Kallos

Ár:   235 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Maniac, az összetevőket feltöltötte: Inumyra, Módosítva: 2012. szeptember 4.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Normál és száraz bőrre ajánlott. Táplál és hidratál.

Kiszerelés: 200ml

jane79

2020. december 6.

Nagyon olcsó testápoló olyan édeskés illattal. Nem lett a kedvencem, nem venném újra de szívesen elhasználtam. Nyáron használtam úgy megfelelő volt a hidratáló hatása. Tetszett a csomagolás, bár ennyi pénzért nagyon megéri .

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 6.

orafka

2019. február 24.

Könnyen beszívódik, hidratál, olcsó, de annyira kellemetlen az illata, hogy nem veszem újra

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 24.

Bnemrita

2015. május 28.

Upd.: Felviszem 3-ról 4-re a csillagok számát. Nekem mégis csak tetszik a kis púderes illata és mivel nagyon hamar beszívódik a bőrbe, ezt a részt is jó gyorsan letudom.

Múlt héten vettem egy ilyet, rohanvásban, olcsón, mert alig volt nálam kp. Hát...?! Nem lesz a kedvencem, de végül is egynek jó lesz. Főleg talpra szeretném használni, meg alsó lábszárra, mert nekem ezek száradnak ki igazán. Elkenegetem, de nem tetszik túlságosan az illata, és nem is hidratál túl jól. Közepes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. május 28.

Lory

2015. május 17.

Felkenés után 1-2 perc alatt teljesen beszívódik,hiper könnyű testápoló.Újra vettem többször is de kizárólag tavasszal-nyáron állja meg a helyét,télre nagyon kevés,szárazabb bőrt nem hidratál eléggé.A legmelegebb kánikulában viszont ragaszkodom hozzá,mert nemhogy ragacsos érzést de egy minimális krémes érzetet sem hagy maga után :))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 17.

jetroh

2013. december 30.

Ilyen kellemeset még egy krémben sem csalódtam.Az illata,az állaga,a funkciója,hogy hidratáljon csillagos 5-ös. Még másnap is éreztem,hogy csuda puha tőle a bőröm.Számomra ez egy nagyon jól eltalált termék!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 30.

winnie

2013. január 10.

Ajándékba kaptam, de egyszeri használat után úgy döntöttem megy a polcra. Az "illata" számomra elég szúrós és a hidratáló tulajdonsága is elég enyhe. Magamtól sosem vettem volna meg és elhasználni sem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. január 10.

torikarine83

2013. január 8.

Pozitív csalódás árát tekintve.jobb,mint néhány drága társa,de nem kedvencem,mert kellemetlen az illata...kicsit kevés a bőrömnek,de ha vakarózom akkor elég....nem venném újra

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 8.

Inumyra

2012. szeptember 2.

Nagyon hamar felszívódik, minek következtében az én bőrömet legalábbis nem hidratálja megfelelően. Csak kis területen (kéz) alkalmaztam, bőr irritációt ugyan nem tapasztaltam, de az összetevőket olvasgatva rengeteg irritáló anyagot találtam. Nagyon olcsó, de biztosan nem venném újra, tudván mit tartalmaz...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 2.

mucli0525

2012. július 23.

Kicsit aggódtam amikor kibontottam és megszaglásztam,de nem vészes az illata felkenve. gyorsan beszívódik és nem ragad. Tényleg inkább nyári krém,télen biztos,hogy kevés lenne a lábamra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 23.

claudia

2012. július 10.

Nekem ez inkább nyári testápoló. Szinte azonnal beszívódik már el is felejtem, hogy kentem magamra belőle és tényleg hidratál. 200ft-ért lőttem egy százasban nekem tökéletes ár-érték arányban plusz finom hamar elillanó illata van tehát nekem tökéletes nyári cucc :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 10.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak