Juliette Has a Gun

Ár:   €130   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Le Parfum   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: oaxaca, Módosítva: 2020. február 4.

Ár:   €130
Lelőhely:   Le Parfum

Illatjegy: ambroxan

nkatika

2020. szeptember 15.

A Not a Perfume-mel való egymásra találásunk után azt hittem naivan, hogy ez egy intenzívebb verziója lesz. Nos, nem az! Elég harsány, és annak bőrbe simuló illatához képest elég szúrós is. Nem csendesedik ugyanarra a szolid illatra, tartósságát tekintve sem haladja meg a NaP-ét. Sajnálom, a 100 ml-s kiszerelés el fog fogyni, de nem erre számítottam a szuperdózist olvasva 😕

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 15.

cattitude

2020. június 22.

sajna nagy csalódás :( mintát rendeltem belőle, de biztosan nem fogom megvenni rendes üvegben, pedig az eredetit imádom és nagyon kíváncsi voltam, mit tud az ambroxán szuperdózisban. felfújáskor szörnyen alkoholos, leszáradás után pedig kesernyés. tartóssága minimális. kár érte, pedig a koncepció jónak tűnt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 22.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Ambroxan