Kallos

Ár:   400 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Odil, Módosítva: 2017. július 3.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolók

Megóvja az ősz hajat a sárgulástól, a hajszálak viszanyerik természetes ezüstös fényüket.

mrekaa001

2019. március 12.

Az utasítást nem követtem, mert gondoltam az én hajamnak erre a szerre koncentrált formájában van szüksége. Hát tévedtem. Az én hajamat is helyenként lilára színezte, mert nem tudtam szépen eloszlatni, de amúgy a többi része szép hamvas lett. Jó árban van és hatásos. A csomagolásával pedig vigyázni kell, mert az első bontás után a kupakot már nem lehet biztonságsan a helyére rögzíteni.

mrekaa001
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 12.

Legadema

2019. január 30.

Ha a leirás szerint alkalmazzuk, akkor valóban nagyon jó. Tehát meleg vizbe keverjünk el pár cseppet majd ezzel öblögessük a hajunkat.
Sajnos én egyszer elkövettem azt, hogy higitás nélkül vittem fel, mert siettem és több helyen lilafoltos lett a hajam, ami kb 3 hajmosás után jött csak ki. Szóval igy nem szabad. Egyébként ahogy az előbb irtam, megfelelo higitással tényleg hamvasit.
Én is tudom ajánlani.

Legadema
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 30.

Én is tudom ajánlani.

nyiffi

2019. január 27.

Én hígítás nélkül használom, korábban voltam vörös, és sokszor visszatér a vöröses árnyalat a hajamba (hol egy rosszul megválasztott hajszínező, hol egy meggondolatlan árnyalatváltás miatt; sötétszőke vagyok, barnára vagy rézvörösre szoktam színezni), olyankor a samponos tenyerembe csepegtetek belőle jócskán, majd a mosás után a balzsamba is. Azt vettem észre, hogy a lila nem marad meg a hajamban, teljesen beszívja, vagy reakcióba lép a hajammal, nem tudom, de ritkán lilás a víz, ha lemosom. Rajta szoktam hagyni a sampont is pár percig, a balzsamot meg ameddig a tubusa írja. Alapvetően problémás a hajam (göndör, száraz, vastag szálú), nehéz kezelni, de az ilyen durva használattól nem romlott a hajminőség, nem vettem észre változást, ezért ha nem kívánatos a vöröses árnyalat a hajamban, simán használom ebben a mennyiségben. Az ára nagyon kedvező, még az első tubus sem fogyott el, pedig nagyon nem spórolok vele.

nyiffi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 27.

Picieri

2019. január 16.

Az itteni vélemények alapján vettem meg. Én felhígítom picit és egy pumpás adagolóba öntöm és ráfújom a hajamra. Én nem öblítem ki egyáltalán, hanem rajta hagyom és megszárad. 3 naponta mosom meg a hajamat, úgyhogy nem gondolnám, hogy rommá vágja a hajam, de javítsatok ki nyugodtan, ha tévednék. Első mosásnál egyből jön is le belőle , mert lila a víz tőle, de valamennyire megmarad a hajamban. Tetszik nagyon, örülök, h kipróbáltam.

Picieri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 16.

marysidehouse95

2018. november 12.

Sziasztok!

Még soha nem véleményeztem korábban egyetlen terméket sem, de erről muszáj leírom a tapasztalataimat.

Ma használtam először. Tudni kell, hogy egy buta hajfesték váltás (másik kipróbálása kiváncsiságból) miatt a hajtövem citromsárga volt, a hajvégem meg ezüst-platina. Érdekesen nézett ki. Az itt olvasott kommentek hatására vásároltam meg ezt a terméket, már kétségbeesettségemben, mivel a hamvasító sampon, balzsam és pakolás nem ért semmit.
Féltem tőle picit, hogy nem fog úgy működni a hajammal, mint sokan írtátok, DE instant szerelem.

A hajtövem egy használat után legalább 4 árnyalatot világosodott, így remélhetőleg a következő mosáskor is fog még rendesen, és akkor talán végre egységessé válik az álomhajszínem, ami a majdnem hófehér platinaszőke.

Én úgy használtam, hogy fél üveggel (50 ml) beletöltöttem egy 100 ml-es spray-s flakonba, majd feltöltöttem vízzel a maradék 50 ml-t vízzel. (Hideg csapvíz.)

Vastagon ráfújtam a hajamra (a sárga részek ilyen lilás-barna színben pompáztak. 20 percig akartam rajta hagyni, de telefonáltam, és így majd egy 1 órán át maradt fent. (Megijedtem, de végül az egy óra tökéletes volt, gyönyörű lett az eredmény.)

Hajmosás előtt kiöblítettem tiszta vízzel, majd a sima hajsamponommal (nem a hamvasítóval) 2x mostam meg a hajam, magyarán míg a "leve" már nem volt lilás-szürkés.

Hál istennek nem fogta össze a hajam kékre-lilára.

Mondjuk az igaz, hogy a platina/ezüst/ fehér részekre nem tettem belőle, mert az alapból elég hamvas már, csak a sárga részekre tettem, így valószínű a világosabb részekre, jóval hígabb formában is elegendő lehet a termék, vagy épp hajbalzsamba keverve stb...

Tényleg csoda termék, nevetségesen alacsony árért, ami plusz pont.

Tuti, hogy ha elfogy, újra fogom rendelni :)

marysidehouse95
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 12.

Sziasztok!

Hál istennek nem fogta össze a hajam kékre-lilára.

Tényleg csoda termék, nevetségesen alacsony árért, ami plusz pont.

Tuti, hogy ha elfogy, újra fogom rendelni :)

sandyh

2018. november 3.

Mindenbe rakok belőle. Elsőnek belilult tőle a hajam ami csak egy hét után múlt el. Ám végül kitapasztaltam. Nagyon jó. Nem sárgult tőle a hamvasszőke hajam. Most a sötétszőke hajamra használom. Nagyon szép hamvas szürke színt ad neki.

sandyh
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 3.

Ametiszt

2018. október 28.

A legjobb hamvasito! En a használati utasítás szerint használom, igy is hatékony és nem lesz lila a hajam.

Ametiszt
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 28.

melindatothkm

2018. október 27.

Teljesen kész vagyok. Évekig feketére festett hajamat szőkíttettem ki. Még nem tartunk a végleges színnél, de nem akarjuk a fodrászommal tönkre tenni a hajam és nagyon lassan csináljuk a szőkítési folyamatot. Jelenleg már csak egy festés hiányzik, de a fejem full narancsos-vöröses-sárgás, és ha még zsírosodik is, katasztrófa. Mindent kipróbáltam, a legdrágább hamvasítókat is, és semmi. Az itteni vélemények alapján vettem meg ez a szert, és esküszöm nem találok szavakat. Tehát ha van csoda a világon, akkor az ez! Olyan szép SZŐKE lett a hajam hogy nem hiszem el. Én belekevertem a pakolásomba, és száraz hajra vittem fel, és kb 10 percig hagytam fent. És utána a szokásos rutin :) Egy szó mint száz nagyon nagyon jó szívvel ajánlom ezt a terméket, még többet is adnék neki mint 5 csillag 😍😍😍

melindatothkm
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 27.

vivieeen1919

2018. október 18.

Az itteni vélemények miatt vettem meg.
Nem bántam meg!!:) Sokkal látványosabban hamvasít mint a schauma sampon.
Én ezt a terméket először használtam. Nagyon szép lett a szőke hajam tőle. balzsamba keverem bele 25-30 cseppet igy én nem tapasztaltam hogy száritaná a hajam. :)

vivieeen1919
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 18.

Az itteni vélemények miatt vettem meg.
Nem bántam meg!!:) Sokkal látványosabban hamvasít mint a schauma sampon.

Doridia

2018. október 1.

Szuper hamvasító, olyannyira, hogy vigyáznom kellett mert nagyon hamar zöldes/kékes/lilás árnyalatúra színezi a hajamat. Lényegesen tompítja a sárgaságot és emellett szuper ára van!

Doridia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 1.

Tisztítószerek: Quaternium-52
Színezékek: Basic Red 76, Basic Blue 99, Acid Violet 43
Tartósítószerek: Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone

Kék vagy sötétkék színű por, amelyet ideiglenes vagy féltartós hajszínváltoztatókban (általában samponokban és színezőkben) alkalmaznak. Szintetikus pigment, amelynek hatása az ezt tartalmazó termék összetételétől függ.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!