Juliette Has a Gun

Ár:   19 170 Ft - 22 900 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Le Parfum   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: eveartstar, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. április 4.

Ár:   19 170 Ft - 22 900 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Le Parfum

Olyan nő illata, aki jól ismeri a démoni csábítás és az érzéki örömök minden édes, aljas és fennkölt titkát...Az elegáns, de persze szúrós bolgár rózsa nyíltan flörtöl a tömény és vad pacsulival és a puha, simogató vaníliával. Eau de Parfum spray.

vadvirag919

2020. június 2.

Bajban vagyok ezzel az illattal. Tavaly rendeltem egy Discovery Kit.et egyenesen Párizsból, ekkor ezt csak papírról voltam hajlandó megszagolni. Úgy is túl erős volt, az orrom sokkot kapott.
Ma viszont gondoltam egyet, fújtam a csuklómra. Elsőre még mindig sok nekem a rózsa, viszont fél óra alatt már nagyon szép, könnyed rózsa lesz - sok pacsulival, leheletnyi vaníliával. Tetszett, komolyan megkívántam.
Három óra múltán pedig az egész eltűnik a pics@ba... Mintha oda sem fújtam volna! Nem vagyok ehhez hozzászokva, általában a legbénább, legolcsóbb löttyök is tartósak rajtam, ez pedig olyan mint egy lagymatag szellő. Mint egy Bvlgari. Szinte sértő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 2.

nicolette88

2020. március 4.

Nekem ez az illat egyáltalán nem jött be. Rajtam nagyon férfiasba ment át. Nem éreztem semmi különöset benne, csak azt, hogy ez egy pasi illat, és nem értettem, hogy miért a női parfümös polcon van. Borzasztó. Még 5 óra elteltével is érezni, így a tartósságával nincs gond. Lemosni sem tudtam, szó szerint levakarhatatlan.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. március 4.

DeNoirChristine

2020. február 25.

Oh my God ! Alaphangon ki nem allhatom a rozsat es (semmilyen verziojat )a pacsulit sem,de ez valami meses. Annyira puha,annyira NO,hogy eszmeletlen. Mint minden illatnal,ennel is megvan,hogy kell hozza egyfajta karakter. Egy gyengedebb, szoszike tipusu leanyzot megenne reggelire szorostol borostol. Eros karakteru,hatarozott,mar mar kemeny non muzsikal igazan ,ott elgyengulhet,ott kiadhatja az igazan benne rejlo szepseget. Nagyon nagyon szep illat ! Tartossaga a megszokott 6-7 ora.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 25.

3tara2

2020. február 21.

Fantasztikus illat, csak éppen én nem szeretem! A fejemben már motoszkál hogy írni fogok róla bővebben aztán elbúcsúzunk egymástól.
Végül is egy 50 milis üvegem van, amiből fufuztam is, ajándékoztam is és próbáltam megszeretni, de nem ment.

Ez is egy Kurkdjian parfüm, melyben a főszerep a rózsáé. Aki a rózsát szereti - a bolgár rózsát - az imádni fogja! Mert rengeteg van benne, iszonyat tartós és tök szépen muzsikálna pacsuli barátunkkal.... Ha nem lenne oly tömény az előbbi aránya benne.

Még fogalmam sincs hogy fogom kielemezni azt hogy tulajdonképpen ez egy flörtölős parfüm meg szép is.....de majd kitalálom. Mindenben észre kell venni a jót! 🙂

Holott ez egy nyomulós parfüm!.... Ráakaszkodó.... Szegény pasik.... Világgá futnék a helyükben ha egy ilyen nő üldözne. De ez az én véleményem.....

Nos. A JhG üvegeket és dizájnt kifejezetten szeretem! Nagyon cukik az egységes kis parfümös flaskák.
Rengeteg nőismerősöm szereti a rózsát és valóban egy csodálatos illat. Én is nagyon kedvelem, de élőben, főleg a brutál hatósugarú bolgár rózsát nem viselem el magamon.
A pacsuli viszont az egyik kedvencem. E kettő érdekes párosítást ad.

Egy óra elteltével azért már egészen szerethető az illat. Már nem olyan tömény és nem is fáj már a fejem tőle.
Azért én ezt a parfümöt átengedem a hölgy társaim döntő többségének, akik nem kekeckednek annyit vele mint én.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 21.

A pacsuli viszont az egyik kedvencem. E kettő érdekes párosítást ad.

Myrtle

2020. január 4.

Egy kedves tündér jóvoltából juottam hozzá, és régóta szemeztem vele, de Mmmm miatti csalódásom okán nem mertem megvásárolni.
A Vengeance teljesen más tapasztalat, abszolút pozitív élmény, mindemellett meglepő, szokatlan, és igen!!!! egyedi kompozíció.
Az első pillanatokban mutatott bájos, nőies, finoman kacér illat lassan könyörtelen, csábos, lehengerlő pézsmás rózsafelhőbe megy át, majd a végén szúrós karmait is megmutatja. Semmiképpen nem javasolnám a mindennapokra, készen kell állnod a viselésére, és igenis kell hozzá az a lelkiállapot, az a hangulat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 4.

Tiziana

2019. október 10.

Nagyon könnyed lett ahhoz képest miket írtatok róla korábban!! A 2006-os eredetit nem szagoltam,
csak a mostaniról beszélhetek.
Szeretem a rózsát,(egyre jobban) és megragadott hogy F. Kurkdjian kreálta.Papíron, és bőrön is a rózsa dominált,balzsamosan,mintegy másfél óráig...eddig tartott ki rajtam.
Ez az illat már nem "fenyeget" :)) ártatlanná vált, vagy csak egyszerűen
reformulálták, értsd: felhígították.Nekem nagyon hasonlóan viselkedik leszáradáskor mint T.Ford Noir Noir-ja.
Az én mintám 2016-os tehát már az sem a régi.
A Noir összetettebb,számomra érdekesebb,de ha valakinek tetszik a TF, akkor jó alternatíva lehet helyette a JHG,
amit mostanság egész jó áron lehet kapni online. Az illat, és az üveg!!! nagyon tetszik.
Update:nem bírtam ki, vettem egy nagyot! (lélegzetet, és üveget) annyira meghódított szép csendben.
Nappali gourmand inkább,estére nekem kicsit kevés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 10.

csak a mostaniról beszélhetek.
Ez az illat már nem "fenyeget" :)) ártatlanná vált, vagy csak egyszerűen
Az én mintám 2016-os tehát már az sem a régi.
Nappali gourmand inkább,estére nekem kicsit kevés.

S.K

2019. április 21.

Amikor az ember már jól érzi magát a bőrében, akkor a múlt küld egy üzenetet. A múlt, aki a mélybe taszított és még az sem volt a szemében elég mélyen. Aki kitépte a szíved és páros lábbal ugrált rajta, majd felvette és a kezedbe nyomta. De, eljött az ébredés ideje! Amikor a tükörbe nézel, felfújod ezt a parfümöt, mely mély és erős, pont mint te az "ébredés" után. És igen! Ez az illat hivatott arra, hogy a csöködt kis agyába belemásszon és tudja ez a NŐ már nem az a NŐ! Elmentek kávézni, szórakoztató és csinos vagy. Az illatodat dícséri, a Lady már teszi a dolgát 😈. Véget ér az este és Te tudod, hogy hamarosan hallod a telefonod üzenetjelzőjének hangját.... és láss csodát! Megérkezett az üzenet..... ideje revansot venni és kegyetlenül pofára ejteni 😈 Köszönöm Lady Vengeance!

Update: Azt hiszem nem fogom több alkalommal használni. Akkor az egyszer kellett ez a parfüm és a lezárással együtt hagyom elillani.....
Egyébként a rózsaimádók nyugodtak vegyék, vigyék. Tényleg minőségi illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 21.

Egyébként a rózsaimádók nyugodtak vegyék, vigyék. Tényleg minőségi illat.

BelleDeJour

2019. március 29.

Csodálatos! Amióta az eszemet tudom vágytam arra, hogy megtaláljam AZ illatot. Az illatot, ami én vagyok. Szuper tartós, fantasztikusan mély rózsás, pézsmás. Szerintem maximálisan megéri az árát, egy különleges, nőies, nem tucat illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 29.

tigerkid

2019. február 22.

A discovery kitben fedeztem fel, azután szereztem egy Vengeance extreme változatot, de mégis maradnék ennél. Számomra korántsem olyan tolakodó, vagy erős, ahogy néhányan mondják. A Vengeance Extreme viszont már kicsit sok, habár új ajándékba elfogadnék egyet, de inkább az alap illatot vettem nagyban. Sima hétköznapokra gyakran viselem, 4-5 fújás estig kitart. Kifújáskor erős a pacsuli, rózsa, leszáradáskor viszont nagyon finom lágy pézsmás, és az ambroxan is illatozik benne. Romano Ricci ambroxan vonalának egy erőteljesebb és tartósabb változata, bátran ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 22.

cattitude

2018. november 13.

szerintem ez egy kifejezetten öregasszonyos illat a bolgár rózsával és a pacsulival, de ezzel párhuzamosan nagyon finom - szerintem tökéletes példája annak, hogy a nyanyás jelző, amin sokan besérülnek, nem feltétlenül kell, hogy hordozzon negatív konnotációt
nagyon tartós, este 11-kor még bőven illatkozik a reggel 7-kor kifújt parfüm. nem mondanám édesnek, inkább kicsit füstösnek és mindenképp erőteljesnek a pacsuli miatt. leszáradás után mintha egy csepp mézet is éreznék, de lehet, hogy tévedek.
én személyszerint nem érzek semmilyen költői érzést, hogy ez a kis szagos lötyike felvértez a világ összes önbizalmával vagy kitapossa helyettem a minősíthetetlen emberek belét, nekem ez csak egy jó, tartós rózsás parfüm, amit szeretek magamon érezni és ennyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 13.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Butylphenyl Methylpropional, Citral, Citronellol, Eugenol, Farnesol, Geraniol, Hydroxycitronellal, Lyral, Limonene, Linalool

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.