Johnson's Baby

Ár:   400 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   56 db   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Banszky, Módosítva: 2016. december 19.

Kiszerelés:   56 db
Kategória:   Egyéb
Bőrtípus:   Normál

Többfunkciós,minden alkalommal használható törlőkendő hatékonyan tisztítja a baba érzékeny testét,az arcbőrtől a maszatos kezeken keresztül a nedves popsiig. Alkohol- és szappanmentes. Hipoallergén.

Gigi95

2019. október 19.

Mielőtt lett kisbabám magamon teszteltem.. Jobb is volt így, mert engem iszonyúan csípett! Illata jó, meg maga a kendő is..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 19.

Betty81

2018. december 1.

Nagyon szeretem ezt a márkát, így ezt vettem a babám születésekor. Sajnos le kellett váltanom, mert elég sok kellett belőle, mire tiszta lett a popsi, így gazdaságtalan volt. Egyébként nem irritál, kellemes, tipikus Johnson's Baby illattal, megfelelően nedves és puha, jól tisztít, csak kissé vékony és ezért kell többet használni. Felnőtteknek viszont ajánlom, pl.: utazáshoz, kéztörléshez, nagy melegben frissítő kendőnek stb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 1.

Ella

2018. július 30.

Sajnos a lapok vékonyak, picikét smirglisek és kevésbé nedvesek, mint ahogy optimális lenne, viszont elég jók az összetevői és nem annyira drága. Azért egy durvább fosizás után nem vetném be pelenkázáshoz. :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 30.

Girgriis

2017. szeptember 12.

Én is azt vettem észre,hogy elég vékonyak a lapok,de az illata az jó!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 12.

Én is azt vettem észre,hogy elég vékonyak a lapok,de az illata az jó!

Kingucii

2017. július 25.

Szerintem megtaláltam azt a törlőkendőt,ami nekem bevált.
Illata is nagyon kellemes, smink leszedésére, kéztörlésre és intim helyek, valamint wc-zés után használom.
Szépen teljesít! :)
320 Ft-t vettem egy kisebb illatszerboltban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 25.

Szerintem megtaláltam azt a törlőkendőt,ami nekem bevált.
Szépen teljesít! :)
320 Ft-t vettem egy kisebb illatszerboltban.

Banszky

2016. december 12.

Kicsi és vékonyka a törlője,babára nem annyira jó,viszont kéztörléshez,utazáshoz kiváló.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 12.

Antioxidánsok: Tocopherol

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak