Juicy Couture

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: mynix, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2020. július 6.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Összetétel: alma, ribizli, narancsvirág, gyöngyvirág, mósusz ibolyalevél

Juicy Couture Couture La La EDP 100ml
Ár: 8000 Ft + posta , Eladó: Timmon
Állapot: 100ml / - 3-4 fújás, Helyszín: Gyöngyös, fizetés: személyes átvétel, ajánlott posta (+1000 Ft)

Jelizz

2020. augusztus 23.

Nagyon jo aron vettem 15 euro volt a 100 ml , hatalmas parfum.... es a csomagolasa imadnivalo! Szerintem eletem legszebb parfumje,cuki, noies . Sajnos dominal benne a viragok illata de megis friss , leszaradas utan pedig atmegy edes illatba. Annyira sajnalom hogy nem tartos, egesznap tudnam fujkodni, igazi tavaszi/nyari illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 23.

sammy

2020. július 4.

Most ez a kedvenc parfümöm kánikulára, idén a citromlét nem kívánom. Ami egyesek szerint hátrány, ilyenkor csak a javára válhat egy parfümnek, senkit nem vág arcon a BKK szauna szekcióján :) Rajtam sem mutatja túl tartós arcát, de 3-4 óra ilyenkor azért nem olyan rossz és zavartalanul locsolom. Nagyon szeretem benne az ibolyalevelet. Érzek hasonlóságot a Mugler Secret edt-vel és Jimmy Choo leau-val, de nálam szakavatottabb orr nem erősített meg ebben, szóval ne vegyétek készpénznek :P

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 4.

Serpentina

2020. május 29.

Elég erősen a Victoria’s Secret Bombshellre emlékeztető lédús, sárgadinnyés, almás, mandarinos, enyhén virágos nyári gyümölcssaláta illat, 🍈🍎🍊🍉🥝🧊🌸🍹 - egy jelentős különbséggel: amíg attól kirohanok a világból, ez valamiért mégis TETSZIK. Sokkal harmonikusabb, fantáziadúsabban megkomponált illatkreáció, nem csak össze vannak benne dobálva a különböző gyümölcsök, mint az említett hasonmásában.
A vizes, lédús aromákat az ibolya, a narancsvirág, gyöngyvirág, és egy leheletnyi pézsma kerekíti le.
Sajnos nem annyira tartós, - inkább egy szolid testpermet funkciója van, amit a nyári melegben vagy strandon magára fúj az ember.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 29.

abodri

2020. február 27.

Könnyű kis tavaszi-nyári parfüm. Abszolút nem az én illatvilágom, de aki szereti a nem túl bonyolult, könnyű illatokat, annak tetszeni fog. Nem tolakodós, nyomulós, nehéz parfüm. Viszont tartós!!! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. február 27.

LoRs

2019. december 3.

Előző héten, a Black Friday-es vásárlás alkalmával szúrtam ki a Rossmannban. A parfümös szekcióban a legalsó polcra száműzve árválkodott egyetlen darab, 14 ezer Ft helyett 3 600 Ft-ra leárazva. Többször is megnéztem, hogy jól látom-e az árat, mert tudom, hogy a márka egy magasabb árkategóriába tartozik. Gondoltam, biztos nagyon megosztó, esetleg már régóta raktáron volt. Kipróbáltam a boltban, nézelődtem kicsit, és mivel egyre inkább tetszett, megvettem. Nagyon finom és könnyed illat, tartós is, viszont szerintem inkább a tavaszi-nyári időhöz illik. Én most kifejezetten ilyen édeskés, vidám, lányos illatot kerestem, szóval nem bántam meg, hogy megvettem. Az üvege számomra elég giccses, és teljes áráért lehetne kicsit egyedibb ez a parfüm, ezért -1 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 3.

VickyV

2019. november 6.

Ez az anyaillathoz képest egy nagyon csendes kis játékos.
Megvettem talán tavaly, mert valami nevetséges áron dobálták jóformán utánam a Rossmannban, de hát nem tetszett. Húgomnak adtam, mert rajta jobb volt, de pár próbálgatás után nála is a futottak még szekcióban landolt.
Nem mondom rossznak, de jónak se annyira.
Valahogy úgy tudnám definiálni, hogy amikor utazom, és nem tudom, elkeveredik-e a csomagom, mert nem a kézipoggyászba szeretném tenni a parfümöm, akkor ezt rakom el az útra. (Na de még csak ilyen sincs, mert nyaralni meg valami nagyágyúval megyek és mehet a pogyiba, szóval értitek...:D)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 6.

Ez az anyaillathoz képest egy nagyon csendes kis játékos.
Nem mondom rossznak, de jónak se annyira.

Verona5

2018. április 4.

Ő egy biztonsági játékos, könnyen viselhető friss virágos kis illatocska, fiatal leányzóknak 20-25 között. Az illat-ízlés-formálás első állomásai szereplőjeként kiválóan megállhatja a helyét. Több hasonlóval találkozhatunk a drogériák polcain. Leszáradásában fás száraz alapok fedezhetőek fel, bizton az ibolya...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 4.

Kremcica

2017. április 21.

Akkor most én leszek az ünneprontó. Mintát rendeltem belőle, többször is nekiálltam a probálgatásnak. Számomra ez a parfüm egy katyvasz. Ha nem tudnám hogy ez nevesebb alsó-közép kategóriás parfüm simán Avonnak vagy Oriflame-nek mondanám. Éles, szúrós gyümölcsös tucatillat nehezen, alig kivehető illatjegyekkel. A tartóssága gyatra jó ha edt-nek elmegy, a sillage szintén gyenge, az üvege pedig gagyi. Ennyiért sokkal jobb parfümöt is lehet már kapni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 21.

Danina9592

2017. március 14.

Nemrég impulzusvásárlásként tettem szert egy 30ml-s üvegcsére. Annyira szép az üvege, bár nekem élőben picit gagyinak hat, ha közelről nézem, de egyébként mutatós. Az illat... hát, olyan hétköznapi. Semmi érdekes, az a tipikus "mintha már éreztem volna valahol" illat. Nekem az egyik Betty Barclay parfümre emlékeztet. Az ára egyébként nem olyan vészes online parfümériákon - ha lenne benne valami plusz teljesen megérné, így viszont nem szívesen adnék ki érte annyit, főleg, hogy hasonló illatokat töredék áron is lehet kapni. Még jó, hogy nagyon jó áron vettem.
A tartósságáról egyenlőre még nem tudok nyilatkozni, mert csak kétszer próbáltam még a csuklómon. Sajnos nem lesz a kedvencem. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 14.

BitterSweet

2017. január 5.

Már sokszor rájöttem, hogy biztos az én kémiámmal van baj :-) Szerencsére nekem a Clinique Happy-hez nem hasonlít egyáltalán, mert attól falnak megyek önként és dalolva. Szóval fura kémia: rajtam ez biz isten sem nem virágos, na gyümölcsös meg pláne nem. Ellenben olyan bájos kis szappanos tisztaság illata van, hogy komolyan elgondolkodtam rajta, hogy beruházok egyre.

Update: megvettem! Teljesen a tisztaságillatok rabja lettem. Meglepően tartós, közepes hatósugárral. Határozottan kedvelem :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 5.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane, Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Citral, Citronellol, Hydroxycitronellal, Limonene, Linalool

Részletesebb információ a smartskincare-en.