Judith Muller

Ár:   22 990 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: sephora, Módosítva: 2013. július 2.

Ár:   22 990 Ft
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

A magyar nemzeti illat. A parfüm porcelánja Szász Endre kreációja, Mata János művészi grafikájával. A parfümkompozíció Pierre Bourdon munkája. Benne a magyar virágok: gyöngyvirág, orgona, rózsa és paprika illata keveredik. A Hungarian Rhapsody No. 5 elnyerte a Magyar Termék Nagydíját.

RITKASÁG 🌹Judith Muller Hungarian Rhapsody No.5
Ár: 3000/5500 , Eladó: Csokri
Állapot: Frissen fújt az eredeti parfümömből , Helyszín: Budapest , fizetés: Személyesen posta foxpost
Ár: 8000 , Eladó: SCOFIELD
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Szeged, fizetés: utalással, személyes átvétellel, posta/foxpost

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

Alsace

2020. március 3.

Update többszöri használat után :) :
Nagyon finom virágos illat, rajtam leginkább a gyöngyvirág és az orgona keveredik. Tényleg magyaros illat, mamám kertje jut eszembe róla, ugyanis ő is mindig ültetett ilyen virágokat. Nekem az öntős verzió van, nem tudom van-e más. Egy-egy pöttyöt teszek a nyakamra belőle és egész nap érzem az illatát. Én nem érzem erősnek, de lehet másnak az lehet, biztosan függ a bőrkémiától. Rajtam nem erős, igazából lehetne még nehezebb :) Kísérletezni kell a mennyiséggel, kinek mennyi válik be.
Noha nem feltétlen vagyok a virágos illatok híve, ez mégis maga a tökély, örömmel használom, aki teheti feltétlen szerezzen be egyet, szerintem valóban csodálatos illat :)
----

Annyira örülök, hogy megszerezhettem! Csodálatos illata van édeskés, virágos, nem egy hétköznapi illat! Aki szereti a "nehezebb", klasszikus-elegáns illatokat imádni fogja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 3.

Update többszöri használat után :) :
----

karaibrahimgil

2019. július 28.

A parfüm, ami nagyon egyben van. A név, az illat, a megjelenés, mind egyfelé mutat: a magyarság megörökítése, ahogyan egy külföldön élő láthat minket, örökségünket, amely megkülönböztethetővé tesz másoktól, és amire büszkék lehetünk. A Hungarian Rhapsody egy melódia, amelyet hegedűn játszanak el, ami bordó bőrtokban, kibélelt fekhellyel érkezik a befogadóhoz, felkottázott Szász Endre porcelánban, keserédes dallamokat tartogatva: egyszerre virágos és paprikás – lehet szeretni és gyűlölni, nem hagy hidegen senkit. Mindenképpen egyedülálló a maga nemében. Elég egy-két pötty belőle (nem fújós), egész nap velünk marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 28.

Vancsi

2015. március 2.

Borszatóan kellemetlen..kifejezetten rossz...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 2.

Borszatóan kellemetlen..kifejezetten rossz...

Bélabá

2014. november 25.

Nekem is szerencsém van birtokolni egyet belőle, s én sem válnék meg tőle :) Kifinomult illat, nem mindennapi használatra készült. A virágos jegyek ellenére én is inkább őszi illatnak mondanám, amiből nem kell sokat fújni, pont ahogyan egy mesterműhöz illik. Nagyon nehéz hozzájutni valóban, mert ha jól emlékszem limitált példányban készült. S bár nem ő a királynő a gyűjteményemben, de mindenképpen előkelő helyet foglal el, az üvege pedig, fenomenális.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. november 25.

csikosmatyas

2014. október 27.

Hát ez a parfüm sajna olyan mint a Columbo felesége, mindenki beszél róla de még senki nem látta. Ha valaki tudja hol lehet hozzájutni legyenszíves és ossza meg velem! Eddig egyszer sikerült egy ismerősömnél kipróbálni, de ő kapta nem vette. Nekem pedig tetszett, jó ütős! Az üvege eszméletlen! Sajna az életénél is jobban ragaszkodott hozzá :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. október 27.

bekei.barbara

2013. november 12.

Nyárra semmiképpen sem ajánlanám, ahhoz nagyon erős, a mértéket pedig időbe telik, mire kikísérletezi az ember lánya. Tömény rózsa és egy felüdülésnyi gyöngyvirág, leszáradásában találkoztam a paprikával. Mások édesnek mondják rajtam, én ebből semmit nem érzek :) Ez az a parfüm, amit szerintem nem szabad fújni a bőre, inkább gyengéden, ujjbeggyel felpöttyinteni a fülcimpa alá, vagy tarkóra.
"Erős idegzetű", komoly, elegáns nőknek szól. :)

Ja, és vigyázat, lemoshatatlan! :P

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 12.

"Erős idegzetű", komoly, elegáns nőknek szól. :)

Ja, és vigyázat, lemoshatatlan! :P