Juvia's Place

Ár:   €35 és €40.90   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   24 g és 57,6 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: XiaMengTing, Módosítva: 2018. február 22.

Ár:   €35 és €40.90
Kiszerelés:   24 g és 57,6 g
Lelőhely:   online külföldről

Limitált kiadás

16 színt tartalmazó szemhéjpúder-paletta, mely gazdagon pigmentált, könnyen satírozható festékeket tartalmaz. Az élénk színeket afrikai ünnepek ihlették, míg a barnás/nude árnyalatokat az afrikai környezet.

Amea

2020. január 2.

Meseszép. Extrém gazdagon pigmentált, különleges, vibráló színek kavalkádja. Jó minőségű, nem potyog, nem mászik el, kiválóan satírozható és variálható, egy álom. Volt már (khm, van) pár palettám, de ez le tudott venni a lábamról. Én vagyok a két lábon járó natúr smink hívő, a hétköznapokban még egy erősebb rúzst is meggondolok, a jelmondatom kb 'kevesebb-több, elég a bb krém meg egy kis halvány smink'.
Most meg szivárvány akarok lenni! Ilyen gyönyörű kékjeim nem is voltak még soha, és személyes kedvenc lett a Cairo arany-fahéj színe.
Kedvezményben egy 3 palettás válogatáshoz jutottam hozzá együtt, mindössze 35 dollárért, a Masquerade-ból egy "mini" fért bele ebbe a csomagba. A név megtévesztő, a mini is egy normál kiszerelésű pakk, kb örök élet meg két nap, mire elfogy.
A 3 paletta alapján - The Nubian, The Nubian 2, The Masquerade - mindenkinek szívből tudom ajánlani a márkát, megfizethető áron high-end termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 2.

Sushi

2019. december 8.

Most érkezett meg Amerikából, az eredeti oldalról rendeltem. Csodálatos, minőségi paletta ez is, mint ahogy a többi is. Ez a negyedik Juvia's palim. A felső sorban a jobb szélső kettő kék valami gyönyörű!!!! 🤩 De persze mind az... Aminek kifejezetten örülök, -és ez az oka annak is, hogy abszolút jól kihasználható paletta, hogy fele-fele arányban találhatóak meg benne a természetesebb földszínek és az extrább színes árnyalatok.👌💓
Tökéletesen satírozható, tömören pigmentált álompaletta.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 8.

Tökéletesen satírozható, tömören pigmentált álompaletta.

FViktoria93

2019. július 3.

Hűséges társam már több hónapja minden reggeli sminkelés során. Én általában színes szemsminket készítek, a nude vonal egyáltalán nem jellemző rám, ezért a felső két sort használom folyamatosan. Gyönyörű és tartós színek jellemzik, amelyek nem fogják meg a szemhéjat és környékét, könnyen satírozhatóak, építhetőek. Rejtett szemhéj mellett is kibír 8 órát egy megfelelő alappal.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 3.

Anheszenamon

2019. június 27.

Ugyan azt tudom elmondani, mint a Magic paletta esetében. Gyönyörű vibráló színek, elképesztő pigmentáltság, hatalmas szemfestékek. Egy-két éve még elképzelhetetlen volt számomra, hogy megvásároljak egy ennyire színes palettát. Aztán meguntam az állandó nude, barna, arany, pezsgő szemfestés kreációimat és vágytam a színekre. Nagyon jó minőségnek tartom a Juvia's palettákat. Zulu, Magic, Warrior, Masquerade és Tribe amik megvannak/voltak és egyikre sem lehet egy rossz szavam sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 27.

Lencseee

2019. június 25.

Naaaagyon-nagyon tetszik. Kremes, pigmentalt, jo szinkombinacio es egy megfelelo szemhejbazissal lerobbanthatatlan. Az ara pedig....nagyon barati. Sok oromet okoz, megvan benne minden...talan csak egy matt bezs hianyzik. 5 matt barna/bordo arnyalat van benne, a tobbi szatenfenyu. Majdnem alappaletta😉 minoseg es az ar is kifogastalan!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 25.

Pinshine

2018. december 16.

Most érkezett meg a postás vele...Szerelem első látásra..szerelem első használtra:) Én ilyen palettát még nem láttam ... Annyira pigmentált ,vibráló,csillogó színek hogy ezek után egy kevésbé pigmentált palettát már nem is tudnk használni. Imádom minden palettáját.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 16.

ver0nika

2018. július 27.

Gyönyörűek a színek, ahogy a palettán kinéz, úgy fog a bőrön is. A legjobb paletta, amit valaha is próbáltam, a kis kiszerelést vettem meg ez is bőven elég, nagyon sok terméket kapsz így is. Krémes állagú, a leggyengédebb ecsetmozdulat is élénk pigmentet ad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 27.

Andzsella

2018. július 3.

Egyik kedvenc palettám :) fantáziadús színek, pigmentáltak, nem hullik nagyon és az ember tud vele kreatívkodni. Helyén marad, ahogyan a Huda.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 3.

dorothyk

2018. április 4.

Számos külföldi youtuber ajánlása miatt rendeltem meg először a Magic Palettát. Mondanom sem kell, teljesen megváltoztatta az egész makeup game-met az a paletta! Soha nem láttam még azelőtt ilyen gyönyörű shimmery pigmenteket. Nem igazán kellett vacilálnom, hogy rendeljek-e még több palettát tőlük. A kis kiszerelés van és eléggé meglepett a Magic-hez képest,hogy milyen pici, de akkor is 100%-osan megéri, hiszen elképesztő a minőségük ezeknek a palettáknak!!! Főként a csillogó árnyalatok miatt éri meg, de ezek előtt ajánlott bevizezni az ecsetet vagy egy kis fix plust- fújni rájuk, hiszen így még intenzívebb lesz. A Magic Palettában volt pár matt árnyalat, ami nem nyerte el a tetszésemet, viszont ezekben mindegyik szuper. Minimálisan hullik a matt, de megbocsájtható. Számomra ilyenek a tökéletes paletták!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 4.

Andeleira

2018. március 16.

Nem reg rendeltem meg és még csak egy sminket csinaltam vele, de az egy alom volt!!!
Nekem a nagy kiszereles van es egyaltalan nem bantam,hogy a nagyobbat rendeltem.
A beauty bayrol rendeltem es nagyon hamar megis erkezett.
Ha valaki a vilag legpigmentaltabb palletajara vagyik akkor ez az!!:D
Imadom a szineit,teljesen kivesz a komfortzonambol, nem ilyeneket szoktam hasznalni,de ha ehhez a palettahoz nyulok akkor szinte konyorog nekem ,hogy jatszadozzam a szineivel!:D
Tervezem ,hogy tobb Juvia’s place palletat is kiprobalok,kulonosen a pirositoira vagyok kivancsi!:)
Tenyleg nagyon tudom ajanlani oket,szerintem nincs ember aki megbanta ,hogy beszerezte!:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 16.

A beauty bayrol rendeltem es nagyon hamar megis erkezett.
Ha valaki a vilag legpigmentaltabb palletajara vagyik akkor ez az!!:D

Hidratálók: Magnesium Stearate

Kaolin 0 0

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.