Juliette Has a Gun

Ár:   25 000-34 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Le Parfum   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: eveartstar, az összetevőket feltöltötte: cattitude, Módosítva: 2018. november 6.

Ár:   25 000-34 000 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Le Parfum

Romano Ricci legújabb pimasz húzása: sikító erotika egy minimalista és allergénmentes parfümben, amelyet egyetlen alapanyagból alkotott. A Cetalox erőteljes, animális, ámbrás jegy, amely meleg, élő mélységet és tartósságot mesél el viselője bőrén. Ez az egyetlen összetevője ennek a parfümnek.

5 / 10 ml fújós! Juliette Has a Gun Not A Perfume
Ár: 1790 / 3290 Ft , Eladó: karaibrahimgil
Állapot: Frissen fújt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel (Nyugatitól 1 megálló v. Duna Plaza), Foxpost, postán maradó
Ár: 1000 Ft , Eladó: kvin
Állapot: 2 ml, Helyszín: Budapest (Lásd: a leírásban), fizetés: Posta, foxpost, személyes átvétel
Dormika

2019. május 11.

Én is csatlakozom a rajongók táborához!
Hittem is az áradozásoknak meg nem is, de olyan sokan és olyan szépeket írtatok róla, hogy rettentően kíváncsi lettem. Megfújás után egy az egyben DG Light Blue. Kicsit csalódott voltam, és nem csak az árkülönbség miatt.... a vélemények alapján valami csodát vártam. Én alig éreztem magamon, de órákkal később más még/már igen, és napközben annyira aktivizálódott rajtam, hogy 12 óra elteltével (!), most is olyan intenzív, izgalmas, csodás illat vesz körül, hogy hasonlót sem éreztem! Eddig a Tresor volt a minden, de most... . szóval nálam működik, és ez a szerelem tartósnak ígérkezik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 11.

Én is csatlakozom a rajongók táborához!

oaxaca

2019. április 26.

Ez valami isteni finom. Annyira különleges, nem is tudnám hasonlítani más illathoz amit kipróbáltam eddig. Rajtam rettentő nőies, nem a 10 méteres édes illatfelhő módon, hanem olyan ősi nőies, szexi módon. Már korábban éreztem máson és annyira megfogott, hogy a mai napig éreztem az orromban. Aztán most a notinon 600 ft alatt van a minta belőle gondoltam megrendelem (csakis a neve alapján- milyen király név már, hogy nem egy parfüm?) És megszagoltam, hát ez az amit évek óta keresek. Viszont hozzá kell tennem, nem minden bőrön mutat ez az illat. De ha valakinek van módja rá mindenképpen tegyen egy próbát, mert ha összeilletek valami egészen nem mindennapi lesz a végeredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 26.

Zsuzsixy

2019. április 23.

Annyira kiváncsi voltam rá..az itteni vélemények alapján és mivel púderes friss olyan most jöttem a zuhany alól illatot keresek ne tartsátok magatokban ha tudtok.Így 5ml beszereztem.Hát egyenlőre nagyon mű..semmi púdert nem érzek és férfias nekem meg mindenkinek körülöttem lehet túl fújtam egy kicsit...extra tartós lemoshatatlan.Talán még teszek egy próbát...vagy nem..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 23.

Renike77

2019. április 16.

Nekem ez semmi, pedig a márkától van egy nagy kedvencem, és egyébként is szeretem a merész illatokat.
Mintha vizet spriccelnék magamra, nem éreztem semmit és nem is működött rajtam, pedig jópár parfümön túl vagyok már...
Csalódás.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 16.

Csalódás.

Glowla

2019. március 16.

Működik és piszok finom! :D

Bővebben: Más parfümöt mentem átvenni a Bercsényi utcába. A csomagba kértem pár mintát is, köztük ezt - csak a neve miatt, semmi előolvasás előtte. Várakozás közben pont ezek voltak a hátam mögött, így kifújtam csíkra. Hát nem volt egy megkapó különlegesség. (Igaz, hogy a bolt levegője olyannyira telített illatokkal, hogy a 10 perces otttartózkodás után, még jóval később is éreztem, hogy kondenzcsíkot húzok magam után.)
A papírt betettem a táskám egyik szegletébe, egyszer még jó lesz. Ennek lassan három hete.
Most pakoláskor elővettem, és fújtam egyet a nyakamra. Nagyon finom, nem tolakodó, de erős órák múlva is. És igen, benne van minden, amit visszaolvasva írunk: klinikai szintű tisztaság vagy púder, vagy fuvallat vagy víz. Nagyon tiszta illat. A többiek nem jegyezték meg, hogy büdös volna, tehát tényleg nem parfüm.
Egy feldolgozható, mégis a bőrrel együtt élve más-más arcait mutató illat.
Nagyon jól el tudom képzelni egyszerű fehér pamutpóló, bőrdzseki&faros és valami szegecses kiegészítő - táskán vagy tűsarkún - társaságában, no makup makeuppal. Azaz magadat kell hozzáadni, és így alakul/fejeződik be a történet. ;)
Úgy örülök, hogy rajtam működik és ilyen szépen! <3
Egy csillag minusz az ára miatt. (Akciósan is soknak találom. Valószínűleg a márkanevet fizetjük ki benne, nem az alapanyagot és szellemi terméket - valljuk be, nem volt megerőltető kitalálni ezt a "kreációt", esetleg bátorság piacra dobni.)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 16.

Működik és piszok finom! :D

Egy feldolgozható, mégis a bőrrel együtt élve más-más arcait mutató illat.
Úgy örülök, hogy rajtam működik és ilyen szépen! <3

googles

2019. március 10.

Sok niche illat parasztvakitasnak tunik nekem. A Juliette elen jar ebben. Aranyaron egy szintetikus, vagyis a termeszetes jegyek toredeken eloallithato molekulat eladni, na az nalam jo otlet legfeljebb, de nem muveszet, nem alkotas, mint a parfumkeszites maga. Mert a parfumor muvesz (es iparos...), de megiscsak muvesz.

A Juliette illatokrol nekem inkabb egy szelhamos ugrik be. Meg a vicc az almamagrol (mindenkit megkimelek, nem meselem el).

A sikito erotikan pedig sikitva lehet rohogni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 10.

A sikito erotikan pedig sikitva lehet rohogni.

legallybrunette

2019. március 10.

Annyira animális, hogy állatira semmilyen. Nem rossz, nem büdös, csak éppen nagy nulla az egész. Light Blue utánérzés, ha lehet még unalmasabb. Azt sem szeretem, ezt sem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 10.

nygigi

2019. február 26.

Hááát, elég fura illat, az elején autóversenyre emlékeztető égett gumiszag valami édessel keveredve, aztán később enyhén citrusossá válik. Számomra elég szintetikus, nem szeretem az ilyeneket.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 26.

Phoenix19

2019. február 5.

Sokszor olvasok olyan véleményeket más parfümöknél is, hogy "ez nekem nem egy parfüm". Általában olyan parfümöknél szoktak megjelenni ezek a szavak, amely parfümök öblítő, mosószer, fogkrém, (igen, fogkrém pl. Herba Fresca) tusfürdő stb. vagyis egyszóval a tisztálkodás kellékeinek az illatára emlékeztetnek. Elhiszem ha valaki többet vár egy parfümtől, mint azt, hogy szappan vagy mosószer illata legyen tőle. Ezek az illatok számomra olyanok, mint az ún. láthatatlan smink. Amikor ápolt a bőr, fátyolszerű alapozó csupán a bőr tónusainak kiegyenlítésére, lehetnyi arcpír, szemspirál, egy kis szemöldök formázás, árnyalás, amiről avatatlan férfiszemek nem tudják megmondani, hogy ez most festve van vagy valóban így néz ki a hölgy "natúran". Ezek a típusú illatok is ilyenek nekem, amikor nem bódító parfüm illatot érzek, hanem az ápoltság és a tisztaság illatát. A Not A Perfume olyan, mint a nyári szélben megszáradt és ropogósra vasalt fehér ing illata. Frissen mosott, tiszta. Van amikor az ember nem vágyik kábító liliomcsokor illatra, (mondjuk én arra soha) egyszerűen csak kellemes, ápolt illatú akar lenni. Erre a célra ez a parfüm tökéletes lenne. Azért csak lenne, mert sajnos az én bőrömmel nem kompatibilis, egyszerűen akármennyit fújok nem érezni 5 cm távolságra a bőrömtől, a sillage rajtam egy nagy nulla, csakis úgy érzem ha közvetlenül megszagolom a bőrömön ahová fújtam. Sajnálom, mert tetszik, habár tényleg nagyon hasonlít a Light Blue-ra, én eddig arról úgy tudtam, hogy az egy parfüm, még a végén kiderül, hogy az sem parfüm, hanem súrolószer. (Na meg a Soleil Capri-ra is, de az is tiszta L.B.) egyszóval nem éppen eredeti az illat. Ha valaki bőrén működik, örüljön neki, mert tényleg finom, tiszta illat. Rajtam nem működik, de nem szeretnék élcelődni a piros betűkkel, már ezt elég sokan megtették. Annak ellenére, hogy nekem kimondottan tetszik, mégis csak három csillagot adok, mert rajtam rendkívül bőrközeli, illetve maga az illat nem újdonság, a L.B. miatt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 5.

szptimea

2019. január 28.

Vásárlásom mellé kaptam többször is fújós illatmintát. Na ott áll a polcon, mert egyszerűen semmilyen. Egy csepp szépséget sem találok benne az én ízlésemnek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 28.

Alkoholok: Alcohol Denat.