Juliette Has a Gun

Ár:   €85 és €110   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Le Parfum   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: oaxaca, Módosítva: 2019. június 30.

Ár:   €85 és €110
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Le Parfum

Fejegy: só

Szívjegyek: orchidea, vanília abszolút

Alapjegyek: tonka bab, pázsma, szantálfa, benzoin

Ár: 2000 Ft/ 5ml , Eladó: Donovanna
Állapot: 5 ml dekant, Helyszín: Budapest XIV., fizetés: személyes átvétel, postázás, csere
Ár: 21.000.- , Eladó: judit0310
Állapot: 50/-48ml, Helyszín: Budapest, fizetés: Csak személyes atvétel

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

ylexe

2024. március 5.

Minta alapján: Nem tartom túl édesnek, számomra pont jó. Kellemes, melengető illat (talán nyáron túl sok lenne, nem tudom...), de nem valami tartós. Nem hiszem, hogy megveszem nagyban, mert van pár parfüm, amit szívesebben fujkálok napi szinten, de ki tudja... ;)
UD: Sajnos nyáron is nagyon jó. 😃 De nem fogom megvenni nagyban szerintem. Elég belőle egy pici minta is egyelőre.
UD2: Újra összefutottunk, és vettem egy 7,5 ml-es táskakiszerelést.:) Szerintem kellemes, könnyed, naptejes vaníliaillat pici sóval.
UD: Megint vettem egy utazót belőle. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. március 5.

UD: Megint vettem egy utazót belőle. :)

PoisDeChiche

2024. január 27.

Egy vanília, ami nem édes, nem gourmand. Nekem ez az otthon semmittevős, tanulós illatom, olyan tisztának érzem magam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. január 27.

Blackxentric

2023. október 12.

Illata tükrözi a nevét, vaníliás és a sót is gyönyörűen lehet érezni benne. Leszáradas után is kellemes marad. Tartóssága elég gyatra, emiatt biztosan nem venném meg soha.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. október 12.

eve06

2023. július 24.

Sajnos a tartóssága csapnivaló, ezért 3 csillagocska jut neki.
Maga az illat nagyon kellemes, a sós jegy egyből egy mediterrán tengerpartra repít képzeletben. Kánikulában is abszolut viselhető, a környezetet sem akasztja ki.
Számomra leginkább olyan illata van, mint mikor a sós levegőn száradnak meg a frissen mosott ruhák a napfényben, nem is kimondottan "parfümös" a jellege, hanem inkább egy illatka, amely elkísér és csepegteti ezt a bizonyos életérzést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. július 24.

Sajnos a tartóssága csapnivaló, ezért 3 csillagocska jut neki.

Cintia04

2023. március 11.

Először kis fújóst vettem belőle! Nem fogott meg első blikkre amit nem gondoltam rossznak de nem tetszett annyira, hogy megvegyem üvegesen! Aztán ahogy próbálgattam, ízlelgettem egyre jobban megtetszett! Amúgy nem nagyon szeretem ezeket a tipikus nyári illatokat amik ugye általában vagy kókuszosak, naptejre hasonlító vagy sósak ami a tenger hangulatát próbálja megidézni mert általában túl tolják ezeket a jegyeket bennük és inkább zavaró mint kellemesek lesznek és nyáron én sem szeretem az orrbavágó, fojtogató illatokat! Nekem ez a bajom a legtöbb nyári illattal amivel a tengert vagy magát a nyár hangulatát próbálják vissza adni mert végül inkább egy erőszakos túl tolt illatot kapunk! De ő merőben más lett! A sós jegy kifejezetten érződik főleg az elején a fej jegynél és emiatt valóban a tenger ugrik be róla de a vanília és az orchidea puhít rajta így jobban simul az ember bőréhez és nem kap asztmás rohamot tőle még melegebb időben sem! A vanília is inkább könnyedebb és krémesebb benne és nem fűszeres vagy szirupos inkább olyan mint valami vaníliás, vizesebb állagú testpermet de a legpozitívabb értelemben! Hála égnek nincs naptej illata amit szeretek érezni főleg nyáron de csak akkor ha tényleg napozáshoz, kinti fürdőzéshez készül az ember de nem parfümben! Tartóssága viszont brutálisan jó reggeli 2 kis fújást még késő délután is érezni nagyon kellemesen! Nekem a Calvin Klein Reveal ugrik be róla de sokkal finomabb és lágyabb! Szerintem ő bármilyen időszakban jól tud működni ha passzol a bőrünk kémiájával! Annak meg kifejezetten örülök, hogy nincs sok értékelése így kisebb az esély, hogy valahol szembe jön! Ebből is rendeltem végül egy üveggel ☺️😅

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. március 11.

Nikk89

2023. január 18.

Tömény vanília, semmi több.
Ha valaki imádja a vanília illatát, annak ajánlom, mert ebben aztán semmi csavar,semmi egyéb kiérezhető illatjegy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. január 18.

Tömény vanília, semmi több.

nanook9212

2022. augusztus 9.

Hát izé...kicsit többre számítottam. Jó egyébként, tetszik, de ennek az illatnak tényleg ennyibe kell kerülnie? Igazából 98%-ban Beach Walk, a maradék két százalék nem tudom mi, de van egy erős gyanú, hogy az felelős azért, hogy tartósabb legyen ez, mint a Beach Walk. A Beach Walknak se olyan rossz a tartóssága, de ennek azért kicsit jobb. Csak mintát rendeltem belőle, nagyon meggondolom, hogy kell-e nekem a rendes verzió. Szerintem amíg a Beach Walk el nem fogy, addig semmiképp nem rendelek, max utána, tök feleslegesen van meg két majdnem tök azonos illat egy időben. Mondjuk a tartóssága miatt lehet megérné többet költeni rá...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 9.

Miza123

2022. február 16.

Elsőre nem tetszett, most javítottam és adtam neki 5 csillagot. Kicsit még mindig túlzottan vaníliás nekem, de nagyon üdítő a sok virágos illat között egy ilyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. február 16.

vidamgabica

2022. február 13.

Rajtam sajnos túlságosan fanyar, sós. Ettől függetlenül máson jól működhet. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 13.

Rajtam sajnos túlságosan fanyar, sós. Ettől függetlenül máson jól működhet. :-)

henicatt

2022. február 5.

Tök jól működik rajtam. A sós illatjegy nagyon passzol! Esélyes, hogy 2022. nyarát együtt éljük meg :) Nekem ez beach vibe.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. február 5.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Coumarin, Benzyl Benzoate, Benzyl Cinnamate, Benzyl Alcohol, Isoeugenol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Benzil alkohol és a fahéjsav észtere. Szintetikus illatkomponens. Allergia és immuntoxicitás tekintetében közepes kockázatú vegyület, kozmetikumokban való felhasználását jogszabályok korlátozzák. Magasabb koncentrációban erőteljesen irritatív, allergén és idegkárosító hatású. Limitált koncentrációban biztonságos, de allergizálhat. Egyike annak a 26 illatanyagnak, melyet az Európai Biztosság potenciálisan allergénnek ítélt meg és melyet kötelező feltűntetni az összetevőlistán, ha bőrön maradó termékek esetén 0,001% feletti, lemosható készítményekben 0,01% feletti mennyiségben tartalmazza az adott kozmetikum (forrás). Jobb elkerülni, mivel kontakt allergiás reakciókat válthat ki.