Juvia's Place

Ár:   $14   Kategória:   Sminkek
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mnikc, Módosítva: 2019. június 18.

Ár:   $14
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Sminkek

Könnyed formulájú, magas fedést biztosító hidratáló hatású korrektor a szem alatti karikák és a kisebb bőrhiák elfedésére-

24 árnyalatban kapható

Amea

2020. január 7.

Kimondottan erős fedésű, szerintem szem alá túl vaskos kence. Elsőre nem csak pöttyintettem, hanem kentem, le is kellett szednem az egészet, mert még a hátamra is jutott volna belőle, mire eldolgozom. Aztán jött a lehelletnyi alig érintgetős pöttyözés, blenderrel tapogatva, de a finishe így sem elég természetes, nem olvad be szépen a sminkbe. Szerintem a korrektornak nem szabad külön életet élni, én azt szeretem, ha nem lehet első ránézésre méterekről kiszúrni, hogy van rajtam. Hát, ezt lehet látni a Holdról is.
Már nap közepe felé beleül a ráncokba, nem tartós, zsírosodik és elcsúszkál.
Hogy pozitívum is legyen, a színválaszték elég meggyőző, a kiszerelés pedig brutál nagy.
Csakúgy, mint az alapozójukat, ezt sem tudom jó szívvel ajánlani. A szemfestékeik viszont zseniálisak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 7.

Már nap közepe felé beleül a ráncokba, nem tartós, zsírosodik és elcsúszkál.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.