Juicy Couture

Ár:   10 000-20 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   40 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lixia168, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. április 27.

Ár:   10 000-20 000 Ft
Kiszerelés:   40 ml és 75 ml
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Illatösszetevők: alma, körte, pomelo, jázmin, tubarózsa, gardénia, vanília, pézsma, kasmírfa, mályvacukor

Serpentina

2020. március 21.

Nem rossz, de való igaz, hogy a Viva La Juicy széria tagjai, illetve más Juicy Couture illatok jóval közelebb állnak a szívemhez.
Olyan, mintha az Armani Acqua Di Gioia, vagy más tipikus, “tavaszi virágos” parfümök lebutított változata lenne. Igaz, a “lebutított” jelző nem a legmegfelelőbb, hiszen jóval komolyabb karakterű, mint amire számítottam, ahhoz képest nem annyira rossz, - sőt ilyen elenyésző töménységben talán elviselhetőbb számomra ez a tőlem egészen távol álló, szinte tisztán virágos illat, mintha ennél jóval koncentráltabb és töményebb lenne.
Mályvacukrot EGYÁLTALÁN nem érzek benne. Kifújás után pár percig “megszólal” benne az édes alma, aminek rekord idő alatt hűlt helye nem marad, - majd átvált egy tavasszal nyíló virágokból készített “ballagó csokor” illatává. Tisztán érzek benne íriszt, rózsát, talán még liliomot is, illetve citrusok héját. Engem valamiért az unokatestvéremre emlékeztet.
Aki szereti az ilyen jellegű, kissé savanyúbb virágosabb illatokat, annak elképzelhető, hogy elnyeri a tetszését.
Ahhoz képest, hogy csak EDT verzióban létezik, elég sokáig érezni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 21.

Ahhoz képest, hogy csak EDT verzióban létezik, elég sokáig érezni.

vanillacaramella.sweet

2016. augusztus 23.

Összetevői miatt másra számítottam. Rajtam rendkívül virágos, semmi gyümisség, csak rózsa, gardénia, pézsma, kasmír, jázmin. Leszáradáskor (3ó) csak szúrós fás, enyhe virágossággal. Engem erősen az egyik CK Eternityre emlékeztet, 2013as vagy 2014esre. De jó, hogy csak mintám van. 3*!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 23.

Timi8

2016. május 6.

Előzetes pròba nélkül került hozzàm, "csak mert kellett a gyűjteménybe" alapon. De ezt a kellemes csalòdàst amit ez az illat okozott?! Hallatlan !!! El sem hiszem, milyen mennyei, habkönnyű, üditő, sziporkàzò illat, simàn hasznàlhatò most és akàr a nagy melegben sem lesz fullasztò! Nagyon friss, szinte pezsgős nyitàny, nagyon enyhe kis fűszeresség, gyümölcsösség és làgy vanìlia. Hatalmas kedvenc lesz nyàrra !!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 6.

Dormir

2016. március 4.

Rajtam ő nagyon gyenge. Mintából próbáltam, de percek alatt eltűnt vagy nem érzem.... Juicy Couture fehér virágos eleje gyöngédebben plusz némi szolíd cukros alma. Bájos, kellemes. De miért nem érzem?!
Na, mérgemben lepontoztam, de ha erősebb lenne, azonnal megvenném, mert nagyon finom.
Krémes, lágy, virágos édesség. Almás krémes és fehér virágos illatkavalkád, de szépen harmonizál. Nem sok, nem esik túlzásokba.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 4.

diesel22

2015. május 14.

Ebből is mintám van. Nem rossz, de nem is hiszem, hogy vennék belőle teljes üveggel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 14.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane, Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hydroxycitronellal, Limonene, Linalool

Részletesebb információ a smartskincare-en.