John Frieda

Ár:   2200 Ft   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sisu69, Módosítva: 2014. február 28.

Lelőhely:   Müller, online
Kategória:   Hajformázók

hajtőemeleő vékonyszálú, lapos hajra.

Kiszerelés: 125 ml

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Valentina0930

2018. december 2.

Sokszor újravásároltam már, nagyon elhittem hogy dúsabb lett a hajam :) Az illata nekem különösebben nem tetszett, de szerencsére nem érződik a hajon. Egy kicsit ragacsos érzést hagy azonnal a használat után, de ez később nem érezhető, bár nekem a hajtövem kevésbé volt selymes ha használtam. Sajnos egy ideig nem tartottam rajta a kupakot, és beszáradt, amin egy tűvel tudtam segíteni, de nem lett tökéletes már. Most egyre gyakrabban elhagytam a használatát, és nem éreztem hogy hiányozna, így az ára miatt nem fogom többet megvenni szerintem.

UPDATE: hiányzik, újravettem. Jobb vele a hajam. Bár az ára még mindig húzós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 2.

UPDATE: hiányzik, újravettem. Jobb vele a hajam. Bár az ára még mindig húzós.

birdie

2016. június 24.

Talán ezen az oldalon már megfogadtam egyszer, hogy nem veszek több dúsítást ígérő hajkencét. Hát persze, hogy nem bírtam megállni, hogy ezt ne vegyem meg, pláne ennyi pénzért. Merthogy egy ezresért vesztegették a Müllerben, és szerintem nem volt akcióban. Na, de magáról a termékről: egész jó. Nekem legalábbis bevált. Persze ez se csinál oroszlánsörényt, de remek tartást ad a hosszú hajamnak, picit talán emel is a tövén. Ruganyos lesz és selymes tapintású, holott alkohol és tengeri só is van benne. Talán a tengeri só miatt hajszárításkor van egy olyan érzete a hajamnak, mintha bevonta volna valami a hajszálakat, nehézkés emiatt fésülni hajszárítás közben. De szárazon elmúlik ez az érzés, nem ragasztja össze a hajszálakat. Összességében szerintem jó cucc. De az alkoholtartalma miatt nem fogom rendszeresen használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 24.

krisztina.matolcsi

2014. augusztus 29.

Imádom! Nedves hajra fújtam, majd körkefével szárítottam és csodálatos állagú és tartású lett a hajam. Egyáltalán nem zsírosodott, fényes és puha lett, mégis szép dús. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. augusztus 29.

sisu69

2014. június 30.

Nagyon nem jött be. Annyira összeragasztotta és kiszárította a hajam, hogy olyan lett, mint egy szénakazal. Kifésülni pedig esélytelen volt. Mindezt ennyi pénzért...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 30.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emolliensek: PEG-75 Lanolin
Emulgeálószerek: Polysorbate 20, PEG-75 Lanolin, AMP-Isostearoyl Hydrolyzed Wheat Protein
Tisztítószerek: Polysorbate 20, PEG-75 Lanolin, AMP-Isostearoyl Hydrolyzed Wheat Protein
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

PVP 0 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag.