetikumokban elsősorban emollient és vízmegkötő, hidratáló tulajdonságaik miatt használják. Az utóbbi idők kutatásai arra is mutatnak, hogy a tejfehérje hatásos anit-aging összetevő lehet, mely segít a károsodott, idősödő bőr megújulásában, a bőr fehérjéjinek (kollagán, elasztin) egészséges állapotban tartásában. Más kutatások pedig arra utalnak, hogy a tejfehérje hatásos lehet gyulladás csökkentésre, pattanások kezelésére a benne lévő lactoferrin révén.

Hajfestékekben gyakran használt hajszínező összetevő.