Kallos

Ár:   1570 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Maniac, az összetevőket feltöltötte: klarakirsch4, Módosítva: 2018. május 28.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolók

Kimondottan a szőke haj sárgás tónusának a megszüntetésére ajánlott. Használata során lágy, filmszerű, fénylő bevonatot képez a hajon, visszaadva a szőke hajszín eredeti tónusát, hamvasságát. Ideális dauerolt, festett vagy szőkített haj kezelésére. Meggátolja a hajvégek szétválását, töredezését. Selymes csillogást kölcsönöz a hajszálaknak, antisztatikus hatású. Megóvja a hajat a káros környezeti hatásokkal szemben.

noriri

2018. január 23.

Nem az igazi. Nem hamvasít (engem legalábbis) és nem érzem úgy, hogy védi a végeket. Azóta inkább vizes bázisú leave in-t és saját olajkeveréket használok a végeimre és jobban beválik. Kidobtam egy fél üveget, nagyon kiadós ez az adag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 23.

adriennbota

2016. október 11.

Az illatát nem szerettem annyira de nagyon szépen hamvasítja a szőke tincseket kiemeli és csillogóvá varázsolja azt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 11.

nyarigabi

2015. június 21.

Nemcsak, hogy nem ápol, de teljesen kiszárította a szőkített hajamat. Hamvasítást sem tapasztaltam. Kuka.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 21.

pronto

2014. május 24.

igazi semmi extra. nem zsírosít túlságosan, de másnapra nyoma nem látszik a hajvégeimen. szerintem túl híg, kifolyik az ujjaim között és nem értem miért van férfi illata! milyen hosszú festett szőke hajú férfi használ hajvégápolót?

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 24.

kicsivio

2013. december 29.

Nedvesen is szárazon is kipróbáltam,semmi extra,az árát tekintve kicsivel többet vártam.Viszont egy másik Kallos hajvégápoló sokkal inkább bevált és olcsóbb is!
Tény,hogy fényt ad,de nagyon hamar elkezdett zsírosodni tőle a hajam.
Kellemes illat,guszta csomagolás,de ennyi.
2-3 alkalommal használtam,ha esetleg valakit érdekel,,szívesen odaadom,800HUF-ért! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 29.

Tény,hogy fényt ad,de nagyon hamar elkezdett zsírosodni tőle a hajam.
Kellemes illat,guszta csomagolás,de ennyi.

Eribaby

2013. december 1.

Nem hamvasít. Szép fényt és ápolást, védelmet viszont nyújt ez a kis termék és tetszik a csomagolása. ^.^

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 1.

chyny-eve

2013. április 19.

Én egy ideje használom. Eleinte majdnem dobtam egy hátast a végeredménytől, annyira bejött! Igaz, közrejátszhatott az is, hogy olyan samponnal is mostam a hajam, ami nem "gagyi", meg a balzsam is... de akkor is tetszett. Valóban később már nem hozza azt a hatást, mint azelőtt. Még nem fogyott el nekem 1 flakon, nem tudom, hogy újra vásárolom-e vagy hagyom... a Kallos nem egy exkluzív márka... nem rossz ez a kis cucc... de ennyi :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 19.

petrevici

2013. április 9.

Egyszer használtam...a kristályolajhoz képest annyival más, hogy halványlila a színe...jól oszlik, könnyen, gyorsan szívódik...puha fényes szép haj a végeredmény.Tetszik az illata is.

Up.: Hosszú távon mégsem lett kedvenc.Később már nem hozta azt a hatást, mint az elején...és zsírosítani is kezdett.Nem veszem újra.-2 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 9.

novak.v

2013. március 12.

Még csak próbálkozom vele, kétszer használtam és nem tetszett. A hajvégeimre rakok mosás után, de sem nem ápol, sem nem hamvasít. Tanácstlan vagyok.... update: hamarosan. Eddig 1 cs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 12.

beautifullife

2013. február 23.

Régen festett szőke hajamra használtam,Egyáltalán nem hamvasított és nem is ápolt.Borzalmasak az összetevői,de nem akar elfogyni. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 23.

Hidratálók: Dimethiconol

Szintetikus színező anyag. (Lila)