Juliette Has a Gun

Ár:   25 000-34 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Le Parfum   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: eveartstar, az összetevőket feltöltötte: cattitude, Módosítva: 2018. november 6.

Ár:   25 000-34 000 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Le Parfum

Romano Ricci legújabb pimasz húzása: sikító erotika egy minimalista és allergénmentes parfümben, amelyet egyetlen alapanyagból alkotott. A Cetalox erőteljes, animális, ámbrás jegy, amely meleg, élő mélységet és tartósságot mesél el viselője bőrén. Ez az egyetlen összetevője ennek a parfümnek.

Ár: Megegyezés szerint , Eladó: lukiteri
Állapot: Üveges mardékot, Helyszín: Siófok, fizetés: --
5 / 10 ml fújós! Juliette Has a Gun Not A Perfume
Ár: 1790 / 3290 Ft , Eladó: karaibrahimgil
Állapot: Frissen fújt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel (Nyugatitól 1 megálló v. Duna Plaza), Foxpost, postán maradó
Glowla

2019. március 16.

Működik és piszok finom! :D

Bővebben: Más parfümöt mentem átvenni a Bercsényi utcába. A csomagba kértem pár mintát is, köztük ezt - csak a neve miatt, semmi előolvasás előtte. Várakozás közben pont ezek voltak a hátam mögött, így kifújtam csíkra. Hát nem volt egy megkapó különlegesség. (Igaz, hogy a bolt levegője olyannyira telített illatokkal, hogy a 10 perces otttartózkodás után, még jóval később is éreztem, hogy kondenzcsíkot húzok magam után.)
A papírt betettem a táskám egyik szegletébe, egyszer még jó lesz. Ennek lassan három hete.
Most pakoláskor elővettem, és fújtam egyet a nyakamra. Nagyon finom, nem tolakodó, de erős órák múlva is. És igen, benne van minden, amit visszaolvasva írunk: klinikai szintű tisztaság vagy púder, vagy fuvallat vagy víz. Nagyon tiszta illat. A többiek nem jegyezték meg, hogy büdös volna, tehát tényleg nem parfüm.
Egy feldolgozható, mégis a bőrrel együtt élve más-más arcait mutató illat.
Nagyon jól el tudom képzelni egyszerű fehér pamutpóló, bőrdzseki&faros és valami szegecses kiegészítő - táskán vagy tűsarkún - társaságában, no makup makeuppal. Azaz magadat kell hozzáadni, és így alakul/fejeződik be a történet. ;)
Úgy örülök, hogy rajtam működik és ilyen szépen! <3
Egy csillag minusz az ára miatt. (Akciósan is soknak találom. Valószínűleg a márkanevet fizetjük ki benne, nem az alapanyagot és szellemi terméket - valljuk be, nem volt megerőltető kitalálni ezt a "kreációt", esetleg bátorság piacra dobni.)

Glowla
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 16.

Működik és piszok finom! :D

Egy feldolgozható, mégis a bőrrel együtt élve más-más arcait mutató illat.
Úgy örülök, hogy rajtam működik és ilyen szépen! <3

googles

2019. március 10.

Sok niche illat parasztvakitasnak tunik nekem. A Juliette elen jar ebben. Aranyaron egy szintetikus, vagyis a termeszetes jegyek toredeken eloallithato molekulat eladni, na az nalam jo otlet legfeljebb, de nem muveszet, nem alkotas, mint a parfumkeszites maga. Mert a parfumor muvesz (es iparos...), de megiscsak muvesz.

A Juliette illatokrol nekem inkabb egy szelhamos ugrik be. Meg a vicc az almamagrol (mindenkit megkimelek, nem meselem el).

A sikito erotikan pedig sikitva lehet rohogni.

googles
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 10.

A sikito erotikan pedig sikitva lehet rohogni.

legallybrunette

2019. március 10.

Annyira animális, hogy állatira semmilyen. Nem rossz, nem büdös, csak éppen nagy nulla az egész. Light Blue utánérzés, ha lehet még unalmasabb. Azt sem szeretem, ezt sem.

legallybrunette
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 10.

nygigi

2019. február 26.

Hááát, elég fura illat, az elején autóversenyre emlékeztető égett gumiszag valami édessel keveredve, aztán később enyhén citrusossá válik. Számomra elég szintetikus, nem szeretem az ilyeneket.

nygigi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 26.

Phoenix19

2019. február 5.

Sokszor olvasok olyan véleményeket más parfümöknél is, hogy "ez nekem nem egy parfüm". Általában olyan parfümöknél szoktak megjelenni ezek a szavak, amely parfümök öblítő, mosószer, fogkrém, (igen, fogkrém pl. Herba Fresca) tusfürdő stb. vagyis egyszóval a tisztálkodás kellékeinek az illatára emlékeztetnek. Elhiszem ha valaki többet vár egy parfümtől, mint azt, hogy szappan vagy mosószer illata legyen tőle. Ezek az illatok számomra olyanok, mint az ún. láthatatlan smink. Amikor ápolt a bőr, fátyolszerű alapozó csupán a bőr tónusainak kiegyenlítésére, lehetnyi arcpír, szemspirál, egy kis szemöldök formázás, árnyalás, amiről avatatlan férfiszemek nem tudják megmondani, hogy ez most festve van vagy valóban így néz ki a hölgy "natúran". Ezek a típusú illatok is ilyenek nekem, amikor nem bódító parfüm illatot érzek, hanem az ápoltság és a tisztaság illatát. A Not A Perfume olyan, mint a nyári szélben megszáradt és ropogósra vasalt fehér ing illata. Frissen mosott, tiszta. Van amikor az ember nem vágyik kábító liliomcsokor illatra, (mondjuk én arra soha) egyszerűen csak kellemes, ápolt illatú akar lenni. Erre a célra ez a parfüm tökéletes lenne. Azért csak lenne, mert sajnos az én bőrömmel nem kompatibilis, egyszerűen akármennyit fújok nem érezni 5 cm távolságra a bőrömtől, a sillage rajtam egy nagy nulla, csakis úgy érzem ha közvetlenül megszagolom a bőrömön ahová fújtam. Sajnálom, mert tetszik, habár tényleg nagyon hasonlít a Light Blue-ra, én eddig arról úgy tudtam, hogy az egy parfüm, még a végén kiderül, hogy az sem parfüm, hanem súrolószer. (Na meg a Soleil Capri-ra is, de az is tiszta L.B.) egyszóval nem éppen eredeti az illat. Ha valaki bőrén működik, örüljön neki, mert tényleg finom, tiszta illat. Rajtam nem működik, de nem szeretnék élcelődni a piros betűkkel, már ezt elég sokan megtették. Annak ellenére, hogy nekem kimondottan tetszik, mégis csak három csillagot adok, mert rajtam rendkívül bőrközeli, illetve maga az illat nem újdonság, a L.B. miatt.

Phoenix19
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 5.

szptimea

2019. január 28.

Vásárlásom mellé kaptam többször is fújós illatmintát. Na ott áll a polcon, mert egyszerűen semmilyen. Egy csepp szépséget sem találok benne az én ízlésemnek.

szptimea
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 28.

kvin

2019. január 24.

Sikító erotika?? Mi van?!
Ez nem erotikus, ellenben annyira finom emlék-illat, hogy mindjárt megkönnyezem...
Nincs átmenet, nincsenek változások, különböző illatjegyek. Ez önmagában EGY illat. Igen, valóban nem egy parfüm... inkább egy emlék... ami olyan dolgokat idéz, ami a szívemig hatol!
'90-es évek, barátnőm szobájában a No Doubt és Brad Pitt poszterek, lenéző nővér a másik szobában, anyukák sminkkészlete, ruhásszekrény és magas sarkú cipő átmeneti bitorlása, elemes fényképezőgép(!) előtt pózolás, "bulizós" éjszaka utáni ébredés... annyira szeretem! Nekem húszéves barátság-illat.
Valakin vagy működik, vagy nem - vagy bejön vagy nem.
Nem tudok elvonatkoztatni az emlékektől, illetve, amit felidéz, emiatt 5 csillag.

kvin
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 24.

Sikító erotika?? Mi van?!
Valakin vagy működik, vagy nem - vagy bejön vagy nem.

Pöti

2019. január 20.

Tiszta, egyszerű, friss. Nyáron nagyon szeretem :)

Pöti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 20.

Tiszta, egyszerű, friss. Nyáron nagyon szeretem :)

mitzi01

Korcsoport: >54
2019. január 20.

Külföldről rendeltem - kár volt. Egyszerűen borzalmas, roppant kellemetlen szaga van - nem illata. Tiszta pénzkidobás volt. Ilyen rossz szagot ritkán lehet érezni. El sem tudom ajándékozni, mert ilyen barbárságot senki sem visel el magán. Bánom, hogy hallgattam egy dícsérő cikkre...

mitzi01
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. január 20.

a12smuk

2018. november 21.

Vérvétel-egy jó fújás a fertőtlenítőszerből,- ne nézzen ide,mert hátha rosszul lesz,...ki,?én, vagy a tanuló kislány a széken?Hazaérve fürdőkád súroló projekt,egy kis Cif súrolószerrel,könyékig feltűrt Light Blue-zban....
Ennek így semmi értelme?Ilyen ez az egyetlen alapanyagos.... szer.Kifújáskor erőteljes alkoholos bőrfertőtlenítő,ami átmegy egy kis Cif-fel nyakon öntött Light Blue-ba.
Bár nem tudom mit ajvékolok,ott áll-nem feketén-fehéren-pirossal, NOT a Perfume....akkor meg minek?
Jaaa,rájöttem.Ha hazajön a ház ura,elküldöm,hogy hozzon egy kis Cetalox-ot.
Látom az arcát magam előtt..."azmegmia..."????
Hát attól lesz sikító az erotika!!!!!

a12smuk
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 21.

Jaaa,rájöttem.Ha hazajön a ház ura,elküldöm,hogy hozzon egy kis Cetalox-ot.
Látom az arcát magam előtt..."azmegmia..."????
Hát attól lesz sikító az erotika!!!!!

Alkoholok: Alcohol Denat.