Juliette Has a Gun

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Le Parfum   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Joe, az összetevőket feltöltötte: Lamiera, Módosítva: 2016. december 5.

Lelőhely:   Le Parfum

"Juliette Has a Gun legújabb illata az Anyway, mindössze tizenöt összetevővel. Romano Ricci újra az egyszerűséget kereste, mert elképzelése szerint a luxusipar manapság messze túlbonyolítja a dolgokat, és ezért az új illata nem lehetett sem túl bonyolult, sem túl impozáns. Légies virágok, pézsmák, fás és citrusos illatok keveréke, ami világos, áttetszően finom, mégis tartós parfümmé lesz a bőrünkön.

Fő összetevők: Zöld lime illóolaj, keserűnarancsvirág illóolaj, jázmin abszolút, Ambrettolide,  Hedione és Ambroxan."

Juliette Has A Gun Anyway fújósok
Ár: Lásd a leírásban , Eladó: ljudith78
Állapot: Saját parfümömből frissen fújva , Helyszín: --, fizetés: Foxpost/Packeta

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

srita

2024. március 16.

Ha definiálni kéne a nyugalmat és biztonságot egy illatként, akkor ez lenne az.Megbújik és akkor és annyira mutatja magát, amikor és amennyire szükséges. Egy citrusos, de puha, melegséget adó illat. Megérzem és azt gondolom: de kellemes és olyan jó a közelében lenni. Érdemes neki esélyt adni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. március 16.

Terkabarka

2024. január 12.

Különleges, komfortos, légies, signature, irodai, hétköznapi, bármikor...
Ezek a szavak jutnak róla eszembe. Rég kerestem már ilyen illatot, ami egyszerre KÜLÖNLEGES, komfortos, légies, és igazi bármikor, bárhová hordható illat számomra. Ami nem a nagy elsöprő szerelem - az nekem a BR540 extrait -, hanem a hétköznapi boldog pillanatok összessége. Ez utóbbit Ormond Jayne Levant közelítette meg eddig a legjobban, de az Anyway még arra is rátesz egy lapáttal.
Valóban nem harsány, mégis érezhtően ott van egész nap, auraszerűen. Igazi szignatúra illat akár nekem is, aki szerint túl rövid az élet egyetlen parfümhöz. :D

Hozzátartozik az igazsághoz, hogy csak úgy önmagában és papíron szaglászva nem éreztem az ingert, hogy magamra fújjam. Azonban vagyok olyan szerencsés, hogy szülinapomra kaptam egy illattanácsadást Zólyomi Zsolttal, aminek igazából az a lényege, hogy olyan parfümöt találjunk, ami nekem is tetszik és illik is a saját illatomhoz. Az Anywayt valamelyik körben már kiejthettem, mégis kaptam belőle egy mintát, hogy azért próbáljam ki magamon ezt is. Másnap kipróbáltam és olyan jól működött rajtam egész nap, hogy nagyjából azonnal el is dőlt, hogy ezért megyek vissza

A másik, ami egy ideje kikívánkozik belőlem:
olyan szórakoztató olvasni, kiből mit vált ki egy illat, és hogy pl ezt az illatot mennyien találják ridegnek, szúrósnak és agresszívnek. Nekem az ebben a parfümben is hangsúlyos ambroxán egy puha ölelős komfortos illatjegy, olyan második bőr érzésű. Na de a pézsma... :DDD Annak bizonyos fajtája vagy mennyisége esetén pont ugyanezt a rigeg, szúrós, agresszív jellemzést érzem, így lesz számomra a "légies-citrusos" Light Blue agresszív és izzadtságszagú, az "ártatlan-kislányos" Delina meg egy igazi házisárkány. :D
Egyszer úgy olvasnék egy tanulmányt erről az ambroxán-pézsma illatélményről, hogy ami az egyikünknek komfort, miért lesz a másikunknak agresszív és baromi érdekes, hogy nagyjából ugyanazt az élményt váltja ki mindkét illatjegy, csak épp valakinél a pézsma, valakinél meg az ambroxán...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2024. január 12.

Különleges, komfortos, légies, signature, irodai, hétköznapi, bármikor...

A másik, ami egy ideje kikívánkozik belőlem:

Cintia04

2023. február 1.

Nekem tipikus tisztaság és ápoltság illata van! Tényleg olyan mint mikor a hidegben kint száradó ruhákat már elérte a fagyos levegő keze de még nem járta át teljesen csak jól esően hideg és behozzuk a jó meleg szobába és átjár az a fagyos, nagyon tiszta, friss, csípős hideg illata! Vagy amikor kilépsz a jóleső fürdő után és bebújsz a frissen mosott ágynemű közé amit csak élvezel, megnyugszol és nyugtázod a napot, hogy végre otthon lehetsz szabadon, ahol megnyugszik a tested, lelked és érzed ahogy minden izmod, végtagod ellazul és nincs kötöttség, megfelelés csak Te, a puha ágy és az Anyway! Nekem olyan ő mint egy tiszta lelkű, meleg szívű útitárs aki nem harsány, nem üvölt, nem mászik az arcodba csak könnyedén átölel és megsimogat! Nem komplikált illat, nem kell itt elemezgetni Őt csakis élvezni kell pontosan azért mert egyszerű de mégis jól esik, felvidít! Ez a Lime is isteni benne ami nem hat tisztító szernek mégis frissen tartja az illatot kissé fanyar de jól esően! A narancsvirágtól kicsit édesedik és az abroxan ad neki egy kis mélységet, szépséget! A leszáradása picit fás lesz de mindvégig tartja ezt a friss, zamatos illatát! Mikor semmire nem vágysz egy nehéz nap után csak arra, hogy végre az álmok pihe puha felhőcskéjén szállhass és a lelked végre gondtalan legyen a világ súlyától akkor ő ott van és megmutatja, hogy mindez benned van! A nyugalom, a béke és mindaz amitől végre a lelked végre hazatérhet! Meglepően tartós is és tartja magát egész nap 💧💙💧

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. február 1.

