Jul et Mad

Ár:   29 000 Ft és 45 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   20 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Le Parfum   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nina 69, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. augusztus 10.

Ár:   29 000 Ft és 45 000 Ft
Kiszerelés:   20 ml és 50 ml
Lelőhely:   Le Parfum

"Meseszép virágillat egy púderes csavarral. Ellenállhatatlan, akár egy vonzó sziluett a híres New-York-i Lexington sugárúton."

Illatjegyek: citrom, körte, davana, szilvalikőr, gyöngyvirág, ibolyalevél, rózsa, heliotrope, írisz, szegfű, pézsma, vanília, pacsuli, cédrus

LocseiZsuzsanna

2019. július 29.

Együtt tesztelem a Terrasse a St.Germain-nel, egyik karomon ez, másikon az. Nagyon érdekes hullámvasutat játszik a bőrömön ez az illat. Kezdetén volt körtés-íriszes ibolya, ami gyönyörű volt, elmondhatatlanul gyönyörű, de rövid ideig tartott. Jött aztán a gyöngyvirág, vanília, édesség, ez a szakasz az édesség miatt nem tetszett, de ez is átalakult. Egy ideig citromos vaníliát is éreztem, aztán orgonás pézsmát, már nem annyira édeset, citrom eltűnt. A vanília elég hosszan maradt. Több óra múlva újra előjön a körte (!) és már nem tudom annyira szétszedni a jegyeket, de még most is csodálatos. Pacsuli rajtam nem jött elő, és a rózsa sem. Nem tudok semmi rosszat mondani rá, nekem tetszik. Kicsit bőrközeli, nem csíkhúzós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 29.

Yeticica

2018. november 3.

Hatx elore elnezest kerek, a velemenyem nem lesz tulgondolt, ugyanis tavasszal volt alkalmam boron kiprobalni ezt a csodat. Ramfujtak 8 kulonbozo illatot, amit kb 150 masik blatteren valo szimatolas elozott meg. O is a befutok kozt volt. Messze a legtartosabb (JHG-k voltak meg ketten, a tobbiek szamomra teljesen ismeretlen niche illatok) a kiprobalt delikvensek kozul. Puderes, viragos, fuszeres , elkepesztoen noies, puha illat. Nem talaltam annyira kulonlegesnek, mint azt a jegyei es az arcedulda alapjan vartam volna, de teny, hogy isteni. Ha egyszer nagyon gazdag leszek, veszek belole.
(Halkan jegyzem meg, az ilyen illatok miatt nem adom fel a niche parfumok probalgatasat a sok borzalmasan dobbenetes elmeny mellett☺️)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 3.

Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Geraniol, Limonene, Benzyl Benzoate, Eugenol, Alpha-Isomethyl Ionone, Lyral, Linalool, Citral, Farnesol, Citronellol, Benzyl Alcohol, Isoeugenol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.