Kallos

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Maniac, az összetevőket feltöltötte: Heli, Módosítva: 2012. május 27.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Samponok

Hosszantartó csillogást és vitalitást biztosít a festett hajnak. B5-provitamin tartalma óvja és táplálja a hajat a hajtövektől a hajvégekig. Kímélő összetevőinek köszönhetően mindennapi használatra ajánlott.

Kiszerelés: 1000 ml

tsophie

2020. október 3.

Szuper az illata,jól habzik,ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 3.

Szuper az illata,jól habzik,ajánlom!

Dorothy22

2020. június 18.

Festett hajra használom. Én nagyon szeretem, nem zsírosodik tőle a hajam pár nap után sem. A festék védelme nem csillagos 5-ös de szerintem sokkal jobb mint amiket eddig használtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 18.

Esztii78

2020. március 20.

Másik 2 samponnal használom együtt, az argan olaj illata nagyon jó és jót is tesz a hajnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 20.

sziluetta

2019. január 24.

Édesanyám kedvenc samponja, a balzsamjával együtt használja, és teljesen meg van vele elégedve. Olcsó és nagy mennyiség, sokáig elég gyakori hajmosással is. Sokadjára vesszük neki újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 24.

Litta

2019. január 15.

Borzalmas!!!
Már önmagában azt is felháborítónak tartom, hogy az elején nagy betűkkel ott az ARGÁN szó, de az összetevőket megnézve viszont látszik, hogy egy csepp argánolaj sincs benne! Persze, ha valaki elolvassa hátul az apróbetűs részt, akkor ott már írják, hogy "argán illattal". Ami megint csak egy oltári nagy átverés, hiszen aki szagolt már igazi argánolajat, az tudja, hogy egyáltalán nem ilyen kellemes, gumicukorra emlékeztető illata van, hanem bizony kissé büdös! (bár nekem spec. bejön, de a legtöbben tényleg büdösnek tartják).
Szóval az argánhoz annyi köze van, mint..... nem jut eszembe semmi frappáns, a lényeg, hogy semennyi.
Ezzel szemben SLS, szilikon és mindenféle más "finomság" viszont megtalálható benne. A színvédő hatása szintén csak duma, semmivel sem fakul kevésbé a haj tőle.
Ajándékba kaptam, pár esélyt adtam ugyan neki, de inkább hanyagolom. Azért kidobni nem fogom, kézmosó szappannak jó lesz :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 15.

Borzalmas!!!

Creme

2018. december 19.

Nem nagyon habzik a sampon, így többet kell belőle használni. A legnagyobb probléma mégis az volt a használatakor, hogy sajnos a színvédő hatását nem éreztem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 19.

PlAdrienn1988

2018. július 26.

Én az illatát szeretem, nem kell belőle sokat használni, és jól habzik. A hajszínem ugyan úgy kopik, azon sajnos nem segít. Az ára nagyon jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 26.

szabs

2018. május 3.

Sokat kell belőle használni, az illata nekem nagyon nem tetszik (szerencsére száraz hajon nem érezni) hajom szépen csillog tőle, azonban nem venném újra a terméket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 3.

Fanni0714

2018. április 19.

Már egy fél éve használom és még negyedéig van a flakon, pedig sok és váll alá érő hajam van. Tény, hogy viszonylag sokat kell belőle használni mert eleinte nem habzik, de a hajamat nem szárította. Ha van is neki a színvédő hatása minimális és az illata nem a kedvencem. Ár-érték arányban viszont nagyon megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 19.

andrea760730

2018. április 7.

Évek óta használom, nagyon meg vagyok vele elégedve. Festett, hosszú, vastag szálú hajam van, hajmosáskor nem engedi a festéket a hajamból (korábban más samponoknál ezt tapasztaltam), nem szárítja és nem is zsírosítja a hajam. Ezen kívül szintén a márka csokoládés samponját is kipróbáltam, azzal is meg vagyok elégedve. A márka keratinos pakolásával együtt használom. Ár-érték arányban verhetetlenek a márka termékei.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 7.

Hidratálók: PEG-4
Vitaminok: Panthenol