Kallos

Ár:   400 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Odil, Módosítva: 2017. július 3.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolók

Megóvja az ősz hajat a sárgulástól, a hajszálak viszanyerik természetes ezüstös fényüket.

BSzilvike27

2019. szeptember 16.

Valóban nagyon jól hamvasít, de nekem rendesen "seprűsre" szárítja a hajamat...:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 16.

AnnaLAKK

2019. szeptember 15.

Hamvas melírcsíkjaim miatt választottam az itt leírtak miatt. Nagyon jó termék, de nekem csak úgy működik, ahogy a flakonon le van írva. Próbáltam samponba, balzsamba keverni, de úgy alig látszódott a hajamon. Macerás ugyan a használata így, de megéri mert szép lesz a végeredmény. Talán egy kicsit szárítja a hajamat, de egy jó haj végápolóval meg lehet oldani a problémát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 15.

saliz

2019. szeptember 5.

Szerintem ez a kis flakon az életben nem fogy el...kiadós. 400 forintért vettem majdnem két éve és még mindig kb. félig van. És jól működik, akár vízben, akár samponnal elkeverve.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 5.

MrsNegy

Korcsoport: < 18
2019. június 26.

Volt már 2 samponom és 1 hajszínezőm hamvasítás céljából, de egyik sem működött olyan jól mint ez. Láthatóan eltűnteti a sárgás tónusokat, de vigyázni kell vele, mert nekem könnyen lilává is teszi a hajamat a világosabb részeken, de ez viszonylag hamar kikopik. Pár cseppet kell csak használni, és elég sokat kapsz elég olcsón, szerintem mindenképpen megéri beruházni rá.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. június 26.

fanninstaa

2019. június 11.

Magasan a legjobb hamvasító amit eddig használtam, tartósan kihamvasítja a szőke hajat eltüntetni a sárgás tónusokat belőle. Én a Kallos nagykiszerelésű hajpakolásában szoktam belecsöpögtetni és azt hagyom rajta a hajamon közvetlenül hajmosás után, egy jó fél órát majd kiöblítem jó alaposan. Első alkalommal is látszódik már a végeredmény. Szőkített hajhoz kötelező termék. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 11.

Vanessza0420

2019. június 4.

Imadom! Tokeletesen hamvasit. Nagyon olcso, szep a hatasa, nagyon tartos hamvasitast ad. A fodraszom ajanlotta, hogy par cseppet tegyek samponba es ugy mossak hajat, mivel a vizbe martogatos modszert nem szerettem. Igy is tokeletesen mukodott. Nagyon ajanlom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 4.

ausmorzs

2019. június 1.

Édesanyám csak ezt használja az ősz hajának hamvasítására. Mást ki sem akar próbálni és szerintem ezzel mindent elmondtam... (:

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 1.

Lichike

2019. május 23.

Nekem is először csodaszer volt. szép ezüst hajam lett vele, pont amilyet mindig is akartam. Aztán jött az, ami szerintem mindenkinek a rémálma. Váltottam hajfestéket egy natúr 12-00-ás árnyalatról hamvas 9/1-esre. Dobozon pont úgy nézett ki a csajszi haja, mailyet mindig is akartam. Rákentem a hajamra, és ZÖLD lett. Pár nap után mehettem csak fodrászhoz, és ő tette rendbe, koktéllal kiszedte a pigmenteket. Nem mondtam, hogy florillumot használtam. Mellette a másik fodrász mondta, hogy előfordult, hogy túl sokat használt florillumból, és neki is lett már így zöld haja. Akkor esett le, hogy nem az újonnan választott festék volt a hibás, hanem ez. Azóta nem merem használni, mert ugyanúgy 1-esre végződő hajfestéket használok (10/1-et), és ugyanez a katasztófa ismétlődne meg. Ebben a hajfetékben olyan pigmentek vannak, amik a florillum kékes lilás pigmentjeivel zöld színt adnak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 23.

DrAgika

2019. május 20.

Szerintem a legjobb. 10 évvel ezelőtt is ezt használtam és akkor sem volt sárga hajam. + szerintem ami ennyi ideig a piacon tud maradni, annak van valami oka. Amire oda kell figyelni: nem szabad túlságosan koncentráltan használni, le van írva hogyan kell, tehát annak megfelelően, hígítva. Nekem eléggé szárítja a hajam, minden hajmosásnál nem használom és mellette jó minőségű ápolókat alkalmazok (Kérastase). Kallos hamvasító samponját is használtam, de mégis ezzel jobb eredményt tudok elérni. Az ára pedig egyszerűen fantasztikus! 5 csillag!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 20.

RimmelAthen

2019. május 4.

Csodát tett a hajammal! Ezzel végre elértem a kellő hamvas hatást. Bár kicsit még ki kell tanulnom az adagolást és hatóidőt, mert néhány helyen lila lett a hajam de ettől függetlenül úgy gondolom csodaszer. Nyilván szárítja a hajam de hajpakolással abszolút kiküszöbölhető. Imádom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 4.

Tisztítószerek: Quaternium-52
Színezékek: Basic Red 76, Basic Blue 99, Acid Violet 43
Tartósítószerek: Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone

Kék vagy sötétkék színű por, amelyet ideiglenes vagy féltartós hajszínváltoztatókban (általában samponokban és színezőkben) alkalmaznak. Szintetikus pigment, amelynek hatása az ezt tartalmazó termék összetételétől függ.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!