Kallos

Ár:   400 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Odil, Módosítva: 2017. július 3.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolók

Megóvja az ősz hajat a sárgulástól, a hajszálak viszanyerik természetes ezüstös fényüket.

ZsofiaLoren

2020. február 14.

Sajnos a legutóbbi hajfestésnél sárga lett a hajam néhol és a hamvasító samponok sem hozták meg a kívánt hatást, így némi keresgélés után találtam rá a Kallos hamvasítóra. A vélemények alapján bizakodó voltam, de miután megvettem, hetekig nem mertem kipróbálni, nehogy nálam is összekenje a fürdőszobát.
Aztán csak rávettem magam és kipróbáltam. Elsőre a leírás szerint jártam el. Nálam nem volt probléma, kissé nehezen mozdult a kupak, de nem folyt szét. A hatása nem volt rossz, de úgy éreztem, hogy más módszert kell alkalmazzak. Másodszorra már a samponomba kevertem el 8-10 cseppet. Ez bizonyult jónak, mert egységesen hamvasította a hajamat. Mivel balzsamozok és egy olajos hajápolót is használok, így a szárító hatása nem volt feltűnő. A hamvasító samponok néhol lilára fogtak be egy-két tincset korábban, na ez a Florillum ezt is eltűntette és szép egységes színű lett a hajam. Ha nem hagyja az ember 10-15 percig a haján, akkor szerintem kb a 2. vagy 3. alkalomra tudja kifejteni a hatását. De nagyon szépen teszi a dolgát, így ennyi pénzért ez ajándék :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 14.

Lina0325

2019. november 28.

Egyszerűen tökéletes. Nagyon örülök, hogy megtaláltam. Már az első használat meggyőző. Amikor megcsináltam a fél liter vizzel, azt gondoltam, hogy a 10 csepp nagyon kevés lesz - arra gondoltam beszínezi sötét lilára az egész vizet. Gondoltam, hogy talán kevés lesz a cseppek száma. De nem! Nagyon is elég volt, sőt még sötétebb is lett a hajam mint szerettem volna. Ki kell tapasztalni. De gyönyörűen befogta az egészet és sehol a sárgaság. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 28.

kotoganklau

2019. november 22.

Enélkül néhány hét alatt csibesárga lesz a hajam, de már egy-két mosás után is tökéletes az eredmény a segítségéve!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 22.

Bajbus

2019. november 19.

Szerintem kötelező elem egy hamvas szőke haj mellé! ;) nem szabad vele túlzásba esni, ez biztos! Először az itteni vélemények alapján hamvasító balzsamba kevertem, úgy fel a hajamra, 5percre. Valami történt, de nem sok. Aztán teszteltem a leírás szerint, vízbe beletesz, én úgy szoktam hogy először hajat mosol, sampon, balzsam, majd a vízben elkevert hamvasítót előre hajolva ráöntöm a hajamra mindenhová alaposan eloszlatva. Majd várok egy percet, kinyomkodom, és mehet a türcsibe. Nem mosom ki a hajamból egyáltalán! Színre a higítási arányt több alkalom volt mire belőttem, hogy ne legyen a víz full lila, kicsit lehessen azért átlátni rajta, de ne legyen nagyon halvány sem. Macerának hangzik, de hamar belejön az ember. Egy ilyen alkalom után elsőre hagy a hajamon egy naggggyon halvány lilás szürkés árnyalatot, amit én kifejezetten imádok :D második hajmosás után ez már alig látszik, harmadik után pedig marad a fehér hamvas szőke színem. Kb két hetente elég használnom, akkor kezd kicsit sárgulni. Így nem teszi a tönkre a hajam, hisz két alkalom között bőven kap annyi balzsamos ápolást ami regenerálja. Plusz hajolaj minden hajmosás után!
Én imádom, az ára szuper, a hatása szintén, amíg ez a fehér hamvas szőke marad a fejemen, ő marad a polcomon ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 19.

emiko

2019. október 29.

Bezöldült tőle a hajam pár alkalom után. Nem baj, majd a paradicsomszósz megoldja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 29.

BSzilvike27

2019. szeptember 16.

Valóban nagyon jól hamvasít, de nekem rendesen "seprűsre" szárítja a hajamat...:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 16.

AnnaLAKK

2019. szeptember 15.

Hamvas melírcsíkjaim miatt választottam az itt leírtak miatt. Nagyon jó termék, de nekem csak úgy működik, ahogy a flakonon le van írva. Próbáltam samponba, balzsamba keverni, de úgy alig látszódott a hajamon. Macerás ugyan a használata így, de megéri mert szép lesz a végeredmény. Talán egy kicsit szárítja a hajamat, de egy jó haj végápolóval meg lehet oldani a problémát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 15.

saliz

2019. szeptember 5.

Szerintem ez a kis flakon az életben nem fogy el...kiadós. 400 forintért vettem majdnem két éve és még mindig kb. félig van. És jól működik, akár vízben, akár samponnal elkeverve.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 5.

MrsNegy

2019. június 26.

Volt már 2 samponom és 1 hajszínezőm hamvasítás céljából, de egyik sem működött olyan jól mint ez. Láthatóan eltűnteti a sárgás tónusokat, de vigyázni kell vele, mert nekem könnyen lilává is teszi a hajamat a világosabb részeken, de ez viszonylag hamar kikopik. Pár cseppet kell csak használni, és elég sokat kapsz elég olcsón, szerintem mindenképpen megéri beruházni rá.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 26.

fanninstaa

2019. június 11.

Magasan a legjobb hamvasító amit eddig használtam, tartósan kihamvasítja a szőke hajat eltüntetni a sárgás tónusokat belőle. Én a Kallos nagykiszerelésű hajpakolásában szoktam belecsöpögtetni és azt hagyom rajta a hajamon közvetlenül hajmosás után, egy jó fél órát majd kiöblítem jó alaposan. Első alkalommal is látszódik már a végeredmény. Szőkített hajhoz kötelező termék. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 11.

Tisztítószerek: Quaternium-52
Színezékek: Basic Red 76, Basic Blue 99, Acid Violet 43
Tartósítószerek: Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone

Kék vagy sötétkék színű por, amelyet ideiglenes vagy féltartós hajszínváltoztatókban (általában samponokban és színezőkben) alkalmaznak. Szintetikus pigment, amelynek hatása az ezt tartalmazó termék összetételétől függ.