Juvia's Place

Ár:   $35   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   12 x 3,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: XiaMengTing, Módosítva: 2017. február 13.

Ár:   $35
Kiszerelés:   12 x 3,5 g
Lelőhely:   online külföldről

Gazdagon pigmentált, könnyen satírozható, hosszantartó szemhéjpúder-paletta, amit Nefertiti ihletett. 4 matt és 8 metálfényű festéket tartalmaz.

natulcien

2019. május 14.

sosem gondoltam, hogy ez a paletta ekkora szerelem lesz. KM zsibin találtam és nagyon megörültem neki, mert szeretem a JP plaettákat, gondoltam majd csak elhasználom és erre nagy meglepetésképp hatalmas kedvenc lett. A színek nagyon egyediek, a minőség ár-érték arány verhetetlen. Szuper kis paletta, amivel inkább extra sminkeket lehet készíteni, mert a natúr satír színek hiányoznak belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 14.

pszabina

2018. április 24.

Az árnyalatokat nagyon eltalálták, élénk, erős színek, könnyen kezelhető és jól építhető vele a smink. Nálam kb. 8 óra elteltével kezd kicsit csíkozódni, a tartósságára nem lehet panasz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 24.

zsanciika27

2018. április 17.

Nagyon szép paletta, jól pigmentált és tartós. Egy kicsit felvitelkor porzik, de azok a gyönyörű színek kárpótolnak helyette!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 17.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Kaolin 0 0

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!