John Frieda

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ramy96, Módosítva: 2014. június 12.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Hajápolók

Balzsam barna hajra

zsofibsafranka

2016. szeptember 17.

Gyönyörű,selymes hajat varázsol,imádom😍

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 17.

Gyönyörű,selymes hajat varázsol,imádom😍

Nora000

2016. április 17.

Én nagyon szeretem ..először megijjedtem az árától..de megérte! Illata isteni, és szebb, melegebb barna lett a festetlen barna hajam, akkor akadtam rá amikor leakartam növeszteni a festést. Irja meg valaki, ha van ilyesmi illatú parfüm!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 17.

Hidratálók: Glycerin, Dimethiconol, Hydrolyzed Silk