Kaleidos Makeup

Ár:   $35   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Camillala, Módosítva: 2021. június 9.

Ár:   $35
Kategória:   Sminkek szájra

Négy darab földes, természetes ajakagyagból álló királyság, amely finom, mégis feltűnő kinézetet kölcsönöz a megjelenésednek. Ez a szett tartalmaz egy gesztenyebarna, egy égett sienna, egy homokkő és egy terrakotta árnyalatot. Sétáljon át ezen az agyagpalotán, és pompázzon a levegős textúrákban és a tompított, földközeli, földes árnyalatokban.

2 változatban kapható

Camillala

2021. június 7.

Számomra ez a tökéletes matt rúzs! Könnyen felvihető, nem szárad meg túl hamar ahhoz, hogy szépen eldolgozzam, precízen lehet felvinni. Száradás után kellemes, selymes érzetet ad, szinte észre sem lehet venni, hogy rúzs van rajtam. Gyakran összesimítom az ajkaim, hogy érezzem milyen kellemesen furcsa selymes érzése van. Teljesen pusziálló, nem kopik. Evéskor ha benedvesedik az ajkam egy szalvétával le tudom törölni, ami nálam nagy pozitívum, nem szeretem, ha annyira tartós a matt rúzs, hogy csak micellás vízzel jön le. Újraapplikálva étkezés után, ugyanúgy szép eredményt lehet elérni, nem lesz foltos, amiatt, hogy van ahol még esetleg maradt fent a rúzsból.
Nagyon reménykedek, hogy megtartják ezt a formulát és több színnel is kijönnek, mert ezután nem lesz sok kedvem más matt rúzsokhoz nyúlni. A nude barnás színek nekem még kicsit idegenek, de az Adobe és a Dune kicsit rózsaszínesebb, ezek a kedvenceim. A narancsos szín sem túlzottan idegen még nekem tél típusnak sem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 7.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Kaolin 0 0

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.