Penaten

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kodi, Módosítva: 2014. augusztus 11.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Fürdőtermékek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

AlizPeter

2020. február 7.

Nagyon kiszaritotta a fejboromet. Korpasodni kezdtem tőle. Azóta lecsereltem és nem korpasodom. Nagyon rossz az állaga csikorgosra mossa meg a hajat. Nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 7.

Kodi

2015. szeptember 9.

Magyarországon csak a Müllerben láttam, Svájcban találtam rá. Hajra nem használtam, a bőrömet nem bántotta, tulajdonképpen tusfürdőként használom, furcsa, annyira nem babás illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 9.

editok

2015. június 4.

Nekünk sajnos nem vált be, szárította a kislányom bőrét és haját is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 4.

Nekünk sajnos nem vált be, szárította a kislányom bőrét és haját is.