Kallos

Ár:   400 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Odil, Módosítva: 2017. július 3.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolók

Megóvja az ősz hajat a sárgulástól, a hajszálak viszanyerik természetes ezüstös fényüket.

Salanki16

2021. február 4.

Még próbálgatom, de eddig jobb mint az ecetes hideguti hamvasító.
Bár a hajam tövénél a sárgaságot ez sem tünteti el, valószínűleg nem is fogja, majd csak egy új festés, de teszi a dolgát.
Szép fehéres/ezüstös tincseket csinál.
Próbáltam vízbe, samponba, balzsamba, csak úgy magába.
Nekem a samponba és balzsamba keverés jött be, és ha egy kicsit hagyom a hajon de nem túl sokáig mert akkor szürke "rosszabb" esetben lila lesz.
Szóval óvatosan.
Megadom az 5csillagot mert nem a termék hibája hogy szar a hajam:') viszont a hajam azon részén ahol szépen ki lett szőkítve nagyon sokat segít:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 4.

Még próbálgatom, de eddig jobb mint az ecetes hideguti hamvasító.
Szép fehéres/ezüstös tincseket csinál.
Próbáltam vízbe, samponba, balzsamba, csak úgy magába.
Szóval óvatosan.

Valaki12345

Korcsoport: < 18
2021. január 22.

Nagyon rossz!!!! Mindig befogja a hajamat lilára

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2021. január 22.

Nagyon rossz!!!! Mindig befogja a hajamat lilára

mlnda

2021. január 9.

Csodas termek!
Evek ota rendszeresen hasznalom, mivel regota folyamatosan szokitve van a hajam egy resze (balayage). Igy mindenbe is csepegtetek ebbol a szerbol: maszkba, balzsamba, leave in termekekbe. A samponom startbol hamvasitos, igy abba nem teszek pluszba. Mindez igy egyutt nagyon jol megteszi a hatasat. A visszajelzesek alapjan a hajamnak mindig szep, termeszetes szoke tonusa van.
A flakon tartalma borzaszto sokaig elegendo meg ilyen intenziv hasznalattal is.
Csak ajanlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 9.

Csodas termek!
A flakon tartalma borzaszto sokaig elegendo meg ilyen intenziv hasznalattal is.
Csak ajanlani tudom.

Krtek1

2020. október 1.

Egy .1-re végződő, tehát egyértelműen hamvas végeredményt ígérő drogériás festék narancsos árnyalatot adott a hajtöveimnek és kb alatta 10 centinek, ami alatta volt. Mostam kétszer hajat hamvasító samponnal, semmi, így gondoltam, kipróbálom ezt a kis szert. A következő kis játszma zajlott (mindez egy este):
-fél liter vízbe tettem 20 cseppet, öblítés, ahogy a csomagolás írja. Semmi.
-schauma hamvasító samponba 5 csepp, alapos hajmosás. Semmi.
-kallos pakolásba 50 csepp + kallos hamvasító balzsam a tetejére, biztos ami tuti. Kb semmi.
- szinte magában 20 csepp tenyérbe, megmos, kiöblít...

A kezemet megfogta, a hajam vöröses a töveknél. Viszont nekem a kupakkal nincs bajom.

Két csillagot adok neki egyenlőre, mert él bennem a gyanú, hogy itt a festék a ludas. kb 8-as színű hajamat festettem 8.1 színnel és voltam már 10.00, 9.1 is (nem lett leszívva a hajam előtte) és nem volt semmi gond a hamvasítással, a sampon mindig megoldotta.

Update (következő reggel): Nem tudom, hogyan, de a következő reggelre egységesítette a hajszínt. Tegnap este biztosan vöröses tövekkel feküdtem le, mostanra teljesen neutrális. Már attól is féltem, mivel csak a fejem tetejére használtam, hogy következőleg az alja lesz kevésbé hamvas, de abszolút egységesnek néz ki. Megadom az 5 csillagot

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 1.

-fél liter vízbe tettem 20 cseppet, öblítés, ahogy a csomagolás írja. Semmi.
-schauma hamvasító samponba 5 csepp, alapos hajmosás. Semmi.
- szinte magában 20 csepp tenyérbe, megmos, kiöblít...

ONiki93

2020. augusztus 6.

Kezdjük az elején. Eredeti hajszínem sötétbarna, amit kb 8éven át vörösre festettem( a vörös szinte minden árnyalata megvolt). Aztán más színre vágytam de ugye a vöröset nem lehet csakúgy átfesteni. A legutolsó festésem a Gliss color L9 és 8-1 festékekkel történt. Az eredmény jó lett de még volt egy enyhe vöröses álnyalat. Hát mi legyen?! Hamvasító. Oké, tettem egy próbát. Először a schauma hamvasítót szereztem be. Nem is tudom mit vártam tőle....
Aztán megvettem a kallos hamvasítót. Na eeez tette a dolgát. A vizes megoldás nekem nem vált be. Változtatott a hajamon de nem túl sokat. Szóval bele kevertem a hajpakolásomba. Tökéletes eredmény. Egyenletes hajszín, hideg árnyalatú sötét szőke. Imádom. Vettem még egy flakonnal, mert azt hittem gyorsan elfogy de nem...
Szárítja a hajam de nem olyan vészes.
Az adagolással nekem nem volt gondom.
Megérte az árát!!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 6.

Szárítja a hajam de nem olyan vészes.
Az adagolással nekem nem volt gondom.
Megérte az árát!!!

ZsBogi

2020. augusztus 4.

Nekem nagyon bevált.Már első használatnál eltünteti a sárgás elszíneződést a szőkített hajon. Ár érték arányban az egyik legjobb. Az egyetlen negatívum a csomagolása. Nagyon vigyázni kell a kics csőrével, mert ha nincs rendesen rátekerve a tubusra akkor folyik össze-vissza.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 4.

babszem81

2020. július 18.

2001-2010 között melíroztattam a barna hajamat. Csak ezt a hamvasítót használtam, mert azonnal bevált. Szépen hamvasított. Maximálisan elégedett voltam vele. Kiváncsiságból próbáltam hamvasító sampont is, de az halottnak a csók volt. Vannak jó és mégis olcsó Kallos termékek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. július 18.

agciika

2020. március 19.

Csodaszer, katasztrófális kiszereléssel és tubussal....kínosan ügyelni kell a kis “csőrére”, rátekerni nem tudod - ugyanúgy folyik - ellenben tiszta lila lesz a kezed. Na de eltekintve a külcsíntől, én Kallos Keratin pakolásba nyomok belőle, hajfestő ecsettel felkenem, hajmosás utan és minimum egy órát fennhagyom. A végeredmény hamvas szőke - de mégis ápolt haj. :) A mennyiséget mindenkinek ki kell tapasztalni, mert volt hogy “semmit se tett” és voltak halvány lila melírjaim is, de ne aggódjon senki, pár mosás és eltűnik. :) Ennyi pénzért ajándék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 19.

Dorotii66

2020. március 16.

Amíg szőke volt a hajam, csodálatos színt adott neki, főleg amikor már picit elkezdett sárgulni - használat után olyan volt a hajam, mintha akkor festettük volna. Tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 16.

ZsofiaLoren

2020. február 14.

Sajnos a legutóbbi hajfestésnél sárga lett a hajam néhol és a hamvasító samponok sem hozták meg a kívánt hatást, így némi keresgélés után találtam rá a Kallos hamvasítóra. A vélemények alapján bizakodó voltam, de miután megvettem, hetekig nem mertem kipróbálni, nehogy nálam is összekenje a fürdőszobát.
Aztán csak rávettem magam és kipróbáltam. Elsőre a leírás szerint jártam el. Nálam nem volt probléma, kissé nehezen mozdult a kupak, de nem folyt szét. A hatása nem volt rossz, de úgy éreztem, hogy más módszert kell alkalmazzak. Másodszorra már a samponomba kevertem el 8-10 cseppet. Ez bizonyult jónak, mert egységesen hamvasította a hajamat. Mivel balzsamozok és egy olajos hajápolót is használok, így a szárító hatása nem volt feltűnő. A hamvasító samponok néhol lilára fogtak be egy-két tincset korábban, na ez a Florillum ezt is eltűntette és szép egységes színű lett a hajam. Ha nem hagyja az ember 10-15 percig a haján, akkor szerintem kb a 2. vagy 3. alkalomra tudja kifejteni a hatását. De nagyon szépen teszi a dolgát, így ennyi pénzért ez ajándék :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 14.

Tisztítószerek: Quaternium-52
Színezékek: Basic Red 76, Basic Blue 99, Acid Violet 43
Tartósítószerek: Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone

Kék vagy sötétkék színű por, amelyet ideiglenes vagy féltartós hajszínváltoztatókban (általában samponokban és színezőkben) alkalmaznak. Szintetikus pigment, amelynek hatása az ezt tartalmazó termék összetételétől függ.