Juliette Has a Gun

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Le Parfum   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hulcsi, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. április 26.

Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Le Parfum

Kiadás éve: 2016

Illatösszetevők: neroli, málna, muskátli, narancsvirág, arab jázmin, tubarózsa, írisz, pacsuli, szantálfa, szalicilátok

Miza123

2022. február 22.

A sok jó vélemény és a neve után nekem csalódás volt. Vattacukor illatot, vagy gyümölcsszörp illatot vártam, és nem érzem, olyan mint maga aNot a perfume egy pici plusz édességgel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. február 22.

Thoralille

2021. július 21.

Nekem kissé agresszívabb marshmellow jutott róla eszembe. Kellemes és finoman ütős. Lehet, hogy majd beruházok egy teljes üvegre, ha majd érzem magamban a mézeskalácsházban élő boszorkányt, aki ártatlan áldozatokra les. Mert maga az illat is ezt a képet hozza elő bennem. Talán majd úgy 20 év múlva.... azért 5 csillagot megérdemel, mert gourmand illat saját egyéniséggel és nagyon tartós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 21.

eheiszki

2021. március 30.

Nekem nem jutott róla eszembe a Dior Hypnotic Poison se az EDT se az EDP. Nagyon zavar benne valami, nem a málna mert az pont jó benne, hanem a muskátli. Igazából amennyire szép az a virág, annyira utálom az illatát 😃 Nem bejövős. Amúgy tartós, az ára nem vészes kategóriájához képest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 30.

Tbettus

2020. november 8.

Hááát...pár milis kifújósban van meg. Nem tudom... nem rossz. Amolyan tisztaság illat. Szerintem tavasszal-nyáron nem lehet rossz de én szerintem hamarabb megunnám minthogy el tudjak használni akár egy 30 vagy 50 miliset belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 8.

jakarika

Korcsoport: >54
2020. augusztus 29.

Hmmmm....... Édeskés , nem túl jellegzetes semmiség. Könnyen jött, könnyen ment. Pedig a málna az egyik kedvencem, illatban is. Finom, kedves, de semmi rendkivüli. A dögösség még rejtett formában sincs meg benne. Sajnálom, mert ilyen összetevőkkel nagyon ütős ée lehengerlő is lehetne. De igy, számomrq nem az.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. augusztus 29.

silence

2020. július 13.

A Mmmm.... nekem / rajtam (de látom mások is így látják) egy az egyben Hypnotic Poison EDT, kis málnás felhanggal.
Nem egy különleges, egyedi illat, nekem mégis tetszik! Ez melegebb időben is nagyon finom, könnyed púderes édesség lesz a bőrömön, a Hypnotic Poisont ilyenkor nyáron már abszolút nem fújom, mert kicsit rám-telepszik, nyomaszt a melegben.
Az illatjegyei szépen, harmonikusan olvadnak egybe, külön-külön egyik sem kivehető, bár nagyon szeretem mindet, a muskátlitól féltem, mert azt ki nem állhatom, de szerencsére ezt abszolút nem is érzem.
Hátránya, hogy nagyon gyorsan bőrközelivé válik, és villámgyorsan el is tűnik rólam, 3 órán túl abszolút nem érzem már a nyomait sem.
Érdekes, hogy próbáltam papíron is, egy papírzsepire fújtam egyet, betettem az éjjeli-szekrényem fiókjába, azon 3 nap múlva is mennyei finom vaníliás-málnás cukorka illata van......lehet, hogy csak az én bőröm dobja le villámgyorsan, nem tudom....?!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 13.

RForrai

2020. június 29.

Csodálatos parfüm! Bár sok negatív véleményt kapott, szerintem nagyon könnyű illat, finom, édes, de nem fullasztóan. Édessége ellenére mégis van benne valami annyira frissítő, hogy a mai 32 fokban sem éreztem nehéznek. Egy fújás viszont bőven elég belőle azt is egész nap lehet érezni, de nem tolakodóan. Nincs "mellékíze", szerintem telitalálat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 29.

VickyV

2020. június 20.

Rajtam majdhogynem megszólalásig Dior Hypnotic Poison. Annyi különbséggel, hogy ez talán gyümölcsösebb/ könnyedebb, de épp emiatt valamiért akkor már a Dior eredetibb, jobban illik hozzám. De emellett finom illat. Semmi túl extra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 20.

emb1p3

2020. április 21.

Sajnos a kezdetek óta parasztvakításnak tartom az egész márkát a korrekt, tetszetős, de semmi különös illataival. A Mmmm sem kivétel, egy finom málnás macaron, ami ellen nincs is kifogásom, de hogy mivel lenne érdekesebb-különlegesebb egy Trussardinál? Mért járnék ilyesmiért niche parfümériába elverni egy vagyont? A márkanév egy kis punkkal megbolondított klasszikus vonalat ígér, de én eddig bárhogy szagoltam, nem találtam a punkot, most meg aztán a legkevésbé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 21.

abodri

2020. április 18.

Szerintem csúcs ez a parfüm! Egy vadóc, vagány, kissé masculin, de mégis nőies csaj illata. Annyira tetszik ebben a parfümben, hogy az égvilágon semmi különleges nincs benne, mégis van benne egy csavar. Hogy mi, fogalmam sincs, de nem is érdekel, úgy jó, ahogyan van :) IMÁDOM!!! Rajtam nagyon tartós!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. április 18.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Limonene, Geraniol, Citronellol, Benzyl Salicylate, Farnesol, Hydroxycitronellal

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.