Penaten

Ár:   645 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   50 és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hbogi87, Módosítva: 2014. augusztus 11.

Kiszerelés:   50 és 100 ml
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Testápolók

Krém babaápolásra.

tonic

2019. június 8.

Nagyon vastag,tömény elsőre,de jó,és a kinézete,illata is szuper,bár persze a hatás a fontosabb. Nyugodtan tudom ajánlani. Először külföldön vettem,de azóta itthon is beszereztem a nagyobb kiszerelést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 8.

kincsesrenata

2019. június 7.

Ajándékba kaptam, azóta nagy kedvenc lett. Sok mindenre ezt használjuk. Sebekre, égésre, gyulladásra, popsikrémként, csípésre. Mindnél bevált. Összetevői is szuperek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 7.

Lilko0212

2019. március 22.

Beteges időszakban kötelező mindenkinek, hiába fújom sokat az orrom, ezzel bekenem és egyáltalán nem lesz piros. A barátaim közül már szinte mindenki használja és imádja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 22.

Valdo

2019. március 5.

A bőrkeményedéseimre vettem, amiket sajnos nem szűntet meg teljesen. Viszont, borotválkozás után, csodát tesz a bikinivonalammal. Nem ég, nem duzzad fel Ezért jár neki az 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 5.

Pilence

2018. augusztus 12.

Kötelezö darab lett nalunk nyaralason mikor leégtem ezzel kentem a piros vallam es nagyon szepen megnyugtatta a borom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

natasa

2017. november 4.

A vélemények miatt vettem nemrég a Müllerben, gondoltam jó kis krém, legyen belőle. Először akkor használtam, amikor mentem kozmetikushoz szemöldökigazításra. Előtte bekentem, eldolgoztam, nem látszott. De jól bepuhította a bőrt, hogy könnyebb legyen a szőrt kihúzni, ne tépje úgy a bőrömet.
Tegnap újra a krém után nyúltam. Egy hosszabb sétát egy rosszul választott nadrágban teljesítettem, aminek az lett a következménye, hogy belül, fent kidörzsölődtek a combjaim. Ilyen még eddig nem fordult elő velem. Meg is ijedtem.Tusolásnál a víz is fájt, és a piros kis pörsenések elég ijesztőek voltak.
Mit kenjek rá? Először jött egy gyógyszertári bórvizes lemosás, majd ez a krém jó alaposan. Nyugtatott egyből, a pirosság is halványodott, és ma már alig látszik.
Nagyon jó kis krém, érdemes tartani egy dobozzal belőle. Az összetevők egész jók, és bár nem ez a lényeg, de a csomagolása is nagyon tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 4.

HannaBaba9107

2017. október 14.

Igazi békebeli termék, szuper áron. Csodaszámba megy, hogy még forgalmazzák. Szuperül megszünteti a szőrtüsző gyulladást, jók az összetevői!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 14.

ilendi92

2017. szeptember 18.

Hihetetlen jó ez a krém, 11 hós kislányom popsiját annyira kicsípte a végterméke, hogy már sírt miatt, de ez a krém egy éjszaka alatt helyre tette. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 18.

Anne74

2017. augusztus 6.

Teljesen véletlenül vette ezt a krémet a párom. Mást szeretet volna. Elnezte.
Sikerült enyhén belenyulnom a forró olajba az ujjaimmal. Jegeltem. S utána ez a krém.
Nagyon kellemes meglepetés ért.
Hidratált és gyogyitott...
Mostmar célirányosan fogom vásárolni :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 6.

Teljesen véletlenül vette ezt a krémet a párom. Mást szeretet volna. Elnezte.
Nagyon kellemes meglepetés ért.
Hidratált és gyogyitott...
Mostmar célirányosan fogom vásárolni :)

Wehler

2017. június 27.

Imádom! Legtöbbször pattanás utáni sebekre kell használnom, ami 36 órán belül meggyógyul, úgy hogy a bőröm viszonylag lassan regenerálódik.... enélkül egy hétnél is tovább tartana. De égési sérülésre, ekcéma-szerű foltokra, csípésekre és kiszáradt orra-szájra is tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 27.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water, Allantoin
Hidratálók: Lanolin
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

A CosIng besorolása szerint gombaellenes, fertőtlenítő, dezodoráló, emulgeáló összetevő, továbbá felület aktív anyag és hajkondícionáló. Leginkább szájvizekben és fogkrémekben találkozhatunk vele fertőtlenítő szerként.