Juliette Has a Gun

Ár:   €110   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Le Parfum   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: mona82, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. december 26.

Ár:   €110
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Le Parfum

Kiadás éve: 2017

Illatcsalád: citrusos-aromás

Illatjegyek: bergamott, gyömbér, fás jegyek, Norlimbanol®

oaxaca

2019. június 12.

Nem tudtam mit érzek benne, ami ennyire nem tetszik.... Aztán rájöttem, kömény illata van. Nem lesz kedvencem, szerencsére csak mintát rendeltem belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 12.

Zdorci

2019. június 4.

Nos, el kell, hogy mondjam, hogy én JHG rajongó vagyok. Mondhatjuk, hogy a kedvenc niche márkám. De most egy kicsit csalódtam. Mivel rajtam a Moscow Mule egy lebutított White Spirit. A White Spirit a kedvence illatom, ha csak egy parfümöm lehetne ő lenne az. Dehát nincs ilyen szabály :D Szóval a két illat rajtam nagyon hasonlít. De amíg a luxus vonalas illat egész nap érződik, adddig a Moscow Mule-nak rajtam nagyon gyenge a tartóssága, max 4 óra és a szillázsa sem túl nagy. Vacilláltam is, hogy 3 vagy 4 csillagot adjak, de amúgy maga az illat tényleg jó. Friss tisztaságillat. Lehet, hogyha nem lenne White Spiritem jobbra értékelném szegény Moscow Mule-t, de így sajnos csak a márka iránti rajongásom miatt kap 4 pontot. De azt kell, hogy mondjam szerintem a Moscow Mule nem éri meg az árát. :( Je suis désolé Monsieur Ricci

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 4.

Laurencia

2019. május 20.

Teljes mértékben osztom az Erba Pura hasonlatot, csak míg az előbbi egy orrba mászós nyálkahártyát borzoló erőszakos 3,14csa, addig a Moszkvai öszvér egy halványabb variáns, sokkal kellemesebb tálalásban de közel azonos illatjegyekkel.
A fémes érzet itt nincs, inkább egy jeges koktél jut róla eszembe, teljes mértékben adekvát az elnevezés.A bőréből kibújni nem tud, nagyon-nagyon hasonlít a JHG tisztaságillataira, kicsit pikánsabb és tartósabb verzióban.
A 4 csillagot azért adom, mert az életben nem gondoltam volna hogy az Erba Pura féle üzenetet valaki szépen tudja szervírozni nekem, önmagában már a törekvés megér egy pozitív értékelést, így hogy sikerült is, nincs okozom fintorogni.
A pénztárcám azonban zárva marad, kategóriájában van ennél szebb és okosabb.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 20.

A pénztárcám azonban zárva marad, kategóriájában van ennél szebb és okosabb.

Parfuwoman

2019. május 17.

Erba Pura költséghatékony változata . Először azt gondoltam ,hogy az orrom csal meg,de többszöri bőrpróba bebizonyította ,hogy nem tévedek,ez Erba Pura kevésbé intenzív kiadásban ,ugyanaz a citrusos,kissé szúrós pézsma . Én nem gyűlölöm az Erbát,de irritálónak tartom ezt a szúrós pézsmaesszenciát.(Tudom,hogy elvileg a moszkvai öszvérben nincs pézsma ,de rajtam ez ilyen.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 17.

GNóri

2019. február 7.

Aki unja a nyári zöld teás-citrusos illatokat, annak a Moscow Mule egy érdekes és igényes alternatíva lehet. Jó kis jeges-hűvös-citrusos koktél, viszont az a helyzet, hogy leszáradás után rajtam szinte ugyanolyanná válik, mint a Not A Perfume.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 7.

Burya

2018. július 16.

Hát én kérem szerelembe estem! Újra. És azt már most tudom, hogy ez bizony nem csak egynyári kaland lesz. Eddig kevés JHG illat fogott meg, ami viszont igen (Mad Madame, Lady Vengeance), azokkal töretlenül dúl a nagy szerelem. Télen. A ház nyári illatai ugyanis nekem túl semmilyenek voltak, kis citrusos vizecskék, se több, se kevesebb, ahhoz képest viszont igen drágán mérik őket. Részben orosz származásom okán viszont erre felettébb kíváncsi voltam, a gyömbért pedig amúgy is imádom parfümben, ha ésszel használják és nem keverik édes összetevőkkel (Twilly és Miracle a halálom...). Tartottam tőle, hogy ez is vagy túl édes lesz, vagy savasan citrusos, esetleg csak szimplán "meh" kategória, de ennél messzebb nem is állhatna ezektől. Egyetlen fújás a gyári illatmintából úgy illatozik rajtam, mintha egyenesen nyakon öntöttem volna magam vele, pedig ez épp csak egyet szusszan, főleg a JHG-k szórófejének teljesítményéhez képest. Issssszonyúan finom!!!!!!! Citrusos, de nem savas, gyömbéres, de nem édes, és hihetetlenül jó érzés a 36 fokban ezt viselni. Frissítő, picit fanyar, tiszta és ragyogó. Az üvege abszolút visszaadja az illat milyenségét, valóban a hőségben elszürcsölt jeges koktél áll hozzá a legközelebb. Legközelebbi nyári utamon Oroszországba biztosan ő lesz a kísérőm a fehér éjszakákon. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 16.

astarta

2018. március 21.

Ma megérkezett, Ebayen rendelve, egyenesen Moszkvából, és imádat van. :-) Beleillik a JHAG fehér illatainak sorába, Anyway, White Spirit, Not a parfume, de egy kis citrusossággal megbolondítva, friss, tiszta illat. És ami jó hír, hogy rajtam ez a parfüm nem annyira börközeli, vagyis akiknek az elözöleg felsoroltaknál a hatótávolsággal volt gondja, ez megér egy próbát!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 21.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Salicylate, Limonene, Linalool, Citral