Joanna

Ár:   350 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   DM, kisebb (pl. 100 forintos) üzletek   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Catn0va, Módosítva: 2016. augusztus 31.

Lelőhely:   DM, kisebb (pl. 100 forintos) üzletek
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Naturia sampon és kondícionáló zsíros hajra.

A gondosan válogatott összetevőkből álló új formula gyengéden tisztítja és ápolja a hajszálakat. A felhasznált kálmos kivonat gyönyörű, egészséges megjelenést biztosít a hajnak, a kondícionáló összetevők hatására a haj visszanyeri természetes fényét és könnyen fésülhetővé válik. Kálmos- A gyulladácsökkentő és antibakteriális hatású gyógynövény csökkenti a haj zsírosodását.

Boombapple

2017. július 23.

Az illata nagyon erős, férfias. A hatása igazából nulla. Nekem egy nagyon átlagos sampon, egyáltalán nem hagyott nyomot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 23.

Catn0va

2016. augusztus 31.

Joanna termékek "levadászása" közben leltem meg ezt a sampont. Az állaga és illata jó, a csomagolása szép, azonban mint ahogyan számítottam rá, nem alkalmas hosszútávon a könnyen zsírosodó haj kezelésére. Ezenfelül szárít. Ezt akkor tapasztaltam különösen, amikor hajfestés után ezzel mostam hajat. Nagyon száraz és sprőd hajat kaptam, amin csak a balzsam segített. Érdekes, hogy fel van tüntetve a flakonon, hogy kondícionáló tulajdonsággal is bír a termék. Személy szerint ezt nem nagyon tapasztaltam, de mondjuk nem is emiatt választottam, ilyen célból az Aiko System (Müller) termékeit szoktam használni. Ennyi pénzért úgy gondolom, kellően megtisztította a hajamat, de többet nem nyújt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 31.

Hidratálók: Propylene Glycol