Kaleidos Makeup

Ár:   $14   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   0.11 oz   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: SzilAnn, Módosítva: 2021. május 3.

Ár:   $14
Kiszerelés:   0.11 oz

• Rendkívül élén és több árnyalatban pompázó színek.
  • Áttetsző alap, a fényt rendkívüli módon visszatükröző multi-chrome hatássa.
  • Extra könnyű és sima textúra, amely szinte beleolvad a bőr felszínébe.
  • Sokoldalúság. Önmagában, vagy más termékekre rétegezve többdimenziós hatást kelt.
  • Minden börszínre és tónusra tervezve.
  • Vegán és állatkísérlet mentes termék.

6 árnyalatban kapható

Ár: 5.500 ft , Eladó: PUNCCS
Állapot: swatcholt újszerű dobozával, Helyszín: Dunaújváros, fizetés: előre utalás után küldöm házhoz csomagkent (1600ft ) postán maradóra (915 ft )postaautomataba (995 ft )

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

SzilAnn

2022. március 13.

Nekem a feltöltött Mars Melter original árnyalat van meg. Kifejezetten izgalmas, kicsit merész árnyalat, gyakran használom inkább szemhéjfestékként emiatt. Áttetsző alapon magenta csillogása van, ami hétköznapokra az én esetemben picit sok highlighter-ként. Ugyanakkor egyedi hatást kelt különböző színes alapokon. Fekete szemhéjalapon és egyéb színek mellett igazán egyedi! A többi árnyalatot is szeretném majd kipróbálni, megrendelni.
A márka egyébként briliáns, ajánlom mindenkinek :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 13.

A márka egyébként briliáns, ajánlom mindenkinek :)

Lina14

2021. október 16.

Nekem is a star surfer van meg, pinkes de világos highlighter. Nagyon jó a textúrája, tud csillámosnak tűnni, de az arcon kifejezetten egyenletes, és nagyon fényes. Lehet építeni és nincs bázisszíne, ezért az én nagyon fehér arcomon is jól mutat. A külseje is nagyon érdekes, izgalmas, kicsit ugyan vaskos, de nekem nagyon tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 16.

dunaimano

2021. augusztus 3.

Star Surfer árnyalatban birtoklom, ami egy világos, hideg rózsaszín. Nem annyira egyértelmű a kapcsolatom ezzel a termékkel: egyrészt csillámosnak érzem swatcholva, de az arcomon nem látom darabosnak. Sőt ha nem természetes fényben sminkelek, szinte alig látom - ez az a highlighter, amit a napfény tesz igazán izgalmassá. Akkor viszont nagyon szép, fényévekről látni :) A rózsaszín árnyalat nagyon tetszetős, nem mindennapi, megütközős, de valójában nagyon finom, egyáltalán nem az a kirívó, amit ne lehetne hétköznapra feltenni, sőt. Más highlighterekkel ellentétben erről még nem kérdezték meg, hogy mi ez, és direkt van-e az arcomon. :D A formulája kissé porolós szerintem, nem a legkényelmesebb használni, bár miután az ecsetre került, már könnyű a helyére tenni, nem hullik mindenfelé. Megfelelően tartós, nem lehet rá panasz. Összességében... nem lett nagy kedvenc, de azért izgalmas és szeretem használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 3.

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Ethylhexyl Palmitate, Octyldodecanol, Synthetic Wax