Juliette Has a Gun

Ár:   25 000-34 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Le Parfum   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: eveartstar, az összetevőket feltöltötte: cattitude, Módosítva: 2018. november 6.

Ár:   25 000-34 000 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Le Parfum

Romano Ricci legújabb pimasz húzása: sikító erotika egy minimalista és allergénmentes parfümben, amelyet egyetlen alapanyagból alkotott. A Cetalox erőteljes, animális, ámbrás jegy, amely meleg, élő mélységet és tartósságot mesél el viselője bőrén. Ez az egyetlen összetevője ennek a parfümnek.

Fújós! Juliette Has a Gun Not A Perfume
Ár: 1000 ft/2 ml, 1300 ft/3 ml, 1900 ft/5 ml, 3200ft/ 10 ml , Eladó: oaxaca
Állapot: Frissen fújt, tavaly évvégén bontott parfümömből, Helyszín: --, fizetés: Utalás után ajánlott/sima posta
nkatika

2020. január 20.

Drága Julie!
Megleptél! Jöttödre rég vártam már, de felkavaró érkezésedre nem számítottam!
Egyszerűséged előtt térdet hajtok. Apró mivoltod fordítottan arányos általad kiváltott érzelmeimmel.
Beléd szeretni és mindent átértékelni egy picur leheletedre… Nem vágyom más karjaiba, ha te is kitartasz mellettem.
Ölel,

Upd.: maradtunk egymásnak. Vége a kalandoknak 💕

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 20.

Drága Julie!
Megleptél! Jöttödre rég vártam már, de felkavaró érkezésedre nem számítottam!
Ölel,

Upd.: maradtunk egymásnak. Vége a kalandoknak 💕

aleszjandra

2019. november 6.

Animális, ámbrás jegyek? Sikító erotika?! Nem. Ez kérem light blue, annak összes hiányossága nélkül. Életemben nem viccelt még meg parfüm ennyire, amikor kipróbáltam természetesen egyből a csuklómra fújtam, és vártam a varázslatot. Az első pillanatokban annyira semmitmondó illat volt hogy el is feledkeztem róla. Majd fél óra múlva megéreztem a jól ismert light bluet, de valami hihetetlen intenzitással. El is kezdtem gondolkodni hogy fujkáltam e én ma ilyesmit... szó mi szó csalódás, ne ettől várjon senki se fülledt erotikát, de light bluenak ötcsillagos!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 6.

Pajzs

2019. október 9.

Not A Perfume!
Kapcsolatunk sosem volt, te is tudod. Folyton csak veszekszünk, te ordítasz, megfájdul a hangodtól a fejem. Mindent erőszakosan akarsz a tudtomra adni, de hiába, a rikácsolásod miatt alig tudom értelmezni, mit mondasz. Lüktet az orrom, ha megérzem a parfümöd, és te sem szereted az enyémet. A szikrák még gondolatban sem léteznek. Soha nem értünk egyet. Nem tudunk jót beszélgetni, de még csak jót hallgatni sem. Letarolsz minden pozitív gondolatot, valahol nullától mínuszra sterilizálsz minden érzelmet.
Számomra nem ezt jelenti a szeretet.
A búcsúölelést nyugodtan hanyagoljuk.
Nahát: egyetértünk!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 9.

Not A Perfume!
Számomra nem ezt jelenti a szeretet.
A búcsúölelést nyugodtan hanyagoljuk.
Nahát: egyetértünk!

csylvie

2019. augusztus 22.

A sikító erotika elmaradt. De csodásan szórakoztam. Kifújtam és 15 percig semmi. Elővettem a fufut, hogy biztos jött-e belőle. Aztán elindult valami. Egész jó lett mire kibontakozott, de aztán férfias nekem. Tetszik egyébként, de én túlhypeoltnak érzem.
Úgyhogy csak 4 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 22.

Úgyhogy csak 4 csillag.

nyuszo

2019. július 23.

Nagyon vártam már a kis mintámat, kíváncsi voltam, hogy lehet egy illatjegyből parfümöt kreálni....( nekem eddig nem sikerült, de megnyugtat a tudat, hogy Romano Riccinek sem! ) Szeretem a minimalista alkotásokat, ahol egy fő jegyen van a hangsúly, és szoktam is kísérletezni egy-egy illatjeggyel tisztán, amik már önmagukban is olyan komplexek, hogy élményt jelent a szimatolásuk....ilyen a tonkabab, amiben egy teljes sütibolt megbújik, fűszerekkel és vaníliával....vagy a tömjén, ami egyszerre friss, csípős, füstös és egyben citrusos is.....a mirha füstös, földes, fanyarkás, de kissé édes is....de ott van a benzoé, a tolu balzsam, vagy a masztix.....ezek a jegyek természetüknél fogva elég sokáig megmaradnak a bőrön, de egy idő után unalmassá válnak önmagukban....tehát ez a parfüm ( ami nem parfüm! ) egy vicc, pláne ha az árát is nézzük!!! Ráadásul még ezt az egyetlen egy illatjegyet sem sikerült kiválasztani!!!
Akkor most magáról az 'alkotásról' ….kifújáskor tömény vegyszerszag....ismerős valahonnan....sokáig gondolkodom, míg rájövök, hogy a kezem szokott ilyen lenni fürdőszoba csutakolás után....szétázott, enyhén klórszagú a súrolószertől......de aztán beugrik a retro gumi úszósapka szaga ( az a virágos! )…. meg a vizes fürdőruha tipikus klóros szaga.....
Úgy tűnik a víz + klór párosával körülírható az illat....
Uszodavíz….

Aztán megvilágosodom! Hiszen rá van írva.....pirossal!!! NOT A PERFUME!!!!

Update! Talán még nyár végén próbálkoztam vele utoljára, és annyira nem tetszett maga az illat, hogy nem is akartam bőrre fújni. Tegnap kíváncsiságból magamra fújtam, de szigorúan csak egyet! Most már értem, miről áradoztok!!! Bőrön egész más lett, mint papíron, vagy textíliára fújva... gondolom, az adott anyag / test illatát erősíti fel. Mindenesetre érdekes....
Szerintem az elkövetkezendő pár napban kísérletezgetni fogok vele, mert tetszik....
És tartós is rajtam! Az az egy fújás még a másnap reggeli ébredésnél is érezhető volt a karomon....lehet, hogy próbálkozok nyakszirten is, ott mire képes!

Up! Kedvet kaptam hozzá! Bevillant az illat, és elkezdtem vágyni rá! Elő is kerestem a kis fújósaimat, és most csak ezt használom.
Pedig ugyanaz az illat, amire emlékeztem
Se jobb nem lett, se rosszabb.
Úgy tűnik, én változtam.
Van ilyen....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 23.

Úgy tűnik a víz + klór párosával körülírható az illat....
Uszodavíz….

Aztán megvilágosodom! Hiszen rá van írva.....pirossal!!! NOT A PERFUME!!!!

Pedig ugyanaz az illat, amire emlékeztem
Se jobb nem lett, se rosszabb.
Úgy tűnik, én változtam.
Van ilyen....

elvanui

2019. július 18.

És még egy, amitől a fejem vakarom csak: másfél perc Lájtblú, és aztán SEMMI.
Most miért??
Mások viszont szemmel láthatóan érzik, és bókolnak is rá sokszor, ami nem rossz dolog, de én is akarom!!
Ugyanez van egyébként valamelyik Molekulával is. Csak ott még a LB-kezdet is kimarad.
??

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 18.

És még egy, amitől a fejem vakarom csak: másfél perc Lájtblú, és aztán SEMMI.
Most miért??
??

dalma92

2019. július 9.

Rajtam citrusos, friss, tiszta, enyhén púderes (Prada féle púderesség). Szóval minden, amit szeretni szoktam. Rajtam is nagy a hasonlóság a Lájtblúval, de ez lágyabb, ápoltságot sugároz.

Up
Úgy gondolom, a név sokakat tévútra visz. Úgy értem nem a neve határozza meg ezt az illatot, itt csak figyelem felkeltés volt a cél, ez nyílvánvaló.
De ha elvonatkoztatunk mindentől... márka, név... most komolyan, hogy érezheti ezt valaki vegyszerszagnak...
"Sikító erotika"? Én értem ezt a részét. (Bár kicsit hatásvadász kifejezés) 10/9 férfi imádja azokat a nőket, akiknek a pórusaiból árad a tiszta frissesség, ami zuhanyzás után marad. Előttem van ez a típusú nő. Kevés smink, frissen mosott, tiszta kiengedett haj, kényelmes, de tapadós farmer fehér tornacipővel, egyszerű fehér pólóval. Jó kedv, természetesség, önbizalom.
A következő vásárlásom ez lesz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 9.

Up
A következő vásárlásom ez lesz!

szaboszilvia28

2019. július 2.

Update:
Mostmár 3. éve, a harmadik üvegnél tartok, imádom tavasztól őszig, télre kicsit kevés, de ez az én illatom.
Imádom!

Mostmár több mint fél év után ki kell jelentsem, rajtam működik. Főleg melegben vagy izzadáskor erősödik. Mostmár travel size-om is van belőle.

Első kifújásnál azt éreztem, hogy ezt az illatot valahol már éreztem. Valami avonos/oriflame-es parfümre emlékeztet, kellemes, könnyű, enyhén citrusos, friss illat. De nem volt ejha érzésem, majd elfújogatom. Gondoltam nyár van, hőség van, teljesen jó lesz egynek. Aztán valahogy megszerettem. Egyszerű, rajtam 5-6 órán át érződik, nem érzek semmi extra dögösséget vagy ellenálhatatlan csáberőt, pedig szívesen lennék ellenállhatatlan ...mondjuk így is az vagyok... ;) Ha ilyen hatását tapasztalok, még jelzem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 2.

Update:
Imádom!

Dormika

2019. május 11.

Én is csatlakozom a rajongók táborához!
Hittem is az áradozásoknak meg nem is, de olyan sokan és olyan szépeket írtatok róla, hogy rettentően kíváncsi lettem. Megfújás után egy az egyben DG Light Blue. Kicsit csalódott voltam, és nem csak az árkülönbség miatt.... a vélemények alapján valami csodát vártam. Én alig éreztem magamon, de órákkal később más még/már igen, és napközben annyira aktivizálódott rajtam, hogy 12 óra elteltével (!), most is olyan intenzív, izgalmas, csodás illat vesz körül, hogy hasonlót sem éreztem! Eddig a Tresor volt a minden, de most... . szóval nálam működik, és ez a szerelem tartósnak ígérkezik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 11.

Én is csatlakozom a rajongók táborához!

oaxaca

2019. április 26.

Ez valami isteni finom. Annyira különleges, nem is tudnám hasonlítani más illathoz amit kipróbáltam eddig. Rajtam rettentő nőies, nem a 10 méteres édes illatfelhő módon, hanem olyan ősi nőies, szexi módon. Már korábban éreztem máson és annyira megfogott, hogy a mai napig éreztem az orromban. Aztán most a notinon 600 ft alatt van a minta belőle gondoltam megrendelem (csakis a neve alapján- milyen király név már, hogy nem egy parfüm?) És megszagoltam, hát ez az amit évek óta keresek. Viszont hozzá kell tennem, nem minden bőrön mutat ez az illat. De ha valakinek van módja rá mindenképpen tegyen egy próbát, mert ha összeilletek valami egészen nem mindennapi lesz a végeredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 26.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Ambroxan