Johnson's Baby

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rannie, Módosítva: 2012. február 19.

Kategória:   Szappanok

Babaápolót tartalmaz, így nem csak gyengéden tisztítja, hanem ápolja és hidratálja is a baba bőrét.

herczegno33

2019. február 5.

10 ből 9 szappan, kézmosó tartalmaz kókuszolajat. Ez végre nem. Kézmosás hoz jó lesz. Nálam ezért kap 5 csillagot, mert tényleg nagyon megörültem neki. :) Az összetevői is szépek, egyedül az illat fura. Mézes változatban is van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 5.

lolkabolka

2018. április 13.

Borzasztó. Semmilyen. Büdös. Fura érzés a bőrön. Soha többé.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 13.

Borzasztó. Semmilyen. Büdös. Fura érzés a bőrön. Soha többé.

rtunde

2016. július 8.

Nagyon jó kis szappan. A mézes társánál leirtak rá is igazak. Nekem A szappan. Többfélét kipróbáltam, de nekem ez vált be legjobban,hosszú évek óta használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 8.

cserryy

2015. június 5.

Jó forma, illat, állag, szép összetevők. Selymessé és puhává teszi a kézbőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 5.

Edit87

2013. november 25.

Kézmosásra még elmegy, de fürdeni, gyereknek meg egyáltalán nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 25.

Kézmosásra még elmegy, de fürdeni, gyereknek meg egyáltalán nem ajánlom.

MayaBaba

2013. szeptember 9.

Nem olyan rossz, de tényleg szárít.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 9.

Nem olyan rossz, de tényleg szárít.

kozlokova73

2013. június 1.

Kellemes illat,nem egy Lux,de nem rossz,kozepesen szarit,volt mar ennel rosszabb szappanom is. Nem lettem fan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. június 1.

rannie

2012. április 9.

olcsó, de nagyon szárít, és az illata sem valami "rózsás"

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. április 9.

olcsó, de nagyon szárít, és az illata sem valami "rózsás"

macsekable

2012. április 7.

Babafürdetésre nem használnám. Az én bőrömet is kiszárítja és irritálja. Még kézmosásra sem túl jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. április 7.

Macska

2012. február 22.

Nekem ez a szappan borzasztóan szárította a bőrömet. Szinte fehér volt a bőröm tőle fürdés után és viszketett. Nagyon pocsék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 22.