John Masters Organics

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Josie, Módosítva: 2012. január 4.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Normál

Levendula és romaring kivonat további 13 organikus összetevővel. A szójafehérje és a búza aminosavak a hajat egészségessé, fényessé és kezelhetővé teszik.

annama

2019. március 16.

Terápiás céllal vettem, mert zsírosodik a hajam, 2naponta mosom, S korpás is lett, gondoltam, teszek egy (drága) próbát. Az illata erősen illóolajos, alig habzik, a férjem szerint egy újabb"természetes sz..r". Na igen. A hatása viszont jobb, mint bármelyik drága cuccé, amit eddig próbáltam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 16.

Josie

2012. február 3.

Valóban nagyon jó sampon, duopackban rendeltem a sea mist-el, ami nem jött be, de ez annál inkább! Ápol, tisztít, az eredmény csillogó puha haj. Nekem ideális a hullámos hajamra, mert puha lesz a tőle de mégis megmaradnak a loknik, vagyis ad egyfajta tartást. Használtam már olyan sampont amitől olyan selymes lett a hajam (gondolom a sok szilikontól), hogy nem tudtam csak egyenesre formázni. Csodaszép összetevők, szerintem újra megveszem majd.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 3.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (White Tea) Leaf Extract, Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Symphytum Officinale (Comfrey) Leaf Extract, Salix Alba (White Willow) Bark Extract, Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, Sulfur
Hidratálók: Hydrolyzed Soy Protein, Sorbitol, Glycerin
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

További info az összetevőről a KM-blogon >>

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Búzából előállított amino savak (a fehérje alap építő kövei), melyek a CosIng besorolása szerint bőr- és hajkondícionáló, bőrvédő és nyugtató összetevő.

Sorbitol h 1 1

A fekete nadálytő levelének kivonata. Kozmetikumokban főként  erős gyulladáscsökkentő hatása miatt alkalmazzák. Mivel izületi gyuladások fitoterápiás gyógyszere, sportkrémekben is használják. Paula Begoun szerint viszont bár valóban gyulladáscsökkentő tulajdonsága van, csak rövid ideig ajánlott használni és csak akkor, ha tudjuk, hogy egy használatnál kevesebb, mint 100 mg alkaloid kerül a bőrre. Paula összességében kerülendő összetevőnek kategorizálja.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!