Juliette Has a Gun

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Le Parfum   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hulcsi, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. április 26.

Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Le Parfum

Kiadás éve: 2016

Illatösszetevők: neroli, málna, muskátli, narancsvirág, arab jázmin, tubarózsa, írisz, pacsuli, szantálfa, szalicilátok

Ár: 15000 , Eladó: mopi0306
Állapot: 50/45 ml, Helyszín: Székesfehérvár, fizetés: Utalás után posta foxi ok
Ár: 2000 , Eladó: Fapapucs
Állapot: Használt, Helyszín: --, fizetés: Előre utalás után postázom! Csak postán maradóként!

Tbettus

2020. november 8.

Hááát...pár milis kifújósban van meg. Nem tudom... nem rossz. Amolyan tisztaság illat. Szerintem tavasszal-nyáron nem lehet rossz de én szerintem hamarabb megunnám minthogy el tudjak használni akár egy 30 vagy 50 miliset belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 8.

jakarika

Korcsoport: >54
2020. augusztus 29.

Hmmmm....... Édeskés , nem túl jellegzetes semmiség. Könnyen jött, könnyen ment. Pedig a málna az egyik kedvencem, illatban is. Finom, kedves, de semmi rendkivüli. A dögösség még rejtett formában sincs meg benne. Sajnálom, mert ilyen összetevőkkel nagyon ütős ée lehengerlő is lehetne. De igy, számomrq nem az.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. augusztus 29.

silence

2020. július 13.

A Mmmm.... nekem / rajtam (de látom mások is így látják) egy az egyben Hypnotic Poison EDT, kis málnás felhanggal.
Nem egy különleges, egyedi illat, nekem mégis tetszik! Ez melegebb időben is nagyon finom, könnyed púderes édesség lesz a bőrömön, a Hypnotic Poisont ilyenkor nyáron már abszolút nem fújom, mert kicsit rám-telepszik, nyomaszt a melegben.
Az illatjegyei szépen, harmonikusan olvadnak egybe, külön-külön egyik sem kivehető, bár nagyon szeretem mindet, a muskátlitól féltem, mert azt ki nem állhatom, de szerencsére ezt abszolút nem is érzem.
Hátránya, hogy nagyon gyorsan bőrközelivé válik, és villámgyorsan el is tűnik rólam, 3 órán túl abszolút nem érzem már a nyomait sem.
Érdekes, hogy próbáltam papíron is, egy papírzsepire fújtam egyet, betettem az éjjeli-szekrényem fiókjába, azon 3 nap múlva is mennyei finom vaníliás-málnás cukorka illata van......lehet, hogy csak az én bőröm dobja le villámgyorsan, nem tudom....?!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 13.

RForrai

2020. június 29.

Csodálatos parfüm! Bár sok negatív véleményt kapott, szerintem nagyon könnyű illat, finom, édes, de nem fullasztóan. Édessége ellenére mégis van benne valami annyira frissítő, hogy a mai 32 fokban sem éreztem nehéznek. Egy fújás viszont bőven elég belőle azt is egész nap lehet érezni, de nem tolakodóan. Nincs "mellékíze", szerintem telitalálat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 29.

VickyV

2020. június 20.

Rajtam majdhogynem megszólalásig Dior Hypnotic Poison. Annyi különbséggel, hogy ez talán gyümölcsösebb/ könnyedebb, de épp emiatt valamiért akkor már a Dior eredetibb, jobban illik hozzám. De emellett finom illat. Semmi túl extra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 20.

emb1p3

2020. április 21.

Sajnos a kezdetek óta parasztvakításnak tartom az egész márkát a korrekt, tetszetős, de semmi különös illataival. A Mmmm sem kivétel, egy finom málnás macaron, ami ellen nincs is kifogásom, de hogy mivel lenne érdekesebb-különlegesebb egy Trussardinál? Mért járnék ilyesmiért niche parfümériába elverni egy vagyont? A márkanév egy kis punkkal megbolondított klasszikus vonalat ígér, de én eddig bárhogy szagoltam, nem találtam a punkot, most meg aztán a legkevésbé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 21.

abodri

2020. április 18.

Szerintem csúcs ez a parfüm! Egy vadóc, vagány, kissé masculin, de mégis nőies csaj illata. Annyira tetszik ebben a parfümben, hogy az égvilágon semmi különleges nincs benne, mégis van benne egy csavar. Hogy mi, fogalmam sincs, de nem is érdekel, úgy jó, ahogyan van :) IMÁDOM!!! Rajtam nagyon tartós!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. április 18.

GNóri

2020. április 16.

A málna miatt sokáig nem akartam kipróbálni, de a fantáziátlan neve sem tette számomra túl vonzóvá. Végül nem rég hozzájutottam egy mintához, és nekem abszolút pozitív csalódás. Alapvetően nagyon hasonlít a Hypnotic Poison-hoz, de szerencsére mégsem ugyanaz, a Mmmm... leszáradásában valamennyivel könnyebb, kicsit élesebb rajtam. Ennek a kompozíciónak ezek szerint jót tett a málna, frissebb, karcosabb tőle az illat. A Hypnotic Poison számomra émelyítő, rám telepszik, nem kapok tőle levegőt, a Mmmm... viszont szépen rásimul a bőrömre, hétköznapokra is el tudom képzelni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 16.

klau810614

2020. március 13.

Ez tényleg mmmm...😁 nagyon tetszik és sajnos egyre több illata is . Ez tényleg semmi extra ,drogériás illatnak hat de nagyon finom ,sajnos ....😆

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 13.

nicolette88

2020. március 4.

Mmmm... Ez az illat egyből megfogott, pedig egyáltalán nem is szerettem volna kipróbálni. A boltban az eladó hölgy mesélt a JHG parfümökről, és a fekete üvegesre voltam nagyon kíváncsi, mert sokan dicsérték. Közben megjegyezte az eladó, hogy ennek a pinknek is nagyon különleges az illata. Fújt egyet a kezemre, és vártam a hatását. Pár perc után éreztem azt a csodálatot, amely rabul ejtett. Egyből vettem belőle. A fekete nem működött rajtam, férfias parfüm illatba ment át. A tartóssága is kiváló, egész nap érezni és kellemes még este is. Nálam ez az illat tuti befutó! Ráadásul a férjem külön megjegyezte, hogy ezután az illat után megfordul az utcán, ami nagy szó, mert kevés ilyen illat van. Szóval csak jót tudok róla mondani, rajtam nagyon jól működik. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. március 4.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Limonene, Geraniol, Citronellol, Benzyl Salicylate, Farnesol, Hydroxycitronellal

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.