Johnson's

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   300 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: krémkirálynő, Módosítva: 2019. július 18.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Babaápoló arcra és testre. Az újszülöttek bőre akár 30%-al vékonyabb lehet a felnőttekéhez képest, így kíméletes, gyengéd ápolást igényel. Az első naptól hidratálja és védi az érzékeny bőrt a kiszáradás ellen.

jakobs

2019. november 30.

Én magamnak használom az illata miatt,nagyon szeretem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 30.

Én magamnak használom az illata miatt,nagyon szeretem.

anyujobbantudja

2019. június 19.

Érdekes módon a fürdetővel ellentétben ettől nem lett pöttyös a babám (2 hetesen kezdtük használni). Nekem nagyon híg az állaga, most így nyáron ez nem hátrány de zavart hogy eléggé folyós. Mondhatni időben beszívódik a bőrbe, lehetne gyorsabb is. Illatra kellemes, nem zavaró, Baba bőrét finom tapintásúnak éreztem használat után. Trnd révén tesztelhettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 19.

kissdorina

2019. június 15.

Trnd-n keresztül. Volt lehetőségem tesztelni. Én az illatanyag miatt nem kentem a 2 hetes babámra. Engem sajnos szárított.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 15.

kicsigekko

2019. június 12.

Könnyen beszívódik,jó illata van és nem okoz irritációt sem. Szeretjük! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 12.

Könnyen beszívódik,jó illata van és nem okoz irritációt sem. Szeretjük! :)

zsanett.gresz

2019. május 27.

9 hónapos terhesen magamon teszteltem elsőként, mielőtt kisbabám bőre találkozhatott volna ezzel az új termékcsaláddal.
Ami pozitívum:
- Könnyen, gyorsan beszívódik,
- Kellemes - számomra megnyugtató - illata van,
- Még másnap is selymesnek éreztem a bőröm (a tusfürdővel együtt használtam),
- Nem tartalmaz parabéneket, szulfátokat, ftalátokat és sokkal jobb összetevőkkel rendelkezik, mint a korábbi Johnson's babatermékek.

Ami miatt 2 pont levonás jár:
- Arcra és testre egyaránt ajánlják - viszont nekem csípte az arcbőrömet, fürdés után bekenve. Emiatt a babám arcára biztosan nem kenném, legalábbis nem újszülött kortól.
- A parfüm - a babáknak nincs rá szüksége, csak nekünk FOGYASZTÓKNAK
- Aminek a legjobban örülnék: ha a gyártó elkötelezett lenne a palackok újrahasznosításában, újratöltésében. Na akkor tényleg nem lenne egy szavam sem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 27.

Ami pozitívum:
- Könnyen, gyorsan beszívódik,
- Kellemes - számomra megnyugtató - illata van,
- Még másnap is selymesnek éreztem a bőröm (a tusfürdővel együtt használtam),

Ami miatt 2 pont levonás jár:
- A parfüm - a babáknak nincs rá szüksége, csak nekünk FOGYASZTÓKNAK

krémkirálynő

2019. május 24.

Nagyon jó illtata van és nem okoz irritációt a kislányomnak se.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 24.

Nagyon jó illtata van és nem okoz irritációt a kislányomnak se.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak