John Frieda

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: juli.f, Módosítva: 2014. május 20.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Hajápolók

Gigike

2020. január 16.

Hát nem találok szavakat..
Még kint Amerikában használtam a J.F. termékeket, sampon, balzsam, két komponensű hajvégápoló..
Mindig is csodának tartottam a cuccaikat. Viszont most szemet vetettem erre az olajra.. Használtam én már mindent.. A legxarabb Kallos olajtól elkezdve az argánt, kókuszt és mindenféle más hokusz pókuszt amit a neten írtak.. Aztán jött a Garnier Fructis Miraculous olaj. Beleszerettem, 2 teli üveggel használtam el kb 2 év alatt.
Tényleg nagyon jó volt, de az illatáért sosem voltam oda.. Féltem is lecserélni, hogy létezik e annál jobb.. De bennem volt a kényszer, váltanom kellett és vettem egy Joicosat meg ezt a J.F.-át.

Hát, az eszem eldobtam!
Illatra kb semmi, alig van egy kis lágy neki ami aztán el is tünik gyorsan az éterben. Törölköző száraz hajra vittem fel. Megfésültem és kb a 3/4-től lefelé kentem bőven rá.. 4-5 pumpalásnyit. Nah most a pumpálgatással mindig vigyáztam, mindig csak max 2 volt. Aztán itt a krémen olvastam hogy van pár csajszi aki ezt megküldi rendesen :D
Hát én is kipróbáltam :3 Féltem is hogy sok lesz, de úgy beszívta mint állat, még a kezem sem kellett utána megmossam.. Aztán hajszárító, hajam előre dob és félig megszárítom, vissza, fésű megint.. Nah itt már pislogtam, mint pocok a lisztben, nem volt gubancos a hajam.. Mintha a levegőt fésültem volna úgy siklott a hajamba a Tangle Teezer.. Hozzá kell tegyem, derékig ér a hajam, nekem ez minden alkalommal küzdelem volt, tépés és hajszálvesztések tömegsírja..
Nah mondom jólvan, lássuk mit tudsz még.. Jött a körkefe, előre dönt, szárít tovább.. Még mindig döbbenet.. Jön a hajvasaló!!!
Mert nekem ráadás szállós, oroszlán sörényem van egy kis hullámmal benne, pont az a sehogysejóbaxxameg..
Nah a vasaló, én mindig egy egy sorossal húzom mellette, hogy 2 húzás elég legyen egy tincsen.
Amikor húztam el is ámultam.. A végén a hajamnak húzás után rögtön zsíros látszatot kelt, pont mint a Garnier csinálta, aztán ahogy áthúztam rajta az egysorost, az a "zsír"-os látszat tova is illant, mint valami szemfényvesztés, hátrahagyva magát a betelhetetlen gyönyört!
Mint amikor valakinek vele született szög egyenes haja van, amikor az esése olyan mint a reklámokban.. Leírhatatlan!
A hajam mintha keratinos botox kúrán esett volna át egy igazi marokkói argán fürdő után!

Nem szoktam már sokat írni, de ezt muszáj volt! Ha valaki szeretné a haját szeretni, az vegyen ilyet neki :3 ♡

100.000. *****

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 16.

Hát nem találok szavakat..

Hát, az eszem eldobtam!

100.000. *****

BettyBabu

2017. június 28.

Tökeletes hajolaj, az illat meg egyszerüen isteni :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 28.

Tökeletes hajolaj, az illat meg egyszerüen isteni :)

vvivieen

2017. június 2.

Több hónapja használom, számomra tökéletes az állaga. Nagyon szeretem az illatát és a hatásával is teljesen elégedett vagyok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 2.

My Molly

2016. október 2.

Az eddigi legjobb hajolajam, amit eddig próbáltam. Finom illat, valóban ápol és nem kell belőle 10 pumpányit kinyomnom ahhoz, hogy elég legyen a hajamra. Elégedett vagyok, újra fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 2.

malnaszorp95

2016. szeptember 12.

Szeretem, minden hajmosás után bekenem vele a hajam végeit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 12.

Szeretem, minden hajmosás után bekenem vele a hajam végeit.

titinem

2015. október 21.

Ugyan nem sokkal tud többet,mint a Kallos lila olaja, az ára pedig háromszoros,viszont nálam háromszor annyir ideig is elég. Valahogy egészen kevés is elég belőle,hogy szép legyen a hajam. Vegyesek az érzéseim,így felváltva veszem a kettőt, a hajam nagyon látványosan elkezdett nőni az olaj-kúrák hatására :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 21.

nvntage

2014. november 20.

Törölközőszáraz és száraz hajra is használom, nagyon sokat szelídít az ezerfelé álló oroszlánsörény hajamon, és sokkal kevesebbet kell vasalnom, amióta megvan. Nem kell belőle sok, így sokáig kitart, nekem fél év alatt a fele ha elfogyott, hosszútávon behozza az árát. Az extra száraz hajvégeimre viszont sajnos nem elég, nem valószínű, hogy újravesszem, a sima argán olaj jobban bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 20.

Magdolna

Korcsoport: >54
2014. augusztus 14.

A sok pozitív vélemény hatására vettem meg ezt az olajat.Már nagyon bánom,mert az én hajammal nem művelt"csodát". Sajnálom, hogy ennyi pénzt kiadtam érte.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. augusztus 14.

Mossyka

2014. május 26.

Még csak száraz hajra használtam, de csoda amit művel. A hajam szuper fényes, és olyan puha, hogy hihetetlen. Még így 4 szőkítés és 3 festés után is. Remélem hosszabb távon is használni fog, mert nem olcsó, 3 ezer forint.

Update: Kipróbáltam törölközőszáraz hajon is, és végre nem lett szalmaszerű a hajam szárítás után. A fésű csak úgy siklott benne, mint ahogy a hajvasaló is. Ez nem az a tipikus hajvégápoló, hogy mindennap kenni kell, hanem elég hajmosás/vasalás után, mert másnap is olyan a hajam, mintha most kentem volna fel. Mindennapos használattal szerintem nagyon elnehezítené a hajat. Ha azt nézzük, hogy a gliss kur olaja is 3 ezer forint és ezt elég mosás után kenni, nagyon megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 26.

Mandi

2014. május 22.

Előtte nekem az Elseve volt, de ez ezerszer jobb, bar nem olcsó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 22.

Előtte nekem az Elseve volt, de ez ezerszer jobb, bar nem olcsó.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Dimethiconol