Juvia's Place

Ár:   $21   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dorothyk, Módosítva: 2018. április 24.

Ár:   $21
Lelőhely:   online külföldről

Erősen pigmentált, forró és fűszeres hangulatú paletta 9 fémes, duokróm, illetve matt árnyalattal. A marokkói fűszerek, gyógynövények, városok és minták gazdag színvilága ihlette.

Kaolin 0 0Mica Magnesium Stearate Ethylhexyl Palmitate eo I i 4 0Triethylhexanoin eo Zinc Oxide f 1 0Talc 1 0Dimethicone eo I szil 1 0Silica

Ár: 6500 Ft , Eladó: szaboletta
Állapot: Egyszer próbált, Helyszín: Tatabánya, fizetés: fizetés banki utalással, szállítás postával vagy Foxposttal

Amadea

2020. január 26.

Eredetileg csak a The Zulu palettát szerettem volna megvenni, de önmagában nem volt elérhető a márka honlapján, csak bundle-ben ezzel a palettával, nagyon kedvező áron (a kínai gyártásnak is megvannak a maga előnyei). Szóval konkrétan erre a palettára nem is vágytam, ehhez képest, amikor kicsit leépítettem a készletem, a The Zulu ment, ő pedig maradt, mert számomra sokkal jobban kihasználhatóak a színei. Nagyon szeretem ezeket a meleg, fűszeres árnyalatokat, gyönyörű, ultra nőies sminkeket lehet vele készíteni. A képek nem tudják visszaadni az árnyalatok intenzitását és szépségét.

Továbbra is ajánlom mindenkinek, hogy ruházzon be egy Juvia's palettára, nem jelentenek óriási beruházást, tehát nem kell stresszelni, ha esetleg nem találjuk meg vele az összhangot, és a zsibin biztosan el lehet adni. Vannak visszafogottabb palettáik is, de akit egy kicsit is vonzanak a színesebb szemsminkek, érdemes a barnákon, bézseken túl pl. a The Saharan II felé kacsintgatni.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 26.

dunaimano

2019. szeptember 11.

Első JP Palettám, teljesen levett a lábamról. Eszméletlen pgimentált, gyakorlatilag épphogy beleérek a színbe, és ugyanazt látom viszont a szememen. Ahogy felteszem, ugyanúgy áll egész nap. A színek csodálatosak, kissé lilásak-vörösesek, nem tudom megfogni őket. Nem potyog, eszméletlen pigmentált, cserébe nehezebb picit elsatírozni. Én a kicsit többször elvén használom, ezzel sikerült a legszebb eredményt hozzam. Ha nagyon intenzíven szeretném látni a színeket, akkor ujjal viszem fel őket (általában a mozgó szemhéjra). A két kékes szín türkizes, zöldes, a felső sor közepén látható fehér pedig inkább sárgásan csillog. A kiszerelése hatalmas, és így árban is nagyon kedvező. Kicsit más színekre számítottam, de összességében engem teljesen megvett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

Emolliensek: Ethylhexyl Palmitate, Triethylhexanoin, Dimethicone
Fényvédők: Zinc Oxide