John Galliano

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml, 80 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kata791, Módosítva: 2015. március 1.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml, 80 ml
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Megjelenés éve: 2012

Fejjegyek: mandarin, áfonya, sztilva

Szívjegyek: rózsa, írisz, gardénia

Alapjegyek: pacsuli, szantálfa, ciprus

John Galliano Parlez-Moi D'amour Encore EDT eladó vagy csere
Ár: 7500 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: képen, Helyszín: Budapest (Köki, Shopmark), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta. Utánvéttel nem küldök semmit! Csere leginkább személyesen lehetséges.

ErikaErika

2017. június 15.

Nagyon szeretem a rozsaszint es a zoldet is, de ez a lila erdekes modon nem jon be. Van benne valami, amit nem szeretek, ami zavar. Azt hiszem, a baratnomnek fogom adni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 15.

zsazsi1

2017. január 22.

Vásárlás mellé kaptam egy nagyon kedves KM-es eladótól.
El is feledkeztem róla, de most kezdek vele ismerkedni, már több napja használom.
Zavarban vagyok vele, mert több nap után sem tudok róla határozott véleményt írni, amolyan kellemes illatka, de semmi több. Én a rózsát érzem elsősorban, némi púderességgel, a gyümölcsök teszik fiatalosabbá, játékosabbá.
Nem tudom, mit akar a szerelemről mesélni, nekem semmi szenvedély, csábítás nincs benne, ha szerelem, akkor egy bájos, múlt századi szerelmeslevélke, szappan és kölniillattal, préselt virággal. De nem is baj, hogy ebben a túlszexualizált világban nem akar direktben nyomulni, mindent azonnal bevetni.
Nem akar "dögös" lenni, csak egy bájos fiatal lány. Jó hogy az arcba tolt figyelemfelkeltő vegyi fegyverek mellett ilyen illatok is vannak, és olyan lányok, akik nem gondolják, hogy ordas ribiként kell viselkedni és öltözni ahhoz, hogy felkeltsék a másik nem érdeklődését.
Fiatal lányokon vagy visszafogottabb hölgyeken remek választás, akik nem akarják, hogy az illatuk megelőzze őket.
Sajnos, nemcsak diszkrét, nekem kicsit jellegtelen is a rózsás-púderes-gyümölcsös elemekkel, ezért nem tudom többre értékelni. Ezzel együtt hétköznapokra pont jó, szaladgálós illat. Megvenni nem fogom, de a minta elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 22.

Vásárlás mellé kaptam egy nagyon kedves KM-es eladótól.

DFI

2016. szeptember 1.

Kifújáskor erőszakos ibolyás gyümölcsös-nem jó, utána rózsás, savanyúgyümölcsös (gondolom az áfonyától) - ez sem tetszik. Utána meg semmilyen édeske és gyorsan el is tűnik. Nekem ez csak egy kis fufuka sajnos. Viszont kb. 12-13 éves kislányoknak jó alternatíva lehet az egyencukorka illat helyett. Kettes sajnos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. szeptember 1.

szucsnecsilla

2016. augusztus 9.

Szilvás költemény, az EDP-je pedig málnás. Szerintem jó mindkettő, nem értem miért húzzák le ennyire, főleg az EDP-t.
Kifújáskor kicsit erős, de leszáradás után isteni finom, édes, gyümölcsös. Tartósságát még tesztelem, de eddig szuper.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. augusztus 9.

bellehercegno

2015. május 16.

Tegnap kissé hűvösebb volt az idő a korábbiakhoz képest,így őt fújtam :) Szinte az összes Galliano-t ismerem,számomra az Encore a legszebb és talán a legegyedibb is körülük.Kimondottan nőies tavaszi illat,rajtam igazán tartós,bár nem az én bőrömből kell kiindulni,mert kevés parfüm illékony róla.A szilva nagyon szép alapot ad neki és jól ki is érződik legnagyobb örömömre,a szantál egyediséget kölcsönöz és az írisztől lesz puha.A citrust és mandarint én nem érzem ki,de úgy sejtem,ők ketten ellensúlyozzák a fajsúlyosabb jegyeket és nekik köszönhetően lesz ez egy könnyed de mégis tartalmas élmény :) A csomagolás tökéletesen passzol a tartalomhoz,a netes képek illetve a sajátjaim nem igazán adják vissza,de élőben igazán mesés az üveg, a kupak és a doboza is.A többi Parlez-Moi-hoz a világon semmi köze sincsen,más illathoz sem tudnám hasonlítani.Azoknak ajánlom,akik szeretik a könnyedebb,mégis egyedi tavaszias, szilvás parfümöket.Hétköznapi viseletnek hibátlan,bár azért szerintem ennél több van benne! ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. május 16.

2015. január 10.

Beszélj nekem a szerelemről...még - ezzel a névvel az ember alapesetben valami nagyon erotikus és dögös, csábító illatra számít. Galliano kapcsán viszont gondoltam, hogy kissé másképp értelmezi a dolgot. Nos, ez egy annyira bőrközeli és intim illat, hogy ezt valóban csak az érzi rajtunk, aki igencsak közelről suttogja a fülünkbe a szerelem titkait...ez csak annak a kiváltságos személynek szól, akit ennyire közel engedünk magunkhoz. Végülis ez is egy értelmezése a szerelemnek, erotikának...
Egyébként az illat maga ciprusos-fás alapon nyugvó, az írisztől némileg púderes, a gardénia "fehérvirágosítja", a rózsa szerencsére rajtam nem érezhető ki belőle. A fejjegyek közül rajtam egyik sem jut igazán szerephez. Bőrközeli, meleg, intim illat. Sokat kell fújni belőle és még úgy is bőrközeli.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 10.

Antioxidánsok: BHT