Carefree

Ár:   700 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   drogériák, Auchan, Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: magnes, az összetevőket feltöltötte: Kodi, Módosítva: 2015. július 10.

Lelőhely:   drogériák, Auchan, Tesco
Kategória:   Testápolás

sziszoka

2019. április 8.

Hát érdekes ,nyálkás állaga van,alig tudom lemosni.Gyengéden tisztít,semmiféle irritációt nem okozott.Az illata gondolom aloe vera akar lenni,nekem nem tetszik.Egyáltalán nem habzik,borotválkozni nehéz vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 8.

sailorluna

2018. augusztus 2.

viszkettem tőle, panaszokat okozott. soha többé.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

viszkettem tőle, panaszokat okozott. soha többé.

Jeanette88

2018. június 8.

Jól habzik, nem irritál, tisztaságérzetet hagy maga után. Az illata elég furcsa, de nem zavaró. Olcsón jutottam hozzá.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 8.

xfxff349

2018. február 9.

Nekem is picit az avas illatra emlékeztet, ami nem annyira kellemes, főleg úgy, hogy azért érzékeny területre van. Igazából semmilyen különösebb változást nem tapasztaltam. Pozitívuma viszont, hogy jó (géles) állaga van és szépen habzik, illetve kevés is elég belőle.
Én az árát picit sokallom, habár egészen sokáig elég, de szerintem érdemes inkább valamilyen akció keretén belül megvenni, mert az árát nem éri meg azért. Ki fogok próbálni más márkától is lemosót, mert nem vagyok benne biztos, hogy ez a legjobb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 9.

Anyezz

2017. november 7.

Általában ezt az intim mosakodót vásárolom, nekem bevált. Friss érzés marad utána, kellemes az illata és az állaga.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 7.

eperturmix

2017. augusztus 24.

Elég avas szaga van...ez az egy problémám van vele,de ez is elég,hogy ne vegyem újra.Állaga jó,tisztít,felfrissültnek érzem magam tőle,de a szaga...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 24.

senskin

2017. május 12.

Ez akadt a kezembe a sok közül, szerintem kellemes illatú és gyengéd mosakodó. Nem okoz irritációt sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 12.

Szabina911213

2017. január 29.

Abszolút nem vált be. Semmilyen hatása nincs, az illata sem nyűgözött le. Nem fogom újra megvásárolni. Még szerencse, hogy kedvezményesen, féláron jutottam hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 29.

Banszky

2017. január 21.

Akciósan vettem,teljesen áron nem venném meg a benne lévő parfüm miatt. Olcsóbb társaiban nincs és nem egy akkora szám. Bár nekem teljesen megfelelt mindezek ellenére és nem irritált. Az ára meg a parfüm miatt nem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 21.

fuloptundi

2017. január 17.

Nem igazán használok lemosókat, ennél viszont észrevettem, hogy sokkal frissebb, kellemesebb érzést ad, mint a tusfürdők.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 17.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract