Johnson's

Ár:   £1.50   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   25 db   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nashuaaa, Módosítva: 2017. május 4.

Ár:   £1.50
Kiszerelés:   25 db
Lelőhely:   külföld
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz

A kendők gyengéden távolítják el még a vízálló szempillaspirált is, tiszta, puha és hidratált bőrt hagyva maga után.
Vitaminokkal, alkohol nélkül. Hosszantartóan hidratálja a bőrt. Dermatológiailag tesztelve, az érzékeny bőrre is használható.

Nashuaaa

2018. október 18.

Nem rossz, de nem is igazán szeretem. Angliai utam során kellett gyorsan valami és ez tűnt első ránézésre okésnak, meg érzékeny bőrre is ajánlák. Az én bőröm ugyan nem érzékeny, de úgy voltam vele, hogy akkor biztos nem rossz annyira az INCIje. Ez részben igaz, részben azért lehet ne jobb is. Ami igazán zavar benne, hogy használat után csíp az arcom. A szemem nem, de a bőrömet valami csípi benne. A sminket egyébként tényleg jól lehozza,de nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 18.

neakardtudnihogyki

2018. február 11.

Én is szinten angliai után során vettem, nem lihegem túl otthon is sima micellas vizet használok meg sminklemosasra is(ami nálam szempillaspiralt jelent, bronzositot, meg highlitert.) Nekem bevált, erzekeny, kombinált borom van minden nem oda illő dologra reagál, ki pirosodik másnapra meg ki is pattog de ettől nem és szepen eltávolítja ezt a minimalis sminket is amit én használok. Viszek is haza majd belőle pár csomival....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 11.

Antioxidánsok: Ascorbyl Glucoside, Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, PEG-6
Vitaminok: Panthenol, Ascorbyl Glucoside, Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Bőrpuhító (emollient) és sűrűség szabályozó  anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak