Juliette Has a Gun

Ár:   25 000-34 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Le Parfum   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: eveartstar, az összetevőket feltöltötte: cattitude, Módosítva: 2018. november 6.

Ár:   25 000-34 000 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Le Parfum

Romano Ricci legújabb pimasz húzása: sikító erotika egy minimalista és allergénmentes parfümben, amelyet egyetlen alapanyagból alkotott. A Cetalox erőteljes, animális, ámbrás jegy, amely meleg, élő mélységet és tartósságot mesél el viselője bőrén. Ez az egyetlen összetevője ennek a parfümnek.

Fújós! Juliette Has a Gun Not A Perfume
Ár: 1000 ft/2 ml, 1300 ft/3 ml, 1900 ft/5 ml, 3200ft/ 10 ml , Eladó: oaxaca
Állapot: Frissen fújt, tavaly évvégén bontott parfümömből, Helyszín: --, fizetés: Utalás után ajánlott/sima posta
Juliette Has a Gun Not A Perfume FÚJÓS
Ár: lásd a leírásban , Eladó: galagonyanya
Állapot: 5 ml vagy 10 ml fújós frissen fújva, Helyszín: Pécs, fizetés: banki utalás után küldöm postán maradóra vagy Foxposttal

Blackxentric

2021. január 21.

Kis mintám van belőle. Tetszik az illata, nem hétköznapi és nem is illik mindenkihez. Tartóssága nagyon jó és kevés elég belőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 21.

Fanika

2020. december 30.

Eszembe se jutott volna tesztelni, ha nem kaptam volna ajándékba kis mintácskát belőle. Menekülök ugyanis azon parfümök elől, amelyikben ambroxan található, és hát ebben van bőven! Ennek ellenére ez az illat tetszik! Első benyomásom a Light Blue-val való hasonlósága volt, de aztán az illat fejlődése más irányt vett, kicsit édesebb, kicsit virágosabb. Biztonsági játékos!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. december 30.

fannc22

2020. október 9.

Nos, régóta szemezek már vele, eljött az idő, hogy nekem is legyen 10 mili nem parfümöm.
Úgy bontottam ki a csomagot, mint egy kisgyerek, annyira vártam, mit produkál majd az én bőrömön. Féltem a vélemények miatt, hogy semmit sem fogok érezni, de reménykedtem.
Rajtam nem egy szexi dög, sőt, inkább finom nőies, mondhatni tisztaság illat. Nem csap arcon, mégis érezni, ahogy egész nap körbeleng. 1! fújást kapott a nyakam reggel 6-kor és még most délután 3-kor is érezni. Nagyon rég volt már rajtam egy illat ennyire tartós. (Főleg az ilyen lágy illatkák nem maradnak meg rajtam sokáig)
Furcsa kis lötty ez, ma rögtön 2-en is megdicsérték rajtam, pedig én nem is éreztem akkor. Érdekes, de néha meg napközben megcsapja az orromat a finom illat. Mindenki szerint ez az én illatom, azt mondják nagyon illik hozzám. Nekem hasonlít a Light Blue-hoz, de nem citrusos, inkább krémes, puha.
Még tesztelgetem a napokban, de engem így elsőre megvett magának Ricsi...:D
Remélem a továbbiakban is hozza majd a formáját ez az illat és akkor talán meg is veszem nagyban. Komfortos viselni. Nálam 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 9.

Még tesztelgetem a napokban, de engem így elsőre megvett magának Ricsi...:D

ludri97

2020. szeptember 5.

Abszolut tartos rajtam meg furdes utan is ereztem. Nagyon izgalmas illat, annak ellenere hogy nem egy Tom Ford black orchid ami nagyon eros csikot huz maga utan, megis van benne valami izgalmas , sejtelmes, akar meg erotikat is mondhatnek. Nekem tetszik, remelem hosszutavon is jobaratok leszunk :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 5.

lukiteri

2020. május 13.

Nekem nagyon tetszik ez az illat,rajtam működik! Ellenben egyáltalán nem tartós 🙁
Update:
Megrendeltem üvegében,és de,tartós!Tegnap délelőtt fújtam,a párom késő délután kérdezte meg,hogy új parfüm? pedig közben át is öltöztem! Még fürdés után is éreztem magamon,fincsi lesz nyárra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 13.

Update:

vadvirag919

2020. május 10.

Ez az egy alkotóelem az, ami számomra értelmet ad a parfümöknek. Imádom az illatát, megveszek érte, a bőrömön hihetetlenül sokáig érezni. Mint kiderült az összes eddigi parfümöm alapja ámbra vagy ambroxan volt, és kivétel nélkül mindegyikben, amelyik tetszik van valamilyen formában. :D Én az az ámbrás lány vagyok. Fájdalom, léteznek emberek, akik egyszerűen nem érzik ezt az illatot, életem párját kérdeztem, hogy ez és egy másik parfüm között válasszon rajtam és..... nem érezte az illatot! Semmit! Padlót fogtam. Ha rajtam van napközben, akkor kellemesnek érzi, de semmi extra. Én viszont egész nap érzem, néha meg-megcsap, komolyan megvadulok tőle, annyira szeretem. Szerintem egy parfümnek így van értelme - ha más érzi rajtam, de az én orrom nem, az miért lenne jó? Ezt én érzem, más pedig max. "tisztaságillatnak" könyveli el (érdekes olvasgatni a hozzászólásokat más parfümöknél is, látszik ki hogyan viszonyul az ámbrához, még ha tudatában sincs). Homlokon csókolnám Riccit ezért a fantasztikus húzásért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 10.

Odri

2020. május 8.

Én semmiféle sikító erotikát nem éreztem az illaton, de imádtam! Az én bőrömmel egy nagyon finom, meleg, fás illattá változott, nagyon finom illat és tartós is. A Notinról rendeltem egy niche válogatást, és közöttük volt ez is. Gondolkodom, hogy ezt veszem meg nagyban, mert ez az illat tetszett a legjobban az ötből sőt, évek óta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 8.

mosepise

2020. április 29.

Rendeltem belőle egy mintát, mert mindig azokat a parfümöket szerettem, ami tulajdonképpen csak rásegít a természetes illatomra. Amikor megérkezett a csomag nem mertem magamra fújni, mert nagyon férfiasnak éreztem a fólián belül, ahol kifolyt egy kicsi belőle. Aztán csak rávettem magam. Először a csuklómra fújtam és nekem az égett gumi szaga villant be először, ettől el is kedvtelenedtem. Aztán lágyujt a csuklómon, kellemes lett, bár kicsit férfiasnak éreztem még mindig, így fújtam a nyakamra is. Órákkal később talalkoztam férfi barátaimmal, akik nagyon dicsérték, azt amit én már nem is éreztem. Kipróbáltuk az egyikük csuklóján és egy brutál férfias, fás fűves illatot kaptunk. Nekem max akkor volt érezhető magamon ha a hajamba szagoltam. Aztán este fürdés, tisztálkodás, el is felejtettem. Reggel viszont az első gondolatom, amikor kinyilt a csipám a brutál kellemes illat volt. Reggelre, fürdés ide vagy oda, olyan természetesen friss és talán kicsit buja(?) illattá vált rajtam, hogy muszáj lesz vennem egyet. Kicsit félek, hogy rázós kapcsolatunk lesz, de aki nem mer nem nyer. Ha nem felejtem el, majd frissítek. Ez az a parfüm aminek kell esélyt adni, akár többet is :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 29.

nicolette88

2020. március 4.

Kipróbáltam ezt az illatot is a fekete és a pink mellett, és ez nagyon gyenge volt. A tartóssága nulla és az illata sem különleges. Sokan a Light Blue-hoz hasonlítják, rajtam ez kevésbé volt érezhető. Viszont annyira rossz ennek a parfümnek a tartóssága, hogy a Light Blue EDT is tartósabb rajtam, pedig az sem egy tartós illat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. március 4.

nkatika

2020. január 20.

Drága Julie!
Megleptél! Jöttödre rég vártam már, de felkavaró érkezésedre nem számítottam!
Egyszerűséged előtt térdet hajtok. Apró mivoltod fordítottan arányos általad kiváltott érzelmeimmel.
Beléd szeretni és mindent átértékelni egy picur leheletedre… Nem vágyom más karjaiba, ha te is kitartasz mellettem.
Ölel,

Upd.: maradtunk egymásnak. Vége a kalandoknak 💕

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 20.

Drága Julie!
Megleptél! Jöttödre rég vártam már, de felkavaró érkezésedre nem számítottam!
Ölel,

Upd.: maradtunk egymásnak. Vége a kalandoknak 💕