Kallos

Ár:   740 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: koxy001, Módosítva: 2015. március 1.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Samponok

Aktív hatóanyag tartalma (A-, B1-, B2-, B3-, B5-, B6-, C-, E-vitamin, olívaolaj, banán kivonat) azonnal hidratálja, energizálja és vitalizálja a hajat. Kíméletesen tisztít, miközben ragyogóvá, selymessé és puha tapintásúvá varázsolja a száraz, gyenge, fakó hajszálakat.

culinnan

2019. szeptember 3.

Leginkább semleges véleménnyel vagyok róla, mivel csak párszor használtam.
Az illata miatt vettem, az kellemes, édes és intenzív. Előtte sose láttam még banán illatú sampont, poénnak tűnt, ezért is szerettem volna kipróbálni.
Ár érték arányban valószínűleg jó, de különleges ápolást igénylő hajra nem igazán jó.
Elég vékonyszálú és töredezett végű a hajam. Száraz hajamra nem volt jó, még rosszabbnak éreztem a hajvégeket használat után. Viszont fejtetőn meg zsírosított, mert valahogy nagyon sűrű az állaga és kimosás után is nehezítette a hajam.
De mindenképpen ajánlom az illata miatt, egy próbát megérhet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 3.

Leginkább semleges véleménnyel vagyok róla, mivel csak párszor használtam.
De mindenképpen ajánlom az illata miatt, egy próbát megérhet.

lichtnori

2019. május 15.

Fél éve használom és nem tudok róla rosszat írni. Igaz, a hozzá tartozó banános balzsammal együtt használom, tehát nem tudom, hogy balzsam nélkül milyen a hatása, de jól tisztít, nem zsírosodik tőle a hajam előbb és könnyen ki tudom fésülni. Balzsamjával együtt használva finom, puha a hajam. Kellemes, de nem erőszakos az illata, illetve ez az egy negatívuma van, hogy nem tartós az illata. Balzsammal együtt sem. Igaz annak sem örülnék, ha banán illatú csíkot húznék magam mögött. :-) Az ára, és a mennyisége vicc kategória - pozitív értelemben. Szeretem, újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 15.

bbrigi0033

2018. október 8.

IMÁDOM! Ma vettem és haj festés után ki is próbáltam!
Az illata atom banán, először vaciláltam, hogy ezt vegyem e de aztán ez mellett maradtam és nem bántam meg.
Nagyon szép és puha lett a hajam tőle.
Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 8.

IMÁDOM! Ma vettem és haj festés után ki is próbáltam!
Nagyon szép és puha lett a hajam tőle.
Csak ajánlani tudom.

Grapefruit179

2018. január 30.

Hát... Az első használat után nagyon meg voltam vele elégedve. Szép fényes és puha lett tőle a hajam, az illatáról nem is beszélve. Imádom.
Viszont 2-3 használat után feltűnt, hogy a hajam sprőd lett és korpás. Kiszáradt a fejbőröm, és viszketett is.
Reméltem, hogy ez is egy filléres csodaszer lesz, de sajnos csalódnom kellett. Az illata miatt kap két csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 30.

csemegeuborka

2017. október 19.

1 hónapja használom. Minden második vagy ritkán harmadik nap mostam hajat ezelőtt is és most is. Ezen nem változtatott. DE! Nagyon tetszik az illata és amit művel a hajammal, 1-2x mosom át vele, csodaszép fénye lesz, puha, selymes, rugalmas. Nagyon tetszik. Remélem a flakon végéig kifog ez tartani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 19.

bubilany

2017. augusztus 24.

Imádom az illatát!!! :) A hatásával és az árával is elégeett vagyok.
Ja és nem utolsó sorban a Kallos márka állatkísérlet mentes!!!! :) <3 ezért kap egy nagy PLUSZT!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 24.

Imádom az illatát!!! :) A hatásával és az árával is elégeett vagyok.

Kence123

2017. augusztus 15.

Nagyon kellemes az illata :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 15.

Nagyon kellemes az illata :)

lau256

2017. július 1.

Nem régóta használom , de azt vettem észre, hogy szárítja a hajam, amit nagyon sajnálok mert annyira finom az illata.. használok hozzá Kallos csokis hajpakolást amit én fent hagyok 10-30 percre is ahogy az időm engedi ezzel talán nem lesz annyira száraz.. remélem nem fog rontani a hajam állapotán mert rövid és kb fél éve kezdett el végre növögetni.
4 pont mert szárít egyébként csodálatos az illata , ahogyan az ára is(780ft- ert vettem).

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 1.

Betty05

2017. május 10.

Örök kedvenc!!!! Az illatért odáig vagyok, én nagyon szeretem hogy nem habzik feleslegesen orrba szájba.., hajam is meg hálája ezt a sampont, másnap is frissen mosott állagú a hajam nem csak az nap, szép puha lesz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 10.

Rittus89

2016. október 22.

Nekem kb 2 nappal kitolta a hajmosás gyakoriságát, kicsit szárít de nem érdekel mert cserébe sokkal kèsőbb lesz zsíros a hajam. De pumpa mindenképp kell rá mert nem nehéz kiönteni a felét miközben alig látsz mert telement a szemed vízzel:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 22.

Antioxidánsok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Niacinamide, Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate, Pyridoxine HCL

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!