Kallos

Ár:   1560 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: mig, az összetevőket feltöltötte: gerbaud, Módosítva: 2018. január 11.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolók

Használata során lágy, filmszerű, fénylő bevonatot képez a hajon. Ideális dauerolt, festett vagy szőkített haj kezelésére. Meggátolja a hajvégek szétválását, sérülését. Selymes csillogást kölcsönöz a hajszálaknak, antisztatikus hatású. Megóvja a hajat a káros környezeti hatásokkal szemben.

lillus09

2018. december 29.

Az itteni vélemények alapján vettem meg, de nekem az égvilágon semmit nem használt. Szimpla olaj, nehezen eldolgozható, semmit nem változottt tőle a töredetett, száraz hajvégem. Még kínai boltokban elvétve lehet találni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 29.

sailorluna

2018. szeptember 7.

kár, hogy már nem gyártják, szerettem. nagyon sokáig elég volt, alig fogyott belőle, pedig minden hajmosás után használtam. puhává és széppé tette a hajvégeimet, nem látszott a töredezés. az illata kellemes volt, könnyen kenhető állaggal. vizes hajra kenve, szárítás után nem keltett zsíros hatást.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 7.

KittyKovacs0927

2017. december 9.

Hát ez tényleg egy csodaszer már vagy 3-4 éve használom rendszeresen hajvasalás után. Puha és élettel teli lesz a hajam tőle, megszűnteti a feltöltődést egyszerűen imádom mindenkinek csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 9.

FFlora1210

2017. augusztus 5.

Nekem az örök kedvenc marad ! :D Ár/érték arányban bőven megéri. Nekem egy évig elég volt. Nagyon imádom, mindig ezt használom és ez az egy olaj, ami segít a kicsit hullámos, száraz hajvégeken. Mindig törölköző száraz hajra kenek fel egy keveset (ebből a hajam nem igényel olyan sokat mint más olajokból), meg szárítom a hajam és láss pihe puha hajzuhatag :D Nagyon nehezen kezelhető hajam van, mert festett a vége, nehezen is fésülőm ki de ennek hála, már nem szenvedés a hajam gondozása ! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 5.

Dominika28

2017. június 16.

Jó a hajamra ,de van jobb is az illata is jó, sokáig kitart és szépen ápol ,de azért nem a kedvencem ,de megérdemli az 5 csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 16.

Csodacsibe420

2017. március 20.

Imádom. Majdnem fehér hajam van, erre tökéletes, mivel színtelen és nem kell attól félnem, hogy besárgul az olajtól. Hamar beszívódik, és utána kellemes, selymes tapintású a hajam. Az ára is nagyon jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 20.

Bettina13

2016. november 13.

Gyorsan beszárad a hajba, és kellemes, markáns illatú. Jól hat, hamar rendbe hozta a hajam, másfél éve ezt használom, azóta nem is kell annyit vágatni, nem töredezik annyira. Kár ,hogy nm növényi alapú, mert akkor kedvencem lenne. Az összetevői miatt -1. Kár érte, mivel amúgy nagyon jó cucc, teljesíti amit ígér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 13.

Dézi

2016. október 8.

Nagyon nem jött be. Ezelőtt a Kallos hajszépítő elixírt használtam, ami valamicskét javított a hajam kinézetén, letapasztotta a szálló töredező hajvégeket, de egészségesebb nem lett tőle. Gondoltam itt az ideje váltani és a sok jó vélemény hatására megvettem ezt az olajat.
Nekem nem váltotta be, amit ígér. Sokkal rosszabb, mint az előbb említett hajvégápoló. Használat közben ez is letapasztja a hajszálakat, viszont pár óra múlva olyan sprőd és száraz lesz a hajvégem, hogy esküszöm szebb lenne ha nem raknék rá semmit. Nekem nagyon szárít, jobban törik tőle a hajam.
Már a felénél járok, de közel vagyok hozzá hogy kidobjam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 8.

Már a felénél járok, de közel vagyok hozzá hogy kidobjam.

Litta

2016. szeptember 23.

Egyik barátnőmnél mostam meg a hajam, ott használtam ilyet. Jó illatú kis olaj, az adagolója is praktikus. A hajam szép fényes lett tőle, és könnyen ki tudtam fésülni. Már majdnem meggyőzött, hogy szerezzek be én is ilyet, de a biztonság kedvéért lecsekkoltam itt a véleményeket. Mikor megláttam az összetevőknél rögtön az első helyen 2 féle szilikont is, azonnal elment a kedvem tőle. Az ilyen olajak csak becsapnak, bevonják a hajszálakat műanyaggal, elhitetik, hogy egészségesen fénylik a hajad tőle, közben csak egy műréteg van rajta. Nézzétek meg az összetevőit, egyetlen ápoló anyag sincs benne, így az újjáépítés - duma is kamu. Kösz, ezt inkább kihagyom, maradok a kókusz-és argáolajnál, meg az Alterra bio hajolajánál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 23.

Noah27

2016. szeptember 8.

Táplálja,kicsit fényesíti,simítja a hajamat s egyáltalán nem törik a hajvégem mióta ezt használom hajvasalás előtt.
Abszolút megéri az árát és még sokáig elég is :)
IMÁDOM!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 8.

Abszolút megéri az árát és még sokáig elég is :)
IMÁDOM!

Hidratálók: Dimethiconol