Redhoney

2022. október 12.

Annyira tetszik! ❤️ A szívemhez fog nőni ez az illat - tökéletes olyan hétköznapokra, amikor semmi erősre nem vágysz, csak egy bőr közeli, friss virágos szellőre, ami az egész nap folyamán elkísér. Egy egyszerű, de igazán luxusérzetet adó parfüm, ami a hétköznapok jeles feldobója lehet. Nem a nagy események, bulik illata, de nem is kell mindnek annak lennie. Nagyon szerethető, és biztos, hogy nem fogod ezt másokon érezni, mert nagyon különleges. 🥰

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. október 12.

claudia.nyilas

2022. június 22.

Mintát rendeltem, de azonnal el is ajándékoztam…. Férfias illat és abból is az a fajta, hogy ha előttem sétál az utcán egy férfi aki ilyen illatot húz maga után én azonnal átmegyek a túloldalra… nagyon nem szeretem valami összetevőjét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. június 22.

Scara

2022. január 9.

Számomra nincs karácsony Anyway nélkül.
Szinte minden fórumon nyári illatnak jelölték, én mégis a télhez, az ünnephez kötöm ezt az illatot. Különleges helyet foglal el a szívemben és minden télen kell, hogy legyen belőle itthon.
6 évvel ezelőtt december 23.-án munka után vonattal utaztam a szüleimhez, egy vidéki kis faluba az ünnepekre.
A vonaton a kezembe akadt a taskám alján a kis minta, amit vásárláshoz kaptam pár héttel azelőtt. Mielőtt leszálltam, gondoltam kipróbálom, késő van, úgysem jár már egy lélek sem arrafelé, nincs gond, ha elviselhetetlen. :)
Amikor leszálltam a vonatról és sétáltam a kis falu utcáin keresztül a hidegben, elkezdett esni a hó. Abban a pillanatban beleszerettem a parfümbe, mert tökéletesen azonosult azzal, ami akkor és ott körülvett: a hideg, a friss hó, a csend, a béke és nyugalom illata lett. :)
Más esetben biztos, hogy én is nyári illatnak gondolnám a friss, citrusos jegyei miatt, de én már nem tudok másként gondolni rá, nekem ő a tél, a karácsony. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 9.

Számomra nincs karácsony Anyway nélkül.

cattitude

2021. december 5.

ez volt a 3. minta, amit rendeltem a JHAG-tól, és ez tetszik a legjobban, pedig csak úgy random dobtam bele a virtuális kosaramba, nem számítottam rá, hogy ennyire be fog jönni.
alapból nem vagyok oda a citrusos, friss parfümökért, de ez nagyon tetszik, az ambroxán keveredése a lime-mal és nerolival annyira jó :) a maszkulin illatokat úgyis szeretem, ebben meg tényleg van egy kis fás vonal, amitől uniszex lesz. Not a Perfumre fújva is szuper.
sajna a tartóssága nem az igazi, de hát nem várható el egy ilyen parfümtől, hogy 12 óráig tartson.
tényleg nagyon jó, szépen megalkotott illat, biztosan meg fogom venni üvegében is.

update: nyáron megvettem üvegben is, azóta töretlenül imádom, még most télen, hideg időben is jólesik felfújni, friss, fás visszafogottan kesernyés, nagyon jó :) kicsit sajnálom, hogy az újabb JHAG illatok nem jönnek be ennyire.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 5.

nemeth.anita

2020. szeptember 13.

Imádom. Az egyik szignatúraillatom lett. Bárhol, bármikor, bármilyen évszakban tudom viselni. Ez mondjuk lehet azért is, mert a bőrömmel tökéletes kémiát alkot, és illik a személyiségemhez. Bulizni, randizni már nem járok, csak a hétköznapokban viselek parfümöket. Szerintem ezt fontos hozzátenni, mert estére nem hiszem, hogy jó választás lenne.
Igazából egy bőrközeli, fehérvirágos-fehérbőrös luxus, modern tisztaságillatnak mondanám.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 13.

Mery32

2020. augusztus 18.

A legnagyobb melegben jutottam hozzá egy kis fújóshoz. Egy citrusos, puha, tiszta illat. Mint amikor a zuhany alól kilépek, frissen, üdén. Na, pont ezt az érzést adja vissza. Tartóssága rendben.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 18.

Ashakiran

2020. május 19.

Nem szeretem a légies illatfelhőt magam körül, és ez pont illik is a kívánalmamhoz, ugyanis nem érzem a bőrömön. Kifújva ugyan érzek némi éteri finomságot, de locsolni fölösleges pénzkidobás. Egyszer majd újra próbálom, hátha..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 19.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Methyl Di-t-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, T-Butyl Hydroquinone
Vitaminok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.