Juliette Has a Gun

Ár:   19 170 Ft - 22 900 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Le Parfum   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: eveartstar, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. április 4.

Ár:   19 170 Ft - 22 900 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Le Parfum

Olyan nő illata, aki jól ismeri a démoni csábítás és az érzéki örömök minden édes, aljas és fennkölt titkát...Az elegáns, de persze szúrós bolgár rózsa nyíltan flörtöl a tömény és vad pacsulival és a puha, simogató vaníliával. Eau de Parfum spray.

Tiziana

2019. október 10.

Nagyon könnyed lett ahhoz képest miket írtatok róla korábban!! A 2006-os eredetit nem szagoltam,
csak a mostaniról beszélhetek.
Szeretem a rózsát,(egyre jobban) és megragadott hogy F. Kurkdjian kreálta.Papíron, és bőrön is a rózsa dominált,balzsamosan,mintegy másfél óráig...eddig tartott ki rajtam.
Ez az illat már nem "fenyeget" :)) ártatlanná vált, vagy csak egyszerűen
reformulálták, értsd: felhígították.Nekem nagyon hasonlóan viselkedik leszáradáskor mint T.Ford Noir Noir-ja.
Az én mintám 2016-os tehát már az sem a régi.
A Noir összetettebb,számomra érdekesebb,de ha valakinek tetszik a TF, akkor jó alternatíva lehet helyette a JHG,
amit mostanság egész jó áron lehet kapni online. Az illat, és az üveg!!! nagyon tetszik.
Update:nem bírtam ki, vettem egy nagyot! (lélegzetet, és üveget) annyira meghódított szép csendben.
Nappali gourmand inkább,estére nekem kicsit kevés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 10.

csak a mostaniról beszélhetek.
Ez az illat már nem "fenyeget" :)) ártatlanná vált, vagy csak egyszerűen
Az én mintám 2016-os tehát már az sem a régi.
Nappali gourmand inkább,estére nekem kicsit kevés.

S.K

2019. április 21.

Amikor az ember már jól érzi magát a bőrében, akkor a múlt küld egy üzenetet. A múlt, aki a mélybe taszított és még az sem volt a szemében elég mélyen. Aki kitépte a szíved és páros lábbal ugrált rajta, majd felvette és a kezedbe nyomta. De, eljött az ébredés ideje! Amikor a tükörbe nézel, felfújod ezt a parfümöt, mely mély és erős, pont mint te az "ébredés" után. És igen! Ez az illat hivatott arra, hogy a csöködt kis agyába belemásszon és tudja ez a NŐ már nem az a NŐ! Elmentek kávézni, szórakoztató és csinos vagy. Az illatodat dícséri, a Lady már teszi a dolgát 😈. Véget ér az este és Te tudod, hogy hamarosan hallod a telefonod üzenetjelzőjének hangját.... és láss csodát! Megérkezett az üzenet..... ideje revansot venni és kegyetlenül pofára ejteni 😈 Köszönöm Lady Vengeance!

Update: Azt hiszem nem fogom több alkalommal használni. Akkor az egyszer kellett ez a parfüm és a lezárással együtt hagyom elillani.....
Egyébként a rózsaimádók nyugodtak vegyék, vigyék. Tényleg minőségi illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 21.

Egyébként a rózsaimádók nyugodtak vegyék, vigyék. Tényleg minőségi illat.

BelleDeJour

2019. március 29.

Csodálatos! Amióta az eszemet tudom vágytam arra, hogy megtaláljam AZ illatot. Az illatot, ami én vagyok. Szuper tartós, fantasztikusan mély rózsás, pézsmás. Szerintem maximálisan megéri az árát, egy különleges, nőies, nem tucat illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 29.

tigerkid

2019. február 22.

A discovery kitben fedeztem fel, azután szereztem egy Vengeance extreme változatot, de mégis maradnék ennél. Számomra korántsem olyan tolakodó, vagy erős, ahogy néhányan mondják. A Vengeance Extreme viszont már kicsit sok, habár új ajándékba elfogadnék egyet, de inkább az alap illatot vettem nagyban. Sima hétköznapokra gyakran viselem, 4-5 fújás estig kitart. Kifújáskor erős a pacsuli, rózsa, leszáradáskor viszont nagyon finom lágy pézsmás, és az ambroxan is illatozik benne. Romano Ricci ambroxan vonalának egy erőteljesebb és tartósabb változata, bátran ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 22.

cattitude

2018. november 13.

szerintem ez egy kifejezetten öregasszonyos illat a bolgár rózsával és a pacsulival, de ezzel párhuzamosan nagyon finom - szerintem tökéletes példája annak, hogy a nyanyás jelző, amin sokan besérülnek, nem feltétlenül kell, hogy hordozzon negatív konnotációt
nagyon tartós, este 11-kor még bőven illatkozik a reggel 7-kor kifújt parfüm. nem mondanám édesnek, inkább kicsit füstösnek és mindenképp erőteljesnek a pacsuli miatt. leszáradás után mintha egy csepp mézet is éreznék, de lehet, hogy tévedek.
én személyszerint nem érzek semmilyen költői érzést, hogy ez a kis szagos lötyike felvértez a világ összes önbizalmával vagy kitapossa helyettem a minősíthetetlen emberek belét, nekem ez csak egy jó, tartós rózsás parfüm, amit szeretek magamon érezni és ennyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 13.

Lanett

2018. szeptember 14.

A legjobban ennek az illatnak a kipróbálását vártam,de sajnos csalódnom kellett. Öregasszony illat,de legalább nem tartós. Kár érte.

UD: Első próbálkozásnál nem tudom mi lehetett velem, most nem bírok betelni az illatával. Jézuskától ezt fogom kérni ajándékba. :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 14.

galagonyanya

2018. május 5.

A Könyörtelen Bosszú Eszköze. Aljas és sötét. Én nem szeretem. Pontosan az a fajta rózsa-pacsuli-pézsma kombináció, melyet erőszakosnak és mindenre rátelepedőnek tartok. Nagyjából ilyennek képzeltem, mégis kipróbáltam, vakmerő módon, mert egy szimatmániásnak ki kell próbálnia mindent. Meglehetősen lineáris, nem nagyon változik, talán a rózsa elhalványul és a pézsma erősödik idővel (a pacsuli állandóan jelen van) és pokolian tartós. Nagy bánatomra. Alapos fürdés, körömkefés súrolás? Meg se kottyan neki, annál jobban vigyorog a pézsma. Szerintem komplett bőrátültetés se tudná kicsinálni. Nem akarom nagyon szidalmazni, sokan szeretitek, lehet hogy rajtatok istennő módjára viselkedik, énrajtam egy utolsó romlott züllött szajha... És még valami. Bosszú. Nem akarok ötleteket adni az ellenségeimnek, de ha valaki nagyon haragszik rám, küldjön már egy pár milit ebből egy kis fújósban. Írja rá, hogy mittudomén Chanel Coco vagy Tom Ford Noir. Gyanútlanul és boldogan fújom majd magamra, hogy aztán sikoltozva rohanjak ki a világból...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 5.

Ramri

2018. április 14.

Kedvenc illatom már több mint 1 éve! Először is nagyon tartós. Reggel fújok (oké nem egy-kettőt), de egész nap érezni és olyan 3-4 hónapig elég.
Nyilván mindenkin másképp viselkedik, enyhe rózsa illat valami plusz extrával. Régebben (6-10 évvel ezelőtt) a nagyon édes illatokat szerettem, aztán áttértem a kevésbé erős illatokra. Először Flower by Kenzo-ra aztán erre. Időközben (félévente) bűnözök pár hétig egy kis Bruno Banani dangerous woman-el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 14.

Verona5

2018. április 4.

Hát megjött a kis cserébe kapott ajándék, megígérték és megkaptam. Köszönöm L! ***
Lehet, hogy tudat alatt már régóta tudom, hogy nem vagyok egy rózsa-fan, de de ebben valahogy tetszetős a rózsa illata. Az elején kissé meglepően szende, de fokozatosan felerősödik benne és még most is itt virgonckodik a kezemen abból a pár cseppből. Sok vadságot ugyan nem érzek benne, de tetszetősebb, mint a Mad Madame, amit a JHG-k közül már próbáltam, de az valahogy nagyon-nagyon nem jött be, meg a felhajtás sem körülötte - már bocs a rajongóitól. Azt kell mondjam, hogy a tulajdonosa méltán imádhatja ezt az illatot, mindketten igaz FEMME-ok! :) Asszem én nem fogom ilyetén a rajongói tábort erősíteni, de meg kell hajoljak az alkotók előtt. Sok hölgyet tettek vele boldoggá! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 4.

micsmics

2018. április 3.

Jött, látott, győzött. Pedig csak B terv volt. Semmit sem vártam tőle, és mindent vitt. Huhhh... Nagyon csúcsszuperjó. Boszi kábé mindent elmondott róla. És pont. 5 pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 3.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Butylphenyl Methylpropional, Citral, Citronellol, Eugenol, Farnesol, Geraniol, Hydroxycitronellal, Lyral, Limonene, Linalool

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.