Kallos

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bigsista, Módosítva: 2013. június 3.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Samponok

Festett, töredezett hajra

Tápláló lenmagolaj és UV filter hatóanyag tartalmának köszönhetően kíméletesen tisztítja a hajat miközben védi a hajszálakat a káros környezeti hatásokkal szemben. Használatával a haj hosszan megőrzi csillogó színét. Selymes, lágy tapintású, könnyen kezelhető lesz.

hankazse

2014. június 18.

Azért próbáltam ki mert tényleg szuper olcsó és úgy gondoltam kap egy esélyt. Tisztítani remekül tisztít, bár elég nagy adagot használok belőle, hogy rendes habot képezzen. Ez nem nagy baj, hiszen tényleg szörnyen olcsó a többiekhez képest. Teljesen tisztának érzem tőle a hajamat, viszont az illata nem túl fincsi. Mondhatni az első alkalommal meg is lepődtem, hogy lehet valami ilyen büdös. Ár-érték arányban remek, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 18.

mazsola

2013. október 7.

Sajnos én is vettem egy 1 literest... nem tudom, mire fogom elhasználni, de biztos, hogy nem mosok ezzel többet hajat!! Már mosás közben annyira összegubancolta a hajamat, hogy egy csomó lett a fejet tetején. Még szerencse, hogy az argános balzsammal ki tudtam bontani valahogy, mert különben vághattam volna le a gubancot tövig.... Csak ámulok, hogy az előttem szólok milyen puhaságról meg selymességről beszélnek, ugyanis 5 perc alatt hazavágta a hajamat... KUKA!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 7.

Moncica

2013. szeptember 21.

Fini illata miatt vettem meg , és nagyon jól tettem, imádom 1000ml 450 ft ért . Jól tisztít , puha lesz a hajam tole.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 21.

fejesildiko1969

2013. szeptember 18.

Kedvenc samponom kíméletes a festett hajhoz táplálja regeneralja fényessé teszi a frizurat még az én szenakazlamat is kordában tartja,kiemeli es ovja a haj színét, de én a pakolasaval együtt használom azzal együtt érvényesül igazán. Most megyek szombaton a fodrász kellekeshez be szerezni őket a kedvenc kjmn-es festékkel együtt.Van olyan kallos termék amiben csalodtam de ezek nagyon be váltak es nem is kísérletezem mással. Egy szóval meg ér egy próbát. Nem csodaszer de nagyon jól teljesit.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. szeptember 18.

bigsista

2013. július 13.

Megvettem, így lecseréltem a rágógumisamponomat erre! Gondoltam 449 Ft-ért, ha nem lesz jó, nem ér akkora kár. Bár mertem volna jobban bízni eddig a Kallos duciflakonos samponokban! Ez finom illatú, krémes, de mégis híg, nagyon jól tisztít és érzem, hogy megkönnyebbül a hajam mosás után. Csak úgy repked, mintha nem is lenne...:) DE VAN! Megtartom! Tökéletes! :)

(A Keratin verziót, ha ez elfogyott, szintén betesztelem még - elsőre azt terveztem, csak épp kifogytak - , remélem az is jó, akkor sosem lesz gondom, ha valamelyik épp nincs a fodrászkellékesnél...)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 13.

Antioxidánsok: Linum Usitatissimum (Flax) Seed Oil
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol