Best of Beauty 2019

Johnson's Baby

Ár:   443 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   56 lap   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: 81Judit, Módosítva: 2012. március 4.

Kiszerelés:   56 lap
Kategória:   Egyéb

Kifejezetten újszülöttek számára kifejlesztve. Gyengéden tisztítja és ápolja a baba érzékeny bőrét. Johnson's Baby NO MORE TEARS ("NIncs több könnycsepp") formulájú, illatmentes babaápolót, 97% tiszta vizet, és tisztító összetevőket tartalmaz. Bizonyítottan alkalmas érzékeny bőrű babák számára is. Olyan lágy, akár a tiszta víz, így biztonságal használható a baba egész testén, még a szemek körül is.

vicaa28

2017. április 20.

Többre számítottam ettől a márkától.Nagyon vékonyak a kendők és picik,illetve alig nedvesek.Popsitörlésre nagyon gyenge.Táskámba tettem utazáskor kéztörlésre erre-arra csak elfogy.Nem veszem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 20.

Banszky

2016. december 31.

Babám popsijára használom és arra nem a legjobb. Kevésbé nedves,pici és szeretem a nagyobb kiszerelést olcsóbb áron. Egynek elmegy de magamtól akkor se venném újra ha csak ez lenne a boltba.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 31.

Mundow

2016. december 31.

Arctisztításra és sminkeltávolításra használtam. Kellemes, puha anyaga van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 31.

Arctisztításra és sminkeltávolításra használtam. Kellemes, puha anyaga van.

Kingácska0807

2016. május 28.

Közepes minőségű babakendő. Igaz nem babára használom, hanem minden egyébre. :D Icipicit olyan fura csípős érzést hagy intim területen,arcomra szememre ezek után nem is mertem használni. Összetevők szépek, újravenni nem fogom, most is csak gyors szükség miatt landolt a kosárban. Nekünk a Rossmanos Babydream a kedvencünk a Párommal, maradunk annál. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 28.

fcsreka

2016. március 17.

Sajnos nekünk nagyon nem vált be. Az illata kellemes, de már az első pelenkázás közben feltűnt, hogy a kicsi bőrét kicsapta, így rögtön a kukában landolt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 17.

Vivi92

2015. szeptember 13.

Tökéletes és most nézem, hogy még az összetevői is nagyon jók. :) Kellően nedves, jól tisztít, nem irritálja a babám bőrét... Tudja, amit kell. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 13.

Amanina

2015. augusztus 31.

Egész jók az összetevői, tényleg alig van illata és épp eléggé nedves, nem tocsog. A csomagolása az elején nehezen nyílik, de így legalább vissza lehet zárni, nem pöndörödik fel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 31.

scisneros

2014. szeptember 28.

Szoli után használom frissítés gyanánt, erre a célra tökéletesen megfelel.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. szeptember 28.

Szoli után használom frissítés gyanánt, erre a célra tökéletesen megfelel.

Mandula24

2014. március 6.

Szeretem inkább nyáron hordom magammal frissítő kendőnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 6.

Szeretem inkább nyáron hordom magammal frissítő kendőnek.

nostijudit

2014. január 7.

Mikor meglettek a gyerkőcök,akkor vettem ezt a fajtát először...azóta rég kinőttünk a pelusos időszakból,de ebből mindig van itthon;tényleg minden területen hasznát veszem ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 7.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.