Johnson's

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   DM, Rossmann   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Reni666, Módosítva: 2019. július 18.

Lelőhely:   DM, Rossmann
Kategória:   Tusfürdők
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Újszülött kortol hasznalható babafürdető és tusfürdő. Tisztitja és védi az érzékeny bőrt  az első naptól, véd a kiszáradás ellen. Kiméletes, klinikailag bizonyitottan alkalmazható újszülöttek börén.

Szinezék, parabén, szulfát mentes

Sophya

2019. október 9.

Allergiás reakciók. Valamit nagyon nem jól csináltak az összetételben, hiába dobták piacra az új verziókat. Az előző sem volt jobb. Sajnos.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 9.

Kittusch

2019. szeptember 18.

Állag : kicsit gélesebb
Habzás : minimális
Illat : az ázott Barbie hajra emlékeztet - kinek jó, kinek nem
Irritálás : egyenlőre nem tudok nyilatkozni róla
Íz : biztos finom, mert a lányom itta a fürdővizet 🤭

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 18.

Állag : kicsit gélesebb
Habzás : minimális
Illat : az ázott Barbie hajra emlékeztet - kinek jó, kinek nem
Irritálás : egyenlőre nem tudok nyilatkozni róla
Íz : biztos finom, mert a lányom itta a fürdővizet 🤭

anyujobbantudja

2019. június 19.

Trnd jóvoltából tesztelhettem. Az ugyanilyen babatestápolóval ellentétben ami egészen jól szerepelt, ebben nagyot csalódtam: a 2 hetes babám arcán, hátán, karjain, mellkasán és fején először csak kiütések lettek tőle majd gennyes kis pattanások amik alig akarnak elmúlni. Nem, nem tejkiütés, nem napkiütés, nem allergia: csak a fürdető használatával jöttek/ jönnek elő. Hiába kellemes az illata, szuper az állaga (krémes-selymes-kicsit zselés mégis könnyen lemosható), ezzel a pöttyösödéssel totálisan kiütötte a többi pozitívumot. Lehet nagyobbacska korában már nem lesz ilyen gond, sajnos egy hét után le is tettük és azóta (3 hete) azt várom hogy a patik elmúljanak. A nagyobbik gyerek (3.5 éves) boldogan kente magára és valóban nem is volt tőle baja, bár kissé szárítja a bőrt (nem vészes). Ellenben apuka összeszaglászta mindkét gyereket hogy mitől van ilyen selymesen finom babaillatuk? Tényleg sajnálom az erdeményt mert változtattak az összetevők listáján és egészen szimpatikus lett, de úgy tűnik ennyire pici babának mégsem való.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 19.

kissdorina

2019. június 15.

Trnd-n keresztül. Volt lehetőségem tesztelni. Én az illatanyag miatt nem kentem a 2 hetes babámra. Engem sajnos szárított.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 15.

idior1991

2019. június 15.

Az illata kellemes, az állaga nekünk kicsit túl sűrű, könnyen lemosható, de nekünk nem adott kellemes, puha bőrérzetet sajnos

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 15.

manamana

2019. június 13.

Kellemes az illata, kellemesen, de nem túlságosan habzik, a kisfiam bőrét nem irritálta, jól tisztít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 13.

kicsigekko

2019. június 12.

Nagyon szeretem,mert pratikus a pumpás kiszerelése és a babám bőre is puha tőle.
Nem okoz irritációt és az illata is kellemes, de egyáltalán nem erős. Újravevős! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 12.

jrenata

2019. június 11.

Tetszik a pumpás adagoló és kellemes az illata. Viszont nekem nem fontos az illat egy babáknak szánt terméknél. Sajnos csúnyán kipirosodott több helyen a kislányom bőre, csak a gyógyszertári fürdetővel enyhült újra. Reméltem hogy ez más mint a többi J&J termék, de nálunk nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 11.

kemese10

2019. június 11.

Nekünk bevált. Könnyen kezelhető, bár nem habzik annyira mint az előző fürdetőnk de szerintem nem zavaró. Kellemesen az illata, könnyen lemosható.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 11.

Biankaa94

2019. június 6.

A tusfürdő állagával nincs gond kellemes viszont az illata nekem nagyon erőteljes és ami nem tetszik,hogy nem habzik fel úgy mint a többi babafürdető. Az összetevők mindenképpen pozitívan hatnak az emberre.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 6.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate