Jókay kozmetikumok

Ár:   1550 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lucisunderground, Módosítva: 2019. május 28.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Testápolás
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A Jókay Ananas Cocktail Testpermet illatos vize harmonikus keveréke a trópusi gyümölcsök és virágok illatának, melyek az ananász köré épülnek fel és lágyítják annak illatát. A trópusok, a messzi óceánok szigetei, a tenger fölé hajló pálmafa ihlette.

Sherka

2019. július 5.

Nagyon puha lesz tőle a bőröm, érzem, hogy jólesik ráfújni. Ami nagyon klassz benne, hogy remekül fixálja a sminket és hiába ananászos, felfújva nem tolakodó az illata. De.. most jön a de: nem igazán vagyok kibékülve az INCI-vel (az alkohol miatt, bár mentségére legyen mondva a Chanel is szereti használni, és ha azzal nem vagyunk olyan szigorúak a márkanév miatt, más termékekkel se kellene, szerintem persze..), így csak testre kerül belőle, az arcomra nem, és bár hihetetlenül érzékeny a bőröm, semmiféle irritációt nem tapasztaltam, ami nem is meglepő tekintettel arra, hogy a Jókay kozmetikumok megalkotója gyógyszerész. El fogom használni nyáron, ez nem kétség. . Jó kis termék, főleg ár-érték arányban, szívesen ajánlom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 5.

Vitaminok: Panthenol