Juvia's Place

Ár:   $14   Kategória:   Sminkek
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mnikc, Módosítva: 2019. június 18.

Ár:   $14
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Sminkek

Könnyed formulájú, magas fedést biztosító hidratáló hatású korrektor a szem alatti karikák és a kisebb bőrhiák elfedésére-

24 árnyalatban kapható

dunaimano

2021. november 16.

Ha lehet korrektornak túl erős fedése, ennek az van. Macooka-tól kaptam ezt a korrektort, így a színt nem én választottam, a téli színemhez képest egy kissé világosabb árnyalat van még - ez így szerencsésen jött ki. Csak pöttyinteni szoktam a szemem alá, egy-egy piros foltra, pattanásra, vagy ahol csak világosítani szeretnék, de csak éppenhogy odaérintem. Mert így is olyan brutál erős, és mellé nehezen bedolgozható, szerintem kicsit szárít is. Nekem úgy vált be, hogy jól aláhidratálok, primer, ezután teszem fel a korrektort, és utána az alapozót. Így sikerül egységesíteni, de a korrektort és alapozót megcserélve már nem. Illetve a szárító hatást muszáj minimalizálni, pedig kombinált bőröm van, de még így is érzem. Mindent elfed, maximálisan, így tényleg csak egy apró pöttyöt használok belőle. Legalább nagyon gazdaságos. :D De biztosan nem venném újra. Abban az esetben ajánlom, ha durva fedésre vágysz, és nem száraz és vízhiányos a bőröd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 16.

Amea

2020. január 7.

Kimondottan erős fedésű, szerintem szem alá túl vaskos kence. Elsőre nem csak pöttyintettem, hanem kentem, le is kellett szednem az egészet, mert még a hátamra is jutott volna belőle, mire eldolgozom. Aztán jött a lehelletnyi alig érintgetős pöttyözés, blenderrel tapogatva, de a finishe így sem elég természetes, nem olvad be szépen a sminkbe. Szerintem a korrektornak nem szabad külön életet élni, én azt szeretem, ha nem lehet első ránézésre méterekről kiszúrni, hogy van rajtam. Hát, ezt lehet látni a Holdról is.
Már nap közepe felé beleül a ráncokba, nem tartós, zsírosodik és elcsúszkál.
Hogy pozitívum is legyen, a színválaszték elég meggyőző, a kiszerelés pedig brutál nagy.
Csakúgy, mint az alapozójukat, ezt sem tudom jó szívvel ajánlani. A szemfestékeik viszont zseniálisak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 7.

Már nap közepe felé beleül a ráncokba, nem tartós, zsírosodik és elcsúszkál.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.