Joanna

Ár:   680 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   DM, kisebb (pl. 100 forintos) üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Blame, Módosítva: 2017. szeptember 22.

Lelőhely:   DM, kisebb (pl. 100 forintos) üzletek
Kategória:   Testápolás

Nyugtató olaj kifejezetten a szőrtelenítés során igénybe vett bőr ápolására. Eltávolítja a gyantamaradványokat, emellett nyugtatja és hidratálja a bőrt.

PaNel95

2017. szeptember 20.

Én nagyon szeretem ezt a terméket!
Otthoni gyantázás utánra vettem. Úgy voltam vele, hogy otthonra felesleges egy vagyonért olyan dologért kiadnom, amit csak pár havonta használok. Éppen ezért nem vártam azt, hogy valóban ilyen jól be fog válni!
A gyanta maradványokat tökéletesen eltávolítja a bőrömről, és szépen nyugtatja a bőrömet. Természetesen a pirosságot nem fogja eltüntetni, mint ahogyan semmilyen termék sem tünteti el. Viszont szépen megnyugtatja a bőrömet, így a pirosság jelentősen hamarabb elmúlik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

Én nagyon szeretem ezt a terméket!

tenagi

2017. szeptember 14.

Gyantázás utáni balzsamnak vettem, és nagyon jól szuperál. Nyugtatja a bőrömet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 14.

Gyantázás utáni balzsamnak vettem, és nagyon jól szuperál. Nyugtatja a bőrömet.

szabovivi

2017. január 3.

Nagyon jól hidratál és leszedi a felesleges gyantamaradékokat.
Szeretem az illatát is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 3.

Nagyon jól hidratál és leszedi a felesleges gyantamaradékokat.
Szeretem az illatát is.

Birkin22

2016. április 29.

Nagyon jó az illata, teszi a dolgát és nagyon jó árban lehet kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 29.

Nagyon jó az illata, teszi a dolgát és nagyon jó árban lehet kapni.

valaholmessze

2016. március 24.

Eddig mindig kipattogott a bőröm, bárhogyan is gyantáztam. Rájöttem a technikájára: miután befújom vele a bőröm, minél több időt igyekszem várni, nem csak néhány percet, hogy beszívja. Így nincsenek csúnya pöttyök, mitesszerek. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 24.

foldvarilia

2015. július 13.

Az illata tényleg a sárgadinnyére hasonlít :) kellemesen hűsíti a bőröm borotvalkozás után, testapolókkal hiába kenegettem, ugyanúgy kijöttek a piros pöttyök , ez az olaj sokat segített, de sajnos ez sem tüntetni el teljesen a pirosságot :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 13.

victorika

2014. november 21.

Imádom, és mindenkinek ajánlom!
Én nyáron rendszeresen epilálok, mert a borotva nekem nem elég hatékony olyankor, viszont az ugye apró pici fájdalmas pöttyökkel jár... amióta ezt használom, 10 perc alatt eltünteti az égő érzést és a pirosságot, a szőrtüszők is ritkábban nőnek be. Az illata engem is a sárgadinnyére emlékeztet, szeretem is nagyon! :)

Imádom, és mindenkinek ajánlom!

trudee

2014. február 2.

Valóban megnyugtatja a bőrt, azonban nekem az állaga kicsit túlságosan olajos és híg, óvatosan kell használni, mert elég nehéz lemosni. Praktikussági okokból én inkább maradok a kamillás hintőpor mellett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 2.

Barborka

2013. április 24.

Szuper termék! Minden gyantázás után ezt használom, sőt néha még epilálás után is. Szépen megnyugtatja, hidratálja a bőrt, enyhíti a pirosságot, és ami a legjobb, az utolsó szálig eltünteti a gyantamaradványokat. Bár elvileg kamillás, engem ennek ellenére inkább a sárgadinnye illatára emlékeztet, amit imádok benne (egyébként valószínűleg a hozzáadott mesterséges illatanyagok eredményeképp). Nagyon szeretem, a pumpás kivitelezésnek köszönhetően nagyon egyszerű a használata, és szerintem az ára is kedvező.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 24.

Blame

2012. május 23.

Mindig a lábamon használom szőrtelenítés után. Nagyon jól megnyugtatja a bőrömet és az illata is nagyon jó. :) Sőt ezek mellett még érezhetően puha is lesz tőle a bőröm. Szóval szerintem nagyon megéri az árát. Bár sajnos az összetevők nem éppen a legjobbak. :/

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 23.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Cyclomethicone