Kallos

Ár:   400 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Odil, Módosítva: 2017. július 3.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolók

Megóvja az ősz hajat a sárgulástól, a hajszálak viszanyerik természetes ezüstös fényüket.

Szeos

2022. január 29.

Anyukámnak bejött, így adok neki négy pontot, de nekem sajnos nem volt jó. Picit hamvasított a hajamon, de nagy csodát nem tett - nem a javasolt adagot használtam, hanem sokkal többet.
íennek ellenére szerintem érdemes kipróbálni, az ára nagyon kedvező.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 29.

íennek ellenére szerintem érdemes kipróbálni, az ára nagyon kedvező.

nagybarbii

2021. június 14.

Nekem nem igazán jött be, ami meglepő mert sok pozitív velemenyt olvastam rola.
A hajam csibesarga rezes foltokkal. Tehát nem egy szep látvány, mivel most volt le szivatva.
Eloszor hajpakolasba raktam bele kb. 30 cseppet, tehát elég sokat. Hagytam 20 percet hatni. Eredmény: SEMMI.
Gondoltam valamit rosszul csinalok, ezért nem adtak fel.
Megpróbáltam az öblítéses módszert 30-35 cseppel. Eredmény továbbra is semmi.
Viszont!!
A Fanola no yellow saponjat hasznaltam, ahhoz tettem még 30 cseppet és az eredmény gyonyoru, hamvas hajszin lett.
A sampon magában nem tüntette el a sárgaságot se a rezes foltokat. Tehát valószínű ez segített.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 14.

Nekem nem igazán jött be, ami meglepő mert sok pozitív velemenyt olvastam rola.
Gondoltam valamit rosszul csinalok, ezért nem adtak fel.
Megpróbáltam az öblítéses módszert 30-35 cseppel. Eredmény továbbra is semmi.
Viszont!!

Zsofi201

2021. május 3.

Na szerintem én is megtaláltam A hamvasítómat! :) Nagyon sok véleményt elolvastam itt, ezért félve, de bizakodva vettem meg. Fodrászom javasolta, hogy heti 1x hamvasítsak szóval gondoltam akkor azt már jól szeretném csinálni. A garnier hair food termékcsaládjával használom együtt. Samponnak simán az aloes tisztító sampon, majd egy kis tálkában kb másfél evőkanálnyit kiveszek a macadámiás hajpakolásból és jól megküldöm ezzel lötyivel, hogy már szinte sötét lila legyen, ez mehet fel a fejemre egy 20 percre. Szintén a macadámiás balzsamhoz is hozzá kevertem a flakonba egy olyan mennyiséget, hogy nagyjából olyan színe legyen mint a pakolásnak. Azért ezeket választottam, hogy a szőke hajam egy nagyobb adag hidratálást kapjon a hamvasítás mellett. Az eredmény egy ápolt kellemesen hamvas hajszín. Imádom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 3.

Lilluc

2021. április 16.

Szuper hamvasító. Èn hajpakolásba szoktam keverni, vagy csak műanyag edènybe engedek vizet, abba cseppentek pár cseppet ès "belemártogatom" a hajam.
Nem lilás, hanem tènyleg hamvas színt ad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 16.

Nem lilás, hanem tènyleg hamvas színt ad.

balazskrisztii

2021. április 9.

A fodrászom kikevert egy szuper színkorrigáló balzsamot, de csak heti 1x javasolja. Egyébként természetes szőke hajam van. A többi hajmosásnál próbáltam ezt, először balzsamba keverve-a szín jobb lett, de nagyon hamar zsírosodtam, viszont amikor vízzel kevertem nem láttam hatását. Nem volt egy nagy befektetés, így nem vérzik a szívem, de nem fogom újravenni

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 9.

Salanki16

2021. február 4.

Még próbálgatom, de eddig jobb mint az ecetes hideguti hamvasító.
Bár a hajam tövénél a sárgaságot ez sem tünteti el, valószínűleg nem is fogja, majd csak egy új festés, de teszi a dolgát.
Szép fehéres/ezüstös tincseket csinál.
Próbáltam vízbe, samponba, balzsamba, csak úgy magába.
Nekem a samponba és balzsamba keverés jött be, és ha egy kicsit hagyom a hajon de nem túl sokáig mert akkor szürke "rosszabb" esetben lila lesz.
Szóval óvatosan.
Megadom az 5csillagot mert nem a termék hibája hogy szar a hajam:') viszont a hajam azon részén ahol szépen ki lett szőkítve nagyon sokat segít:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 4.

Még próbálgatom, de eddig jobb mint az ecetes hideguti hamvasító.
Szép fehéres/ezüstös tincseket csinál.
Próbáltam vízbe, samponba, balzsamba, csak úgy magába.
Szóval óvatosan.

Valaki12345

2021. január 22.

Nagyon rossz!!!! Mindig befogja a hajamat lilára

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 22.

Nagyon rossz!!!! Mindig befogja a hajamat lilára

mlnda

2021. január 9.

Csodas termek!
Evek ota rendszeresen hasznalom, mivel regota folyamatosan szokitve van a hajam egy resze (balayage). Igy mindenbe is csepegtetek ebbol a szerbol: maszkba, balzsamba, leave in termekekbe. A samponom startbol hamvasitos, igy abba nem teszek pluszba. Mindez igy egyutt nagyon jol megteszi a hatasat. A visszajelzesek alapjan a hajamnak mindig szep, termeszetes szoke tonusa van.
A flakon tartalma borzaszto sokaig elegendo meg ilyen intenziv hasznalattal is.
Csak ajanlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 9.

Csodas termek!
A flakon tartalma borzaszto sokaig elegendo meg ilyen intenziv hasznalattal is.
Csak ajanlani tudom.

Krtek1

2020. október 1.

Egy .1-re végződő, tehát egyértelműen hamvas végeredményt ígérő drogériás festék narancsos árnyalatot adott a hajtöveimnek és kb alatta 10 centinek, ami alatta volt. Mostam kétszer hajat hamvasító samponnal, semmi, így gondoltam, kipróbálom ezt a kis szert. A következő kis játszma zajlott (mindez egy este):
-fél liter vízbe tettem 20 cseppet, öblítés, ahogy a csomagolás írja. Semmi.
-schauma hamvasító samponba 5 csepp, alapos hajmosás. Semmi.
-kallos pakolásba 50 csepp + kallos hamvasító balzsam a tetejére, biztos ami tuti. Kb semmi.
- szinte magában 20 csepp tenyérbe, megmos, kiöblít...

A kezemet megfogta, a hajam vöröses a töveknél. Viszont nekem a kupakkal nincs bajom.

Két csillagot adok neki egyenlőre, mert él bennem a gyanú, hogy itt a festék a ludas. kb 8-as színű hajamat festettem 8.1 színnel és voltam már 10.00, 9.1 is (nem lett leszívva a hajam előtte) és nem volt semmi gond a hamvasítással, a sampon mindig megoldotta.

Update (következő reggel): Nem tudom, hogyan, de a következő reggelre egységesítette a hajszínt. Tegnap este biztosan vöröses tövekkel feküdtem le, mostanra teljesen neutrális. Már attól is féltem, mivel csak a fejem tetejére használtam, hogy következőleg az alja lesz kevésbé hamvas, de abszolút egységesnek néz ki. Megadom az 5 csillagot

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 1.

-fél liter vízbe tettem 20 cseppet, öblítés, ahogy a csomagolás írja. Semmi.
-schauma hamvasító samponba 5 csepp, alapos hajmosás. Semmi.
- szinte magában 20 csepp tenyérbe, megmos, kiöblít...

ONiki93

2020. augusztus 6.

Kezdjük az elején. Eredeti hajszínem sötétbarna, amit kb 8éven át vörösre festettem( a vörös szinte minden árnyalata megvolt). Aztán más színre vágytam de ugye a vöröset nem lehet csakúgy átfesteni. A legutolsó festésem a Gliss color L9 és 8-1 festékekkel történt. Az eredmény jó lett de még volt egy enyhe vöröses álnyalat. Hát mi legyen?! Hamvasító. Oké, tettem egy próbát. Először a schauma hamvasítót szereztem be. Nem is tudom mit vártam tőle....
Aztán megvettem a kallos hamvasítót. Na eeez tette a dolgát. A vizes megoldás nekem nem vált be. Változtatott a hajamon de nem túl sokat. Szóval bele kevertem a hajpakolásomba. Tökéletes eredmény. Egyenletes hajszín, hideg árnyalatú sötét szőke. Imádom. Vettem még egy flakonnal, mert azt hittem gyorsan elfogy de nem...
Szárítja a hajam de nem olyan vészes.
Az adagolással nekem nem volt gondom.
Megérte az árát!!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 6.

Szárítja a hajam de nem olyan vészes.
Az adagolással nekem nem volt gondom.
Megérte az árát!!!

Tisztítószerek: Quaternium-52
Színezékek: Basic Red 76, Basic Blue 99, Acid Violet 43
Tartósítószerek: Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone

Kék vagy sötétkék színű por, amelyet ideiglenes vagy féltartós hajszínváltoztatókban (általában samponokban és színezőkben) alkalmaznak. Szintetikus pigment, amelynek hatása az ezt tartalmazó termék összetételétől függ.