John Masters Organics

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cirmok, Módosítva: 2012. július 31.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szappanok

Szappan borotválkozáshoz.

noavedon

2015. augusztus 30.

Ajándékcsomag részeként kaptam, a férjemnek adtam, és nagyon szereti, csak ezzel fürdik, és nem szárítja a bőrét, pedig elég érzékeny pasi létére. Annak ellenére, hogy kicsit fanyar az illata, simán használom én is (kipróbáltam, milyen lábat borotválni vele, azóta "rájárok"). Mivel tányleg természetes, nagy illatorgiára senki se számítson, az a kevés, ami van, az is hamar elillan, de cserébe jó sokáig lehet hasznlni, mert nem az a szétolvadós típus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 30.

cirmok

2012. július 26.

A férjemnek vettem ajándékba, nagyon szereti. Ezt használja borotválkozáshoz, jól habzik, kíméletes és alapos, hozza a John Masters minőséget. Kesernyés, fás (nyír-cédrus), férfias illat, nagyon tetszik mindkettőnknek. Gyönyörű összetevők (ha valakinek számít, az első néhány összetevő igazolt organikus pálma- és kókuszolajból származik). A csomagolása is szép. Újravevős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 26.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

A metil-szalicilát egy természetes vegyület, melyet főként örökzöld növények állítanak elő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint denaturáló (alkoholtartalmú kozmetikumokat élvezhetetlenné tevő), a bőr komfortérzetét növelő hatású összetevő illetve illatanyag. Magasabb koncentrációban izületi- és izomfájdalmak kezelésére szolgáló kenőcsökben, kisebb koncentrációban antiszeptikus hatású szájvizekben fordul elő.