Johnson's Baby

Ár:   800 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Morin, Módosítva: 2011. október 12.

Kategória:   Fürdőtermékek

orik

2017. augusztus 13.

Az illata nagyon finom, és tényleg puhává, simává, "babává" varázsolja a bőröm. Nyugtató és ellazító hatása nálam nem volt, de a bőrömnek jót tett, sem szárazságot, sem irritációt nem tapasztaltam. Nem használom ugyan rendszeresen, de amikor igen, maximálisan elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

Nymphea

2016. december 2.

Saját részre vettem, hogy aZH/vizsgaidőszakban megynugtasson, ellazítson vizsgaidőszak előtt. Igaz én nem a habfürdő verziót, hanem a fürdetőkrém kiszerelést használom, ami rossz döntés volt. Bár a termékkel semmi bajom, sőt! Valóban ellazít, finom krémes az állaga, kellemes az illata, sajnos folyamatosan vízszintesen kell tartani a flakont ahhoz, ha az ember nem akarja mindig rácsukni a kupakot. (Ennek az alján vana kupak.) Ekkor viszont hajlamos folydogálni. Mindenestre szeretem, szívesen használom, csak gondoltam megosztom a kiszereléssel kapcsolatos ellenérzéseimet, hiszen a babafürdetéskor nem hiszem hogy megvalósítható.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 2.

lacrymosa88

2016. április 21.

Ajándékba kaptuk, én próbáltam elhasználni, mert kisfiamon nem mertem alkalmazni, de nagyon szárította a bőrömet. Túl illatos, nagyon habzik, és az összetevők... Minden, csak nem bababarát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 21.

suti77

2016. április 19.

Eleinte ezt a furdetot hasznaltuk, egy ket honap utan a kisfiam bore egyre szarazabb lett, karjain es a labain, valamint az arcan kiemelkedo szaraz foltok jelentek meg. Nem tudom hogy ettol a ternektol, vagy amugy is szaraz boru lett volna, de az biztos hogy ez a furdeto csak rontott a helyzeten. Nem hasznaljuk mar, par masik furdetot kiprobaltunk, de csak a gyogyszertari Naturland krem valt be.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 19.

nsaid

2015. augusztus 5.

Nekem azt mondtàk a növérek a koraszülött osztàlyon, hogy bàrmelyik babafürdetöt bevihetem, ha allergiàs rà ott derüljön ki. Uh mi ezt hasznàltuk a legelejétöl, mert nagyon tetszett az illata és soha semmi baja vagy pirossàg/szàrazsàg nem lett töle. Azt nem mondom, hogy lenyugtatta, ert élénk gyerek, de az illata fincsi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 5.

baranyeszter

2015. április 23.

Minden vizsgaidőszakban ezt használtam, és még most is veszek időnként, amikor úgy érzem, hogy túl sok a stressz :) Teljesen rendben van, nem szárít, ha éppen ekcémám van, azt sem bántja egyáltalán!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 23.

leila0803

2015. március 10.

Úgy érzem, meg kell védenem a kis kedvencemet. Nekem a nyugtató hatása szuper és a bőrön sem okozott semmi problémát.
Ja igen, babáknál nem teszteltem, csak magamon. Ott lehet, hogy az ő kis érzékeny bőrüknél más a helyzet,

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. március 10.

Matilda

2014. október 24.

Az illata nagyon finom, jól is habzik, viszont irritálja a bőröm. Ha lenne gyerekem, biztos nem használnám rajta, vannak ennél sokkal jobb és szebb összetevőkkel rendelkező babafürdetők is. A 'no more tears' szlogen miatt pedig szégyellheti magát a Johnson's.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 24.

wwecmpunk

2014. július 27.

Az illata üvegben ezerszer finomabb volt.
Ahogy először megfürödtem vele, a bőrömön teljesen más volt és nem tetszett.
Habfürdő ellenére is nagyon híg, nem éreztem azt, hogy rendesen tisztítana.
Nem szeretem, de elhasználom. A lábam borotválom vele, arra egynek elmegy.
Soha többé nem veszem meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 27.

Az illata üvegben ezerszer finomabb volt.
Ahogy először megfürödtem vele, a bőrömön teljesen más volt és nem tetszett.
Habfürdő ellenére is nagyon híg, nem éreztem azt, hogy rendesen tisztítana.
Nem szeretem, de elhasználom. A lábam borotválom vele, arra egynek elmegy.
Soha többé nem veszem meg.

Asztrid

2014. július 1.

Egyszer megvettem, mikor mindenféle egyéb más kiütötte a bőröm. Az illata nagyon tetszett, de sajnos nagyon szárította a bőröm....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 1.

Gyengéd felület aktív anyag, tisztítószer, melyet gyakran használnak babakozmetikumokban, mivel könnymentes samponok, tusfürdők és habfürdők készíthetőek vele.

Az EWG használattól függően közepesre vagy magasra teszi az összetevő kockázatát, mert az szennyezett lehet rákkeltő vegyületekkel (ethylene oxide, 1,4-dioxane) és nem ajánlott az összetevő használata sérült bőrön. Paula Begoun összetevő szótárában és a Susan Brown összetevő szótárában is, mint javasol összetevő szerepel a PEG-80 Sorbitan Laurate.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Kókuszolajból előállított gyengéd tisztítószer, felületaktív anyag, habképző és sűrűség szabályozó. Samponokban is gyakran használt hajkondícionáló és elektromos töltődést megakadályozó anyagként.