Juliette Has a Gun

Ár:   €85 és €110   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Le Parfum   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. szeptember 28.

Ár:   €85 és €110

Szívjegyek: pacsuli esszencia, írisz

Alapjegyek: vanília, cédrus

laracroft

2021. július 16.

Tartottam tőle, hogy nagyon rúzsos lesz, olyan igazi oldschool smink illat, de hál' Isten nem vészes. Sőt, valójában ő az első málnás parfüm, ami működik rajtam.Kellemes, nőies, málnás púderillat, azt a tipikus rúzsos érzetet csak akkor adja, ha az első tíz percben nagyon közelről szaglászom, azon kívül csak a friss, édeskés gyümölcsillat borít be. Nem lett "életem szerelme", de a kis mintámat jó szívvel elfújkodom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 16.

Cloudberry

2020. november 11.

mintám van belőle. vártam, de nem nyűgözött le sajna. először finom rúzsos-púderes illat, majd marad a málna, halványan. bőrközeli. 2-3 órán át érződik, szillázsa gyengécske. úgy látom a JHG most ráállt a komfortillatokra, nem nagyon adnak ki olyan hangos illatokat, mint a Lady Vengeance vagy a Mad Madame, amik igazán ütnek. Lehet most erre van igény :) de nem nekem. Az üveg gyönyörű, mint mindig, érződik a minőség, de semmi új. Túl van árazva. Három pont, lehet nélküle élni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 11.

cattitude

2020. június 23.

mintát rendeltem ebből is, nagyon kíváncsi voltam rá; anyukám sose volt nagy sminkes, emlékeim szerint egy rúzsa, egy púderkompaktja meg egy szemhéjfestékes palettája volt, azoktól is hamar megszabadult, amikor már elég nagyok voltunk hozzá, hogy megtaláljuk és összekenjük magunkat velük, úgyhogy nincs erősen az emlékeim között, milyen illatúak a régi rúzsok. ez a parfüm viszont egész jól hozza a kopott emlékeket, nekem édeskés, kicsit poros púderes-ibolyás-íriszes-rózsás, nem változik számottevően, felfújás után erősebb rúzsosabbnak érzem az illatot, utána púderesebbnek. nekem nagyon tetszik, de nyilván lesz, aki dohosnak és öregesnek érzi. nagyon visszafogott, bőrközeli, tartóssága nekem gyenge, néhány óra után már csak egy kis édeskés foszlány marad belőle.
így nem hinném, hogy megveszem, sőt lehet, hogy a maga nemében nem ez a legjobb parfüm, de nyíltan elfogult vagyok és alapvetően tetszik, szóval 4*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 23.

Timi8

2020. június 19.

Nagyon finom, nagyon lágy, nagyon puha, már-már fátyolszerű valòdi kozmetikumos rùzs-illat. Sem a pacsuli, sem pedig a cédrus (minimálisan sem) jön elő.
El tudnám viselni picit intenzìvebben is 😋 mert ìgy azèrt olyan kis vérszegényke. Az üvege azért ennél mindenképp duhajabb illatra utal.
Amiatt kap 4 csillagot (3 is lehetne), mert hiába imádom ezt az illatkategòriát, eléggé utánzat-hatásù, de talán felesleges is emiatt haragudni mert már tényleg nincs ùj a nap alatt, egyszerűen minden hasonlìt valamire... Ez épp Margiela Lipstick On-jára.
Nagyon tetszik az üvegcse, az illat is, ha kapnék egyet örömmel fùjnám, viszont ha választanom kellene akkor nekem a Margiela-féle rùzs a tetszetősebb. (...de 90%-ban hasonlòak.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 19.

Zdorci

2020. június 2.

Végre megérkezett! 20 napba telt mire megkaparinthattam a kis mintámat. Ennyi idő alatt már gyalog is elhoztam volna Párizsból, na de mindegy. :) A kialakult helyzetben nem megy semmi sem a megszokott módon. Na, de milyen is Ő? Szerencsére nem túl ibolyás és nincsen benne semmi poros vagy régimódi, mert őszintén szólva kicsit féltem a "rúzsillattól". De mivel nagyon szeretem a márkát, ezért mindig kipróbálom a újdonságaikat. Szerintem nagyon szép harmóniában vannak benne az illatjegyek. Semmi sincs benne túladagolva, tökéletes az összhang. Ez az illat nem lett túl különleges de nekem tetszik. Megvan benne a tipikus JHG DNA. A 3*-ot nem az illat hanem a tartóssága kapja.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. június 2.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.