Johnson's

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: sissy93, az összetevőket feltöltötte: Nimras, Módosítva: 2013. november 27.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Testápolók

Enyhe színt ad a bőrnek.

Mona29

2017. május 1.

Aki ezt kitaláltam, azt megbüntetném. Ez a cucc valami ritka rossz!!! Az illata rendkívül büdös, nehezen szívódik be, nem hidratál, cserébe foltos lesz a ruhám.... Nagyon smucig vagyok, de ezt a valamit a második használat után úgy reptettem a kukába, hogy csak na....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 1.

Bridddzs

2016. május 31.

SÁRGA, foltos, nagyon rossz termék. Pár éve próbálkoztam vele, de a sorsa a kuka lett... nem ajánlom senkinek!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 31.

Lory

2015. január 5.

Az eddig elhangzottakat csak alátámasztani tudom,egy kivételével,hogy nekem nem lett foltos de előtte 2 nap egymás után bőrradírozás ezerrel.A többi negatívumot ugyanúgy tapasztaltam,sárga lett inkább mint barna,foltokban kopott és minden ruhát befogott,még több nappal a használat után is.A büdössége nem érdekelt volna ha legalább használható termék lenne de így az már csak hab a tortán :P

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 5.

hagicica20

2014. január 11.

Jó pár éve volt egy ilyenem, de egy használat akkora kost dobtam vele a szemetesbe, hogy azt Jordan is megirigyelhette volna. Egy az egyben pénzkidobás, használhatatlan termék. Foltos lett a bőröm tőle és ráadásul büdös is. Elég ramatyul néztem ki foltos arccal és karral. És ami a legrosszabb nehezen akart lekopni a foltosság. Szóval soha senkinek nem ajánlanám, max ha valaki bohócot akar magából csinálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 11.

agi.greendaygirl

2014. január 11.

foltos lettem tőle, büdös is volt nagyon, és kukacosodott is miután "megszáradt"...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 11.

Rild

2013. november 20.

Ez az a krém ami nálam a kukában landolt pár használat után. Sárgít, büdősít ráadásul még másnap sem múlik el a szaga. Borzalom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 20.

incifinci28

2013. október 22.

nekem sem vált be! sárga lettem és foltos, nagyon gagyi!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 22.

nekem sem vált be! sárga lettem és foltos, nagyon gagyi!

Moncica

2013. október 22.

életem eslő és legrosszabb önbarnitója volt, sárga lettem, büdös volt nem lehetett megmaradni "benne" és hatalmas foltokban kopott. SOHA,SENKINEK...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 22.

jns.melinda

2013. augusztus 8.

Nagyon nagyon nagyon fehér bőrű, szőke hajú vagyok, a napon csak égni tudok, barnulni nem így folyamodtam egyszer efféle mágiához. Akkor voltam életem legjobb színében. Semmi folt, semmi sárgaság, a ruhafogásra nem emlékszem, 16 voltam, de anyukám nem panaszkodott. Jó, tényleg büdös volt, de csak amikor kentem. Szerintem a rendszeresség volt a foltok elkerülésének titka.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 8.

beautymaniac

2013. augusztus 8.

Nagyon rossz tapasztalat. Hosszú évekig nem mertem önbarnítót használni miatta. Nagyon foltos lett tőle a bőröm és iszonyúan sárga lettem, pedig nem kentem sokat magamra. Nem venném újra, vannak ennél ezerszer jobb önbarnítók.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sorbitol h 1 1

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Emulgeálószer és felületaktívanyag.