Juliette Has a Gun

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Le Parfum   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Joe, az összetevőket feltöltötte: Lamiera, Módosítva: 2016. december 5.

Lelőhely:   Le Parfum

"Juliette Has a Gun legújabb illata az Anyway, mindössze tizenöt összetevővel. Romano Ricci újra az egyszerűséget kereste, mert elképzelése szerint a luxusipar manapság messze túlbonyolítja a dolgokat, és ezért az új illata nem lehetett sem túl bonyolult, sem túl impozáns. Légies virágok, pézsmák, fás és citrusos illatok keveréke, ami világos, áttetszően finom, mégis tartós parfümmé lesz a bőrünkön.

Fő összetevők: Zöld lime illóolaj, keserűnarancsvirág illóolaj, jázmin abszolút, Ambrettolide,  Hedione és Ambroxan."

Juliette Has A Gun - Anyway luxusparfüm minták és fújósok. 5ml = 2300, 10ml = 4300 Ft
Ár: 2300 , Eladó: Maksi
Állapot: új, Helyszín: Érd, fizetés: Banki utalás után postázom, személyes átvétel Érden lehetséges.
Ár: 20.000,-Ft , Eladó: Tutuj
Állapot: 100/kb 75ml, Helyszín: Budakeszi, Budaörs, Bp. Etele tér, fizetés: Személyes átvétel vagy banki átutalás után foxpost
Luiselotte

2020. január 21.

Határozottan tetszik.
5ml mintát próbálgatok több napja és eddig szuperül teljesít, rajtam szerencsére tartós is.
Nem szexi, de azért van benne valami különleges, egy olyasmi állatias felhang nagyon érződik mint ami a Dzing! - ben van és amit nagyon szeretek.
Egyelőre nem tudom eldönteni, hogy megvegyem-e , elteszem tavaszra, bár akkorra már egy rózsás Trussardit is kiszagoltam magamnak.
Milyen jó, hogy csak ennyi problémám van, hogy melyik parfümöt vásároljam meg, maradjon is így .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 21.

Határozottan tetszik.

nyuszo

2019. december 29.

Anyway...
R.Ricci tényleg nem bonyolította túl a dolgot.
Miért is tette volna??
Fantasztikus marketing, gyönyörű üvegek, jól bevált név....
Minek erőlködni??
Egy kis citromos ciffet, asszonyom? Nagyon jól áll önnek!
NOWAY!!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. december 29.

Anyway...
R.Ricci tényleg nem bonyolította túl a dolgot.
Miért is tette volna??
Fantasztikus marketing, gyönyörű üvegek, jól bevált név....
Minek erőlködni??
Egy kis citromos ciffet, asszonyom? Nagyon jól áll önnek!
NOWAY!!!!

Pöti

2019. július 19.

Legalább egy éve pihen a polcomon, de még nem írtam hozzá semmit se??? Öreg hiba.. :) Na, hol is kezdjem.. Imádom a JHG illatokat. Majdnem mindet.. A Juliette-ek közül leginkább a tiszta illatokat szeretem. Na meg a Mad Madame-ot (amit már csak nézegetek inkább), de az mocskosság a javából. De mégis, ezek a tiszta illatok tőle az igazán szépek. Imádom a Not a perfume-t, de néha kicsit többre vágyok. És ez hasonló élményt ad, csak ez már valóban parfüm. Rajtam kicsit pézsmás lesz, krémes, nagyon szeretem :) Hozzá semmilyen emlék nem fűz, csak a kellemes illatélmény és ennek kifejezetten örülök, hogy nem juttat eszembe semmit se.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 19.

GNóri

2019. május 20.

Nagyon tetszettek a vélemények és leírások róla, de egy kis fújós szerencsére megkímélt a felesleges vakvásárlástól és pénzkidobástól. Leginkább azért szeretem a JHG illataimat, mert tökéletesen egybeolvadnak a bőrömmel, úgy viselkednek, mint egy puha sál. Ezzel szemben az Anyway éles, rideg, erőszakos, idegen, el akar uralkodni rajtam. A bőrömön ez a nerolis, limeos jázmin valami szörnyű, szintetikus katyvasz lesz, tényleg kicsit hajlakkos beütése van. Nekem nem tiszta illat, sokkal inkább fullasztó, nyomasztó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 20.

Parfuwoman

2019. május 13.

Már kezdtem megijedni ,hogy nekem a JHG-tól minden illat tetszik ...
az eddig próbáltak ugyanis mind felkerültek a kívánságlistámra,pedig egy éve még egy agyonhype-olt,disszonáns Niche háznak tartottam . Aztán vettem egy nagyon kedvező árú Mad Madame maradékot és megváltozott minden... Egyik kedvenc illatházam lett a Mugler után ,végre egy elérhető árú niche márka !
Az Anywayt viszont meghagyom másoknak . Rajtam egy nagyon tiszta illat,de míg a Not a perfume egy lágy ,fehér auraként viselkedik ,addig az Anyway szúrós ,hideg-rideg. Van benne egy kis hajlakkos beütés és olyan illata van,mint a jeges hegyi szélben száradó kikloroxozott hófehér lepedőnek.
Ha egy képpel akarnám érzékeltetni :
A nő,aki már régen megbánta ,hogy hozzáment a zsarnoki ,nárcisztikus ,időnként agresszív és hidegszívű ,másokat lenéző férjéhez. Viszont a változtatáshoz se ereje ,se kedve és szereti játszani az úrinőt a társaság előtt ,nem lenne jó a kis panellakásban a gyerekekkel,megszakadni a munkahelyen,aztán a házimunkával bajlódni . Inkább elviseli néha a kék-zöld foltokat . Viszont legbelül tudja,hogy nem jó ez így ,s hiába tusol többször is naponta ,mindig érez magán a szorongásai miatt egy kis enyhe szúrós izzadságszagot.
Rajtam ma ilyen ,de mivel se nem átlagos ,se nem elcsépelt ,3*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 13.

Már kezdtem megijedni ,hogy nekem a JHG-tól minden illat tetszik ...
Ha egy képpel akarnám érzékeltetni :
Rajtam ma ilyen ,de mivel se nem átlagos ,se nem elcsépelt ,3*

RekaKrem

2019. április 3.

Nagyon finom lime-os nyári modernitás. MINDIG tartok itthon valamennyit belőle, olyan nincs, hogy jön a nyár és ne legyen!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 3.

karaibrahimgil

2018. december 12.

Jó pár évig mozogtam könyvmoly egyetemisták körében, ezért állíthatom: az ELTE-BTK nem Anyway-illatú. :-)
Sőt azt sem érzem, hogy ezt a Romano Ricci-alkotást könnyen be lehetne skatulyázni. Persze a többi Juliette-hez hasonlítás elkerülhetlen: rajtam itt is egyértelműen az ambroxan dominál, mint a Not a Perfume és a White Spirit esetében. Összességében kicsit virágosabb, de tartósabbnak is hat, mint a nagy kedvenc Not a Perfume. Mások szemében persze így is lehet tisztaságillat vagy Light Blue, de én egyikkel sem téveszteném össze.
Friss? Igen.
Citrusos? Igen.
Kommersz? Nem.
Mindenesetre érdemes egy próbát tennie vele annak is, aki Coccolino-öblítőre számít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 12.

Friss? Igen.
Citrusos? Igen.
Kommersz? Nem.

tigerkid

2018. október 16.

Először a Not a perfume volt meg a JHG-től, és kaptam egy kis mintát az Anywayből. Végül a JHG-tól ez lett a kedvencem, pedig lassan mindet próbáltam már. Számomra intenzív és tartós, de igaz, hogy sokat szoktam fújni magamra. Az illata semmihez sem hasonlítható, legfeljebb annyi, hogy estére már csak az ambroxan érződik belőle. Igazi kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 16.

banyadék

2018. szeptember 15.

Végre az enyém lett egy teljes üveggel! Igen, ő az én illatom! Z-i parfümériájában találkoztam vele először és ott szerelembe is estem. Annyira jól összerakott illat, tényleg nem bonyolult, nem csíkhúzós, de számomra lenyűgöző. Amikor nem akarok kitűnni, nem a dögös nő akarok lenni, csak egyszerűen jelen lenni, arra ez az illat tökéletes. A fehér virágos visszafogott elegancia.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 15.

gangix

2018. július 19.

Csodálatos, visszafogott, de tartósan érezhető. Nagy parfümtesztelésben vagyok, és olyan illatokat keresek, amelyekben mind otthon, a gyerek mellett, mind a játszótéren, mind a munkahelyemen komfortosan érzem magam. Az Anyway számomra tökéletes, enyhén édes, enyhén fanyar, kellemes testillat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 19.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Methyl Di-t-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, T-Butyl Hydroquinone
Vitaminok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate