Juliette Has a Gun

Ár:   39 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Le Parfum   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: eveartstar, az összetevőket feltöltötte: Earl Grey, Módosítva: 2016. május 19.

Ár:   39 000 Ft
Lelőhely:   Le Parfum

Bosszúálló Úrnő Extréme: a bestseller töményebb változata, még füstösebb pacsulifelhőben.
A hölgy nem fél használni fegyvereit. Jobb hamar megadni Neki magunkat, különben véres bosszúja utólér. :)
Eau de Parfum spray.

Ár: 3000 ft + posta , Eladó: riatai
Állapot: 10 ml üvegparfümszóróban, Helyszín: Kaposvár, fizetés: Személyes átvétel/posta/fox

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Thoralille

2021. július 21.

Nekem nagyon bejön ez a harcias amazon illat. Az elején édes és utána jön a szúrós utóillat, mint egy ütés.
Parfümmintám van, de gondolkodom, hogy egyszer meglepem magam vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 21.

Parfümmintám van, de gondolkodom, hogy egyszer meglepem magam vele.

riatai

2020. szeptember 30.

Rajongásom újabb tárgya.... Pedig még igen rövid az ismeretségünk...Úgy tűnik, nekem a rózsa és a pacsuli jöhet. Általában szeretem. Ritka, hogy férfiasba menjen át rajtam, de volt már olyan is. :( Itt nem. És amire a Lady kapcsán felfigyeltem, hűvösebb levegőn csap meg. Bent alig érzem már magamon, de a hűvösebbre (kültérre) kilépve érzem, hogy még érződik az illata. Mondjuk elbírnám viselni még koncentráltabban..... Az illat pedig határozott, szép illat. Az első néhány perc nem feltétlen erre utal, de ahogy szépen elkezdi megmutatná más-más arcát, az vmi csodálatos. Nem émelyítően, csak hajszálnyit édes, vaníliás. Benne van az a plusz, amit keresek az illatokban. Hatalmas 5 csillag! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 30.

jakarika

Korcsoport: >54
2020. augusztus 30.

Ez a " NA SÖPRÉS INNEN MOST ÉN JÖVÖK" kategória. Ha ilyen a hangulatom , akkor ez a legjobb választás. Gábor Zsazsa azt nyilatkozta egyszer, hpgy őt nem érdekli mit irnak róla, jót vagy rosszat, csak az a lényeg, hogy irjanak, mert az emberek úgy is elfelejtik a cikk tartalmát, csak arra fognak emlékezni, hogy olvastak róla, tehát ismerik, és emlékezni fognak rá. Tehát ha azt szeretnénk hogy nyomot hagyjunk a környezetünkben, akkor a Lady Vengeance a legalkalmasabb erre. A többit meg majd eldönti az idő.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. augusztus 30.

Tiziana

2019. október 19.

Ez az Extreme változat nagyon más mint a sima Vengeance.
Szinte mentolosan szúrós a pacsuli az elején,ami kb. fél óráig mindent visz.
Ezután jön egy érdekes átalakulás,az érett szilva édesen olajos illatát érzem,
teljesen úgy mint R. Piguet V. Intense-ben.Ebben az illatban semmi gyümölcs nincs
az árva bergamotton kívül, mégis, rajtam ez egy mély, édes gyümölcsös illattá változik.
Nem vagyok nagy szilva rajongó,és több virágot szeretnék érezni, de a leszáradás
után szépen összeáll, harmonikusabb, és összetettebb lesz.Azt hiszem másokon tudnám kedvelni,
jobban mint magamon.Gourmand a nem mindennapi fajtából.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 19.

Ez az Extreme változat nagyon más mint a sima Vengeance.
Szinte mentolosan szúrós a pacsuli az elején,ami kb. fél óráig mindent visz.
Ezután jön egy érdekes átalakulás,az érett szilva édesen olajos illatát érzem,
jobban mint magamon.Gourmand a nem mindennapi fajtából.

Villango

2019. június 6.

Vakon (!) képes voltam megrendelni, de nagyon jó áron jutottam hozzá, és az itteni vélemnyek meggyőztek. A rózsát imádom.....a márkát is, a tény h niche nekem elég volt.
Nem életem parfümje, de nagyon közel áll hozzá. A legelején a pacsuli nagyon erőss, de hamar leszárad és az már csodás.
5 csillagtól kevesebbet nem érdemel.
Rajtam nem durva, mondjuk én kleveset fújok, de teljesen vállalható hétköznapra is.
Nagyon hasonlít az életem parfümje (Van Cleef Arpels IRIS) rózsás tesójára :) gyönyörű illat ez is, de sajna egész nap nem tart ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 6.

5 csillagtól kevesebbet nem érdemel.

Bigris

2019. február 18.

A LVE és egy év kellett hozzá, hogy leessen a tantusz, minden szépsége ellenére miért nem tudtam viselni a Miss Dior 2012-es változatát, a Miss Dior Le Parfum-ot, a Chanel Coco Mademoiselle-t és még több más parfümöt. Egy szóban: PACSULI! Annyira nyilvánvaló, mégsem jöttem rá eddig.

Sajnos úgy néz ki, a sok pacsulit az orrom nem díjazza, akármennyire is szeretném szeretni. Ez van!

Ő egyébként egy nagyon szép rózsaillat. Nem nagyon kedvelem a rózsát sem, kevés rózsás parfümöt birok elviselni, de ebben az illatban a rózsa viselhető a számomra, sőt meglepetésemre még a Mad Madame rózsája is tetszik. Nem szerelem, de viselhető a számomra. Ráadásul ha egy parfümben kicsit több rózsa van, én nem is érzek ki mellette semmilyen más illatjegyet sem, csak a rózsát. A pacsulist kivéve most sem sikerült fölfedeznem se levendulát, se labdanumot, sem bergamotot, de még vaníliát sem nagyon. Pacsuli és rózsa. Azt viszont el kell ismernem, hogy szépen összerakott illat, a pacsuli nagyon sokat dob rajta, és ezt még akkor is elismerem, ha a pacsuli terén kihívásokkal küszködöm. Elhasználom a mintácskámat, amit birtoklok, és meglátom mi lesz. Kár, hogy nem a sima változatával kezdtem az ismerkedést, abban a leírások szerint kevesebb a pacsuli, lehet az (még) jobban tetszett volna.
Kérdés lehet, hogy miért próbál ki az ember olyan parfümöt, amiben csupa olyan illatjegyek vannak, amit egyébként nem kedvel. Kíváncsiság. Kíváncsi vagyok a márka illataira. Egy parfüm bejött tőlük. Reménykedem. Hátha most megtörténik a csoda, és az általam egyébként nem kedvelt jegyekből álló illat nem áll-e össze mégis valami csoda, amire nem számítottam, és amiből aztán mégis szerelem lesz. Az esélyt megadom, hogy esetleg a komfortzónámon kívüli kombináció, parfüm lesz életem szerelme. :-)

Igazából nehéz kérdés, hogy hány csillagot adjak neki. Talán négyet adok, mert kellemes meglepetést okozott, és tartós, és szép, és szerintem minőségi is, csak nem feltétlenül az én illatom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 18.

Renike77

2019. január 12.

Ez a parfüm csak középhaladóknak, niche illat kedvelőknek ajánlott! Ugyanis óriási hatósugarú, iszonyatosan tartós, erős pacsuli- és virágillattal. Hozza a megosztó-, de formabontó JHG-vonalat. Szerintem a JHG Lady Vengeance-nél különlegesebb, a Not a Perfume, Miss Charming rajongóknak pedig meglepetést okozna, mert azoktól jóval erősebb és megosztóbb. Nagy kedvencem, szerintem a Chanel-rajongók a pacsuli miatt imádnák.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 12.

Parfuwoman

2019. január 1.

Rajtam a hölgy nem bosszúálló ,hanem meglehetősen szelid. Ez a legkifinomultabb rózsás szappanillat,amit valaha éreztem. Annak ajánlom ,aki a reggeli szappan illatát sokaig szeretné érezni magán ,ugyanis a hölgy ragaszkodó típus. Én mindenképpen hétköznapra ajánlanám . Egyébként a beltartalom most sincs szinkronban a külsővel ,ugyanis ez inkább egy világos üveget kívánt volna. Rajtam legalábbis nagyon szelíd illatocska. Jobban tetszik,mint a Not a perfume és a MMM... ,amit már próbáltam a háztól,több benne a kraft,de valahogy úgy vagyok vele ,mint a By Kilian illatokkal:szeretném én szeretni,de nem megy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 1.

karaibrahimgil

2019. január 1.

Ha olyan parfümöt használok, ami ambroxant tartalmaz, rajtam egyértelműen eluralkodik ez az összetevő. A Lady Vengeance Extreme esetében sincs ez másképp. Mégsem tisztán Not a Perfume, sokkal inkább Mad Madame és Anyway (ez utóbbi rajtam úgy is enyhén rózsásnak tűnik, hogy elvileg nem annak szánták).
Brutál tartós egyébként, egy fújás elég belőle egész napra: mégis, aki nem értékeli a Juliette Has a Gun parfümjeit, ezt sem fogja szeretni.
Aki viszont ismer többet, meglehet, hogy azt mondja, elég belőle egy, és ismeri az összeset. Valahol én is kezdem ezt érezni egyébként. Számomra a Not a Perfume egyelőre a kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 1.

cattitude

2018. november 24.

nekem ez már túlságosan pacsulis, nagyon erőteljes, keserű lesz a bőrömön és bántja az orrom. a sima Lady Vengeance nekem jobban tetszik. természetesen nagyon tartós ez is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 24.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Butylphenyl Methylpropional, Citral, Citronellol, Eugenol, Farnesol, Geraniol, Hydroxycitronellal, Lyral, Limonene, Linalool

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.