Johnson's Baby

Ár:   800 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: LolaDobrev, Módosítva: 2017. augusztus 21.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Ideális a bőr hidratálásához, anélkül, hogy zsíros érzést hagyna maga után. A bőrbe zárja a nedvességet, így az minden nap hidratált és puha érzetű lesz. Alkalmas nedves bőrre is.

LolaDobrev

2017. augusztus 6.

nagyot csalódtam benne, ragacsos érzetet hagy száradás után, és kellemetlen érzetet biztosít.... fúj.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 6.

Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate

Emulgeálószer, felületaktív anyag